Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rosati: "Przez ostatnie półtora roku musiałam przejść 5 operacji. MÓJ ZWIĄZEK TEGO NIE PRZETRWAŁ"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
345
Podziel się:

"Uważam się za młodą dziewczynę, która cały czas jest jeszcze na drodze walki o to, żeby sobie fajnie życie poukładać". Co na to Piotr?

Rosati: "Przez ostatnie półtora roku musiałam przejść 5 operacji. MÓJ ZWIĄZEK TEGO NIE PRZETRWAŁ"
bECPPPed

Weronika Rosati dwa lata temu w wyniku wypadku samochodu, prowadzonego przez Piotra Adamczyka, doznała poważnego urazu nogi. Jak wyznaje w najnowszym wywiadzie, był to dla niej bardzo trudny czas.

Entuzjazm we mnie pozostał, natomiast ostatnie dwa lata, z przyczyn ode mnie niezależnych, były pewnego rodzaju zawieszeniem - wyznaje w Vivie. Przez ostatnie półtora roku musiałam przejść pięć operacji i do tej pory muszę mieć co najmniej co drugi dzień rehabilitację. Tak naprawdę moje życie przez te dwa lata nie było wypełnione karierą i zawodowymi wyzwaniami, jak bym tego oczywiście chciała, tylko wyłącznie walką o powrót do zdrowia. Nie myślałam o pracy, bo musiałam przez pierwszych dziewięć miesięcy leżeć z nogą w górze, żeby się zagoiła. Psychika siada. Ja mam na szczęście taką siłę przetrwania, więc wydaje mi się, że i tak dałam sobie radę.

Aktorka jest zdania, że jej kariera znacząco ucierpiała w wyniku wypadku. To musiało zaszkodzić jej związkowi z Adamczykiem.

bECPPPef

Bardzo dużo rzeczy mi przepadło - wyznaje w wywiadzie. Były to role w Stanach i w Polsce. W listopadzie, dwa miesiące po wypadku, wybrano mnie do roli. Zdjęcia miały być w lutym, a był to amerykański serial z Sharon Stone. Postać, którą miałam zagrać, była tajną agentką, która ma supersprawność fizyczną i zna sztuki walki. Okazało się, że w lutym nie tylko nadal jestem w gipsie i o kulach, ale jeszcze ciągnęło się to do kwietnia.

Wtedy pomocną dłoń wyciągnęła do niej Agnieszka Holland, proponując epizod w serialu Dziecko Rosemary.

Niestety na trzy dni przed zdjęciami okazało się, że każdy krok bez kul sprawia mi nieprawdopodobny ból - wspomina aktorka. Już nie mówiąc o tym, że po tylu miesiącach w gipsie zanikły mi mięśnie. Porozmawiałam z Agnieszką, zachowała się fenomenalnie, ponieważ tak wszystko ustawiła, żebym zrobiła ewentualnie po dwa kroki. To był jedynym dzień po tych dziewięciu miesiącach, kiedy chodziłam bez kul. Wracając samolotem do Warszawy, płakałam z bólu. Nogę miałam spuchniętą jak balon.

Rosati wyznaje, że rekonwalescencja po wypadku była dla niej czasem refleksji. Zastanawiała się również nad swoją przyszłością z Piotrem Adamczykiem. Ostatecznie doszła do wniosku, że nie byłaby z nim szczęśliwa.

bECPPPel

Mój związek tego nie przetrwał. Rozstanie miało miejsce jakiś czas temu. Uważam się za młodą dziewczynę, która cały czas jest jeszcze na drodze walki o to, żeby sobie fajnie życie poukładać - wyjaśnia w Vivie. Pod każdym względem. Wiem, że bardzo wiele dziewczyn, młodszych i starszych, to rozumie. Ta decyzja nie była podjęta pochopnie.

Myślicie, że Piotr odpowie jej swoim wywiadem?

Mógłby przy okazji pogodzić się z Magdą. Przypomnijmy: Dlaczego Adamczyk WSTYDZI SIĘ ROMANSU z Gessler? :)

bECPPPem
bECPPPen
bECPPPeG
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(345)
lolek
6 lat temu
operacje winne rozpadkowi? słaby więc to był związek, skoro partnera kolo Ciebie juz nie ma
gość
6 lat temu
W Dziecku Rosemary to nawet nie epizod, to mignięcie statysty....
Gość
6 lat temu
Fajna dziewczyna,ale po co od razu mowic o tskich rzeczach w szmatławcach
bECPPPeH
gość
6 lat temu
Ni bardzo rozumie,co maja operacje do stalosci zwiazku.
gość
6 lat temu
Adamczyk nie pasował, bo za młody :(
Najnowsze komentarze (345)
gość
6 lat temu
Adamczyk jest dla mnie aseksualny, nie wiem jak można z nim cokolwiek robić. Przypomina mi mojego wujka - to dlatego.
gość
6 lat temu
Moim zdaniem powinna w końcu przejrzeć na oczy i zrozumieć, że żadnej kariery w USA nie zrobi. Ostatnio chwaliła się epizodem w True Detective. I co? Widać ją minutę, wypowiada 3 zdania, nawet nie podrzędnie złożone. Rola? Taka, jaką często otrzymują aktorki z Europy Wschodniej czyli prostytutka z Europy Wschodniej... Rzeczywiście rola godna uwagi, prawie jak oscarowa 13 sekundowa goła Figura w fontannie w Pret-a-Porter... ŻAL
gość
6 lat temu
Sliczna para
Gość
6 lat temu
Ona jest dziwna.dla kariery wszystko Wydaje sie byc wyrachowana osoba.
gość
6 lat temu
Śliczna kobieta.
gość
6 lat temu
Debilko oderwana od realiów życia........w półtora roku miałaś 5 operacji !!!! A ja czekam rok na płukanie ucha !
gość
6 lat temu
Weronika nie ma szczęścia w miłości''''
gość
6 lat temu
Zdzira !! i koniec w temacie!
bECPPPez
gość
6 lat temu
Weronika nadaje sie tylko do roli prostytutki. Nie rozumiem do jakiej innej roli pretenduje pomimo ze tak bardzo sie stara sie lizac lody !!
Gość
6 lat temu
W całej tej sytuacji, której nie znamy od podszewki, faktem jest, że po wypadku z takimi konsekwencjami, meżczyzna powinien pomagać kobiecie... Piotr traci w moich oczach...
gość
6 lat temu
aDAMCZYK SIE NIE NADAJE ...
gość
6 lat temu
przed wypadkiem jakos rol nie dostawala, ja jej nie znam jako aktorki. tyle co z powodu romansow z bogatymi staruchami
gość
6 lat temu
Weronka co 2 miesiace spowiada sie w Vivie jak na kozetce u psychoanalityka ze swoich problemow zyciowych. Nastepny odcinek gdzies w pazdziernikowym wydaniu pisma !
gość
6 lat temu
troche głupio powiedziala ze ma sznase na jeszcze fajne ulozenie zycia, czyli z Adamczykiem było małofajne:( Poprostu, moze nei ejst stała emocjonalnie, bo nie jest juz podlotkiem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECPPPfs
bECPPPft
bECPPPfu
bECPPPfv
bECPPPfw
bECPPPfb