Niedziela 26.07.2015 21:45

Szczepkowska krytykuje Kukiza: "Gdy się wsłuchać, co mówi o Michniku, CIARKI PRZECHODZĄ PO PLECACH!"

Joanna Szczepkowska TVN Do Rzeczy Paweł Kukiz Adam Michnik

Szczepkowska krytykuje Kukiza: "Gdy się wsłuchać, co mówi o Michniku, CIARKI PRZECHODZĄ PO PLECACH!"

W jutrzejszym numerze tygodnika Do Rzeczy ukarze się wywiad z Joanną Szczepkowską, która postanowiła skomentować swój niedawny proces z telewizją TVN. Szczepkowska w kwietniu tego roku wygrała ze stacją, której dziennikarz oskarżał ją o bycie homofobką. Za posługiwanie się nieprawdziwymi cytatami i stworzenie ze Szczepkowskiej osoby nieprzychylnej środowiskom LGBT stacja ma zapłacić 150 tysięcy złotych.

Przypomnijmy: TVN musi przeprosić Szczepkowską i zapłacić 150 tysięcy!

Nic więc dziwnego, że Szczepkowska nie wypowiada się pozytywnie o TVN-ie. Ma też żal o to, że media tak mało pisały o jej wygranej z bogatą firmą.

Mam poczucie, że świństwo, które starano mi się zrobić, nie do końca się udało - mówi w wywiadzie w Do Rzeczy. Myślę, że swoim życiem jestem w stanie pokazać, iż niekoniecznie trzeba przesiadywać w studiach TVN, żeby funkcjonować i komunikować się z ludźmi. Inna sprawa, że fakt wygrania takiego procesu nie wywołał poruszenia, jakie mógłby wywołać. Jedna kobieta stoi sama przeciwko korporacji, wygrywa proces, ale dla prasy ważniejsza jest wiadomość, że jakaś celebrytka nie lubi szpinaku. Takie czasy.

W rozmowie z tygodnikiem Szczepkowska poruszyła także temat ostatnich wyborów prezydenckich i wygranej Andrzeja Dudy. Ona sama nie poparła kandydata PiS-u i wycofała się z komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego. Kilka przykrych słów kieruje też do Pawła Kukiza:

Zdaje się, że elity za tym młodym pokoleniem nie nadążają. Adam Michnik głosujących na Pawła Kukiza nazwał pogardliwie "gówniarzerią". Jednak gdy się wsłuchać w to, jak Kukiz mówi o Michniku, ciarki przechodzą po plecach. Powtarzam, sama mam odrzut od ludzi "Gazety", a zwłaszcza od naczelnych, ale jest wiele argumentów, których można użyć do ostrej polemiki ze sposobem myślenia Adama Michnika. Tylko że jeśli ktoś zaczyna od żydowskich korzeni lub od rozliczania rodziny, to to nie jest gówniarzeria, to jest zalążek nagonki - stwierdziła.

Zobacz też: Adam Michnik: "Komorowski przegra wybory tylko, jeśli pijany przejedzie na pasach zakonnicę w ciąży"

fot. Eastnews
fot. Eastnewsfot. Eastnews

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (397)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 397
Odpowiedz
41 42
zgłoś
gość 26.07.2015 21:46
Lubię placki! :)
Odpowiedz
160 152
zgłoś
Gość 26.07.2015 21:46
Kukiz to zlo jak zreszta reszta tych popaprancow
Odpowiedz
39 46
zgłoś
gość 26.07.2015 21:47
byłem piewszy napisałem, że lubię placki xD
Odpowiedz
38 36
zgłoś
Gość 26.07.2015 21:47
Ulalala wszyscy tryskaja jadem... jak widze.
Odpowiedz
28 14
zgłoś
gość 26.07.2015 21:47
Jak dzieci !
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 397