Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szczepkowska krytykuje Kukiza: "Gdy się wsłuchać, co mówi o Michniku, CIARKI PRZECHODZĄ PO PLECACH!"

310
Podziel się

"Świństwo, które chciano mi zrobić, nie udało się" - mówi o TVN-ie. "Wygrałam proces".

Szczepkowska krytykuje Kukiza: "Gdy się wsłuchać, co mówi o Michniku, CIARKI PRZECHODZĄ PO PLECACH!"
bDfzKuKt

W jutrzejszym numerze tygodnika Do Rzeczy ukarze się wywiad z Joanną Szczepkowską, która postanowiła skomentować swój niedawny proces z telewizją TVN. Szczepkowska w kwietniu tego roku wygrała ze stacją, której dziennikarz oskarżał ją o bycie homofobką. Za posługiwanie się nieprawdziwymi cytatami i stworzenie ze Szczepkowskiej osoby nieprzychylnej środowiskom LGBT stacja ma zapłacić 150 tysięcy złotych.

Nic więc dziwnego, że Szczepkowska nie wypowiada się pozytywnie o TVN-ie. Ma też żal o to, że media tak mało pisały o jej wygranej z bogatą firmą.

bDfzKuKv

Mam poczucie, że świństwo, które starano mi się zrobić, nie do końca się udało - mówi w wywiadzie w Do Rzeczy. Myślę, że swoim życiem jestem w stanie pokazać, iż niekoniecznie trzeba przesiadywać w studiach TVN, żeby funkcjonować i komunikować się z ludźmi. Inna sprawa, że fakt wygrania takiego procesu nie wywołał poruszenia, jakie mógłby wywołać. Jedna kobieta stoi sama przeciwko korporacji, wygrywa proces, ale dla prasy ważniejsza jest wiadomość, że jakaś celebrytka nie lubi szpinaku. Takie czasy.

W rozmowie z tygodnikiem Szczepkowska poruszyła także temat ostatnich wyborów prezydenckich i wygranej Andrzeja Dudy. Ona sama nie poparła kandydata PiS-u i wycofała się z komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego. Kilka przykrych słów kieruje też do Pawła Kukiza:

Zdaje się, że elity za tym młodym pokoleniem nie nadążają. Adam Michnik głosujących na Pawła Kukiza nazwał pogardliwie "gówniarzerią". Jednak gdy się wsłuchać w to, jak Kukiz mówi o Michniku, ciarki przechodzą po plecach. Powtarzam, sama mam odrzut od ludzi "Gazety", a zwłaszcza od naczelnych, ale jest wiele argumentów, których można użyć do ostrej polemiki ze sposobem myślenia Adama Michnika. Tylko że jeśli ktoś zaczyna od żydowskich korzeni lub od rozliczania rodziny, to to nie jest gówniarzeria, to jest zalążek nagonki - stwierdziła.

bDfzKuKB
bDfzKuKC
bDfzKuKW
KOMENTARZE
(310)
gość
5 lata temu
Oni się uduszą w tej nienawiści ...... żal mi ich
gość
5 lata temu
Ludzie ludziom zgotowali ten los!!
gość
5 lata temu
Niby dorosli ludzie .... ale jak dzieci !!!
bDfzKuKX
gość
5 lata temu
UKARZE SIĘ? To od karania, pudel. Powinno być "UKAŻE SIĘ". Dziennikarzyny...
Gość
5 lata temu
Mądra kobieta a tvn to dno
Najnowsze komentarze (310)
gość
5 lata temu
Kukiz ma rację, a Michnik to zdrajca i szuja.Zapytajcie Michnika co robił w archiwum SB gdy go tam wpuścili na poczatku tej gów..nej pierestrojki?Trudno się tedy dziwić że ludzie źle mówią o żydach...to on przynosi hańbę temu narodowi.Brawo Pani Joanno! To nie domena czasów -TVN to media MORDORU.
gość
5 lata temu
podziwiam Kukiza,życzę mu powodzenia i realizacji pięknych planów
gość
5 lata temu
G****a z*****a. PRAWDE KUKIZ mowi o michniku i jego bracie mordercy Polakow. Ciarki to przechodza po plecach jak sie pomysli jak ten antypolski zbrodniarz mordowal kwiat Narodu Polskiego. Michnik i reszta wrogow Polakow w*n do izr.aela.
gość
5 lata temu
"GÓWNIARZERIA"? To mamy takie słowo? Mnie się wydawało , że mamy "G****ażeria"...
gość
5 lata temu
Szczypiorska już nie raz się zbłażniła,a taka mądra nawet komunę obaliła.Kobieto nie wypowiadaj się publicznie bo sobie szkodzisz.
Renata Szczec...
5 lata temu
Ty Pudlu ,jak się pisze ukaże? Przez rz tylko wtedy,gdy chodzi o karę! Ukaże bo ukazać!Zanim weźmiesz się za krytykę,naucz się pisać po polsku!!!
edek
5 lata temu
o co chodzi tej podstarzałej pseudo aktoreczce do Skolimowa z nia jak jej się mozg lasuje brawo panie pawle popieram a Michnik niech się zajmie zakonnicami w ciazy
gość
5 lata temu
ta pani zamiast psa niech przygarnie araba.
bDfzKuKP
gość
5 lata temu
zapewne nikt z obecnych tutaj nie wie o czym mowa, bo zamiast interesować się sprawami ważnymi - interesuje się pierdołami - kto ile szpinaku zeżarł
ola
5 lata temu
szczepkowska bardzo pasuje do michnika ,chyba łaczy ich zamiłowanie do alkoholu a możliwe że i wspólna sex przeszłość
BAKAJ
5 lata temu
szczepkowska , a lustro masz? no nie dziwię się że bronisz michnika,kurcze kiedy polska będzie dla polaków?
gość
5 lata temu
Szczepkowska jest nieobliczalna w swoich sądach, Do rzeczy też od niej oberwie za parę miesięcy lub lat, w zależności czy będą ulegli wobec niej czy nie. Dziwna kobita, raczej trudna i niesympatyczna
gość
5 lata temu
''mam odrzut do ludzi ''Gazety'' a zwłaszcza do naczelnych''. Paniusia przecież do tej ''Gazety'' pisała.
gość
5 lata temu
Na tę babę nie da się patrzeć.
...
Następna strona
bDfzKuLr