Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak o odejściu Steczkowskiej z "The Voice": "Jestem przeciwnikiem INTRYG I BÓJEK!"

136
Podziel się

"Nie czerpię siły z radości, że komuś zrobię przykrość".

Górniak o odejściu Steczkowskiej z "The Voice": "Jestem przeciwnikiem INTRYG I BÓJEK!"
bDJsTIOJ

Przed rozpoczęciem poprzedniej edycji The Voice of Poland Justyna Steczkowska i Edyta Górniak bardzo chętnie deklarowały publicznie swoją wielką i wieloletnią przyjaźń, chociaż osoby z nimi pracujące opisywały ich relacje jako mało koleżeńskie. Wiele lat temu faktycznie były ze sobą dość blisko, ale funkcjonowanie w show biznesie i walka o pozycję "polskiej diwy" nie pomogły ich przyjaźni.

Dziś wiadomo już, w szóstym sezonie _**The Voice**_ uczestników oceniać będą Maria Sadowska, Piasek, Baron i Tomson oraz Górniak. Steczkowska zrezygnowała, przynajmniej oficjalnie, ze względu na inne plany zawodowe. Edyta, zapytana o to, czy żałuje, że jej koleżanka opuściła program, odpowiada dość zawile:

Nie! Ja się staram wybierać w życiu relacje czyste - mówi Super Expressowi i przy okazji szydzi ze Steczkowskiej sugerując, że to ona była zarzewiem konfliktów na planie: Jestem przeciwnikiem intryg, bójek, staram się nie dokuczać nikomu, czasem mogę palnąć jakąś głupotę, ale raczej z natury nie jestem złośliwa i nie czerpię siły z radości, że komuś zrobię przykrość.

bDJsTIOL

Mamy więc nadzieję, że wszystkim, którzy czekali aż Edyta zje organiczne jajko, nie było z tego powodu przykro. Zobacz: "Zdjecia opóźniły się o ponad godzinę. Wszystko przez jajko!"

bDJsTIOR
bDJsTIPm
KOMENTARZE
(136)
gość
6 lat temu
Gorniak moze byc tylko podnozkiem u Steczkowskiej
gość
6 lat temu
no dobrze rozumiem,ale edyta nie musi o nic walczyc,bo broni ją fenomenalny głos,a justynka nadrabia kreacją sceniczną i tyle to tak jak porównanie delfina do płotki,sory justin
gość
6 lat temu
Marysia Sadowska wraca !!!! Ona łyka obydwie na śniadanko, ma poczucie humoru jest spontaniczna i ma niezły wokal, wygląda fajnie i nie jest wypacykowaną lalką.
bDJsTIPn
lew
6 lat temu
Edyta to skorpion. Horoskopy mówią, że sa to ludzie mega złśliwi, pamiętliwi i mściwi.
gość
6 lat temu
steczkowska na to wygląda - zresztą musi iść po trupach bo u niej w domu było 10 bab i trzeba było być na wierzchu żeby przeżyć
gość
6 lat temu
Jest toksyczną suką bez dwóch zdań
gość
6 lat temu
Ma racje, Steczkowska przesadzała. Była nie miła i złoźliwa
gość
6 lat temu
JUSIA wygląda na wredną i pewnie taka jest. EDZIA przewrażliwiona egocentryczka.
gość
6 lat temu
Różnica między edzią a jusią jest taka że Edyta potrafi śpiewać a Jusia Potrafi piszczeć, utwory Edyty są zdecydowanie do strawienia a Justyny ciężko strawne :)
jozek
6 lat temu
powiedzcie mi ludzie, dlaczego ta gorniak jest taka ograniczona, jej nie mozna sluchac, bo szlaf czlowieka trafia, dziala jak blachta na byka
gość
6 lat temu
to chyba nie o steczkowskiej
gość
6 lat temu
i jedna i druga ma trudne usposobienie z reszta doda tez i takie sa te gwiazdy jak francuskie pieski xp
Gość
6 lat temu
Szkoda, rywalizacja między nimi nadawała smaczku produkcji...
bDJsTIPf
gość
6 lat temu
Wredna cyganka
...
Następna strona
bDJsTIPH