Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tom Cruise ODEJDZIE Z KOŚCIOŁA SCJENTOLOGICZNEGO?! "Chce spotykać się z córką"

105
Podziel się:

"Ludzie z Kościoła Scjentologicznego nienawidzą Kate i Suri, nie mogą patrzeć na bliskie kontakty Toma z byłą żoną i dzieckiem". Pozwolą mu odejść po tylu latach?

Tom Cruise ODEJDZIE Z KOŚCIOŁA SCJENTOLOGICZNEGO?! "Chce spotykać się z córką"
bEKfyCid

Kończący dziś 53 lata Tom Cruise to najpopularniejszy, najbogatszy i jeden z najpotężniejszych członków Kościoła Scjentologicznego - sekty założonej w 1951 roku przez pisarza science fiction, L. Rona Hubbarda. Wymyślił "religię", która świetnie sprzedaje się wśród zamożnych, zblazowanych gwiazd, które myślą, że za pieniądze kupić mogą "zbawienie", zapewnione przez "międzygalaktycznego morsa". Są inwigilowani, przesłuchiwani i szantażowani, zwłaszcza wtedy, kiedy chcą opuścić szeregi organizacji. Scjentolodzy ukrywają m.in. tajemnicę homoseksualizmu Johna Travolty, który od wielu lat próbuje ponoć odejść, jednak boi się tego, co wiedzą o nim przełożeni kościoła. Zobacz: Scjentolodzy SZANTAŻUJĄ Toma Cruise'a i Johna Travoltę?

Teraz okazuje się, że po kilkudziesięciu latach z sektą zamierza pożegnać się sam Tom Cruise. Jest nie tylko najlepszym ambasadorem tego "kościoła" na świecie, ale również i hojnym sponsorem, przeznaczającym ogromne sumy na jego funkcjonowanie. Kiedy jednak 3 lata temu odeszła od niego Katie Holmes, druga żona i matka jego córki Suri, jego kontakty z dziewczynką zostały mocno utrudnione. Scjentolodzy nie dopuszczają bowiem kontaktów z osobami, które wystąpiły z sekty - niektóre z nich określając nawet mianem "supressive person" (w wolnym tłumaczeniu "osoby tłumiącej"), groźnych dla każdego wyznawcy tej "religii", ograniczających ich rozwój duchowy. Jak informuje amerykański magazyn Complex, 9-letnia Suri jest "bliska określenia jej osobą tłumiącą". Oznaczać to będzie całkowity zakaz kontaktów z jedyną biologiczną córką Cruise'a pod groźbą wyrzucenia z sekty. Aktor planuje więc wyprzedzić te działania i odejść z sekty.

Zdał sobie sprawę z tego, że omija go dorastanie Suri, nie może towarzyszyć jej najważniejszych wydarzeniach w jej życiu - mówi informator magazynu Star. Rozmawiają dużo przez telefon i na wideoczacie, ale to nie to samo. Chce się z nią spotykać. Ludzie z Kościoła Scjentologicznego nienawidzą Kate i Suri, nie mogą patrzeć na bliskie kontakty Toma z byłą żoną i córką. Naciskają, żeby wychowywał ją w jedynej słusznej wierze, czego on jak na razie nie realizuje.

bEKfyCif

Przypomnijmy, że po rozwodzie Holmes nie tylko odeszła z sekty, ale i wróciła do Kościoła Katolickiego, co jeszcze bardziej rozwścieczyło scjentologów. W kwietniu zaś ukazał się film HBO pt. _**Going Clear: Scientology and the Prison of Belief**_, obnażający przerażające mechanizmy działania "kościoła". Nerwowo na jego premierę zareagował John Travolta. Zobacz: Travolta odpowiada na zarzuty: "NIE OBEJRZĘ TEGO FILMU! Scjentologia jest piękna!"

