Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fronda o śmierci działaczki feministycznej: "Prośmy Boga, żeby przebaczył jej ZŁO, KTÓRE WYRZĄDZIŁA"...

784
Podziel się:

"Niezbadane są wyroki boskie" - pisze Tomasz Terlikowski. Tym razem zaszokował nawet swoich sympatyków. 29-latka zginęła, kiedy w jej auto uderzyło drzewo.

Fronda o śmierci działaczki feministycznej: "Prośmy Boga, żeby przebaczył jej ZŁO, KTÓRE WYRZĄDZIŁA"...

Niebezpieczne burze i wichury, które w niedzielę nawiedziły Polskę, wywołały wielkie szkody - największe w województwach kujawsko-pomorskim, łodzkim, lubuskim i śląskim. Niestety, były również ofiary śmiertelne: w miejscowości Sława niedaleko Zielonej Góry na samochód osobowy spadło drzewo, zabijając na miejscu jadącą nim młodą kobietę.

Okazało się, że zmarła to 29-letnia Katarzyna Bienias, feministka i działaczka Partii Zielonych. Kondolencje rodzinie i bliskim składały organizacje feministyczne i środowiska LGBT. _**Chciała równego, tolerancyjnego i sprawiedliwego świata**_ - pisali jej przyjaciele.

Nekrolog Bienias pojawił się również w prawicowym portalu Fronda, kierowanym przez Tomasza Terlikowskiego. Niestety, nie uszanowano pamięci zmarłej.

Niezbadane są wyroki boskie - napisali. Prośmy Dobrego Boga, by zmiłował się nad duszą Pani Bienias i przebaczył jej wszelkie zło, jakie wyrządziła w swym życiu.

A ja proszę boga by zmiłował się nad duszą redaktora Frondy i przebaczył mu całe zło jakie wyrządził i nadal wyrządza - skomentował to dziennikarz Łukasz Woźnicki.

Mimo fali krytyki artykuł wciąż znajduje się na łamach portalu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(784)
Mimi
7 lat temu
Wybaczmy mu, bo nie wie co mówi
gość
7 lat temu
Brak słów.....
gość
7 lat temu
Terlik przegina jak zwykle. On jest cyniczny, robi to dla rozgłosu, podobno sam to przyznał (kal był lajtowy i wydawał Ozon, to zarabiał mniej pieniędzy, więc zmienił się w taliba)
Gość
7 lat temu
Szok,co to jest za człowiek.
gość
7 lat temu
A kto czytuje to dziadostwo?
Najnowsze komentarze (784)
myk
7 lat temu
Katolik z krwi i kości !
gość
7 lat temu
CZEMU NIKT GO JESZCZE NIE ZABIŁ?!
heider
7 lat temu
Terlikowski jest chorym zglupoty dzieciorobem.Gdyby był silamistom byłby z tych ktoryrzy wysadzili by się na środku rynku ku chwale allaha nam pozostaje zalować ze nim nie jest... bylby ŚWIĘTY spokoj
jaccek
7 lat temu
Szkoda, że nikt nie wybaczy zła, jakie popełnia w każdej swojej wypowiedzi/artykule popełnia Terlikowski.
gość
7 lat temu
Poproś Boga żeby uleczył twój umysł a zmarłą zostaw w spokoju. Ze też tacy ludzi wypowiadają się publicznie to tylko jest możliwe w Polsce.
onda
7 lat temu
Nie pokazujcie już tego zboka z Frondy !@!!!! to niesmaczne i głupie szerzyć analfabetyzm intelektualny w prawdzie Pudelek nie jest wysokich lotów ale Fronda to intelektualna depresja.
gość
7 lat temu
Dlaczego wśród zagorzałych "katolików" jest taki ciemnogród?
baszko
7 lat temu
kiedy rozum śpi (fronda nie ma rozumu) budzą się demony............u frondy są tylko demony i zło i chora nienawiść.....tylko czego tak nienawidzi..........
gość
7 lat temu
Najchętniej strzeliłabym mu w pysk mokrą szmatą. Co za i****a.
gość
7 lat temu
co za ch.uj
gość
7 lat temu
az sie boje.. co to będzie jak pisiury dojdą do koryta,.. co z plemnikami
gość
7 lat temu
co tutaj jest ? zlot jakiś zboków ?
gość
7 lat temu
brawo Terlikowski, na pohybel zboczeńcom
gość
7 lat temu
Terlikowski juz tyle zla wyrzadzil innym ludziom ze niech pamieta ze on sam bedzie musial zdac sprawe Bogu ze swego postepowania po to aby zarobic kase na ludzkiej krzywdzie,niech zacznie myslec o sobie a on dla kasa zabije wlasna matke.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie