Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jacyków wychwala Dodę

739
Podziel się:

Co za kłamstwa i lizusostwo.

Jacyków wychwala Dodę

Tomasz Jacyków, najbardziej promowany polski stylista oraz posiadacz spodni bez kieszeni, który ostatnio nie zostawił suchej nitki na Gosi Andrzejewicz, w programie Dzień Dobry TVN okrzyknął Dodę "wzorem światowej mody". Stwierdził, że ten, kto uważa, iż Dorota jest kiczowata jest w błędzie, gdyż jej ubrania, dodatki i makijaż dopasowane są tak perfekcyjnie, że mogłaby konkurować z niejedną światową gwiazdą (!). Ponadto siłą Rabczewskiej jest to, że nie wtapia się w tłum i "szarą masę", ale się z niej pozytywnie wyróżnia.

Jedyną osobą odpowiedzialną za wygląd Dody jest jej menedżerka Maja Sablewska. To jej Jacyków powinien gratulować. Przypomnijmy, jak wyglądała Dorota przed poznaniem Mai:

KOMENTARZE
(739)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
caresse
18 lat temu
i****a, po prostu i****a
gość
18 lat temu
i*****!
gość
18 lat temu
porazkaaa hahahaha ale mu sie p******o hahahahaaa wzorem swiatowej mody? hahahahahaaaa prostytutki sie lepiej ubieraja hahahahahaha
gość
18 lat temu
żygać mi się chce patrząc na tą solar-pałerową parkę. On - p***ł, ona - k**wa
gość
18 lat temu
OBRZYDLIWY I G***I P***Ł. !!! JAKIM ON JEST STYLISTĄ JAK SAM SIE NIE UMIE UBRAC!!!??? RZYGAĆ CHCE MI SIE ZAWSZE GDY NA NIEGO PATRZE!!!!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (739)
Ewelina
11 lat temu
Każy ma swoje demony
gość
12 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
12 lat temu
masakra
gość
14 lat temu
TRAGEDIA :D
gość
15 lat temu
Koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
17 lat temu
hhhhhhaaaaaaaajjjjjjkkkkl;
gość
17 lat temu
i ten dody brzuch...
gość
17 lat temu
ten pajacyk ma zeza? Czy mi się wydaje... a to dodźisława to ale z niej blać...
gość
17 lat temu
wyglądała jak zwykła prostytutka...
mp3-store
17 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
17 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
Andromedo
17 lat temu
za to drugie zdjecie powinni ja zlikwidowac wyglada jak ta stara kobieta z teledysku P!nk "studip Girl"
gość
18 lat temu
Nie jestem fanką Dody broń Panie Boże, ale ta fota zamieszczona na tej stronce to jest z deka przerobiona.. Ale Jacykow ma rację.
mp3-store
18 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
...
Następna strona