bEKfyCil
bEKfyCiG
KOMENTARZE
(105)
Ania
6 lat temu
Gratulacje dla Kate ze sie opamietala w odpowiedniej chwili :)
gość
6 lat temu
oby to byla prawda!
Eli
6 lat temu
Wątpię by to była prawda. Ale jeśli, to nie zazdroszczę mu. Scjentolodzy nie wybaczają.
bEKfyCiH
gość
6 lat temu
Jak gorąco, udanych wakacji pudelkowicze
gość
6 lat temu
Człowiek niby inteligentna, a tak się dał w******* sekcie scjentologicznej oazie nienawisci.
Najnowsze komentarze (105)
gość
5 lata temu
Zniszczą go bo jest dla nich bardzo kosztowny.No ale za głupotę trzeba płacić.
gość
6 lat temu
Demoniczna Kabała otwiera na szatana, umożliwia opętanie i zniewolenie ludzi. Dziesiątki osób uczestniczące w niewinnym z pozoru szkoleniu Michała Koniecznego Kabała w Biznesie MK ESTATE doznało opętania i choroby psychicznej. Podobnie uczęszczanie do magów i wróżek oraz wierzenie i praktykowanie: wicca, makumba, voodoo, czarów, uroków i przekleństw, numerologii, kabały, horoskopów, tarota. Nie dajcie się zwiść fałszywym guru. Osoby uczestniczące w szkoleniach We sp. z o.o. lub MK Estate, NanoEkonomi kabalistycznej powinny jak najszybciej skontaktować się Dominikańskim Centrum Informacji o Sektach i Zagrożeniach Duchowych.
gość
6 lat temu
UWAGA NA KABAŁĘ. To okultyzm i czarna magia! Antychrystem promującym Kabałę w Polsce jest oszust z Krotoszyna. Podający się za inwestora spirytysta Michał Konieczny proponuje super dochodowe lokaty w nieruchomości. To następna afera typu Amber Gold, tyle że MK Estate z Krotoszyna. Jeszcze odbiera telefony i zapewnia o zwrotach pieniędzy uduchowionymi kazaniami ale pieniędzy z lokat jak nie było ta nie ma. OSZUST Z POLSKI ZDEMASKOWANY - MK ESTATE - MICHAŁ KONIECZNY Z KROTOSZYNA.
gość
6 lat temu
W sprawie Kabalisty Koniecznego taka opinia, mianowicie Kabalista Rosenthal: “Większość Żydów tego nie przyzna, ale naszym bogiem jest Lucyfer – tak więc nie kłamałem – jesteśmy jego narodem wybranym. Lucyfer jest bardzo prawdziwy.” Jeśli propagowana kabała przez MK Estate i Michała koniecznego jest zgodna z katolicyzmem to chyba następiła pomyłka. Ten oszust tylko wyłudza pieniądze a kabała to lep na naiwnych. Kabała w biznesie to ściema i scam.
JP II
6 lat temu
I on myśli, że ONI pozwolą mu ot tak sobie odejść :-) ? Zobaczycie, jakie będą jaja :-)
Gość
6 lat temu
Dobrze ze od niego uciekla zniszczyl by ja
nxt75
6 lat temu
zmądrzał ?? nareszcie
gość
6 lat temu
Szkoda tej kate.. Duzo musiała przejsc
bEKfyCiz
gość
6 lat temu
Ogromny szacunek dla Kate za odwagę i siłę, że odeszła z tej strasznej sekty, może nie jest wielką aktorką ale jest wielką kobietą i matką!
gość
6 lat temu
Jechowi to tez sekta
gość
6 lat temu
Kate była 3 żoną Toma, a nie drugą.
GOŚĆ HOTELOWY
6 lat temu
zniszczą mu karierę, tak jak to zaczęli robić z Travoltą,gdy chciał odejść....
gość
6 lat temu
Katie to trzecia żona Toma, pudlu
gość
6 lat temu
pudel kłamiesz oddaję głos i że był już oddany zdechniesz niedługo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKfyCjs
bEKfyCjt
bEKfyCju
bEKfyCjv
bEKfyCjw
bEKfyCjb