35 ofiar Billa Cosby'ego razem na okładce! (FOTO)

216
Podziel się

"Obudziłam się na łóżku i poczułam, że gwałci mnie analnie" - wspomina jedna z kobiet.

35 ofiar Billa Cosby'ego razem na okładce! (FOTO)

Niemal 60 lat temu (!) Bill Cosby został po raz pierwszy oskarżony o zgwałcenie odurzonej narkotykiem kobiety. Przez kolejne lata ukochany, "telewizyjny tata" Ameryki wykorzystywał seksualnie setki kolejnych kobiet, które przez lata bały się wyznać prawdę. Lista jego ofiar jest bardzo długa. Dzisiaj część z nich postanowiła pokazać swoje twarze i wyjawić prawdę o gwiazdorze.

Na okładce dzisiejszego wydania New York Magazine pojawiło się aż 35 kobiet, które Cosby odurzył pigułka gwałtu, a następnie wykorzystał. To nie wszystkie jego ofiary, które wspólnie pozwały go do sądu. Dziesięć z nich nie odważyło się pokazać swoich twarzy, twierdząc, że taka publiczna deklaracja zaszkodzi ich rodzinom. Kobiety, które odważyły się pokazać i wystąpić przeciwko seryjnemu gwałcicielowi mają od 25 do ponad 80 lat. Padły ofiarami Cosby'ego od lat 60-tych do 2008 roku, kiedy to ponoć zgwałcił ostatnią kobietę. Wśród nich znajdują się byłe modelki Playboya, kelnerki, aktorki, opiekunki do dzieci i pisarki.

Wiele z nich zgłosiło gwałt na policję, albo kontaktowało się w wytwórnią, dla której pracował Cosby. Jednak w tamtych czasach aktor był "bogiem mediów i kontrolował przepływ informacji na swój temat". Dodatkowo 50 lat temu kobiety informujące o gwałcie w trakcie imprezy były ignorowane i wiele z nich usłyszało, że "same prosiły się o seks". Barbara Bowman, aktorka którą Bill promował i zajmował się jej karierą, w wywiadzie dla New York Magazine wspomina:

Pozował na miłego tatusia. Wiele z nas czuło, że może mu zaufać i się nami zaopiekuje. Ja pewnego dnia obudziłam się na łóżku i poczułam, że gwałci mnie analnie. Zdałam sobie sprawę, że robił to już wcześniej, podając mi narkotyki. To chore, że kazał do siebie mówić tatusiu, a potem wykorzystywał dziesiątki kobiet.

Prawnik Cosby'ego już zareagował na publikację i ogłosił, że pozwie gazetę do sądu za rozpowszechnianie kłamstw. Ciekawe, czy broniłby go tak samo, gdyby Cosby zgwałcił jego matkę.

KOMENTARZE
(216)
gość
5 lata temu
stary zboczeniec powinien dostać wyrok a nie bezkarnie sobie wygodnie żyć!
HL
5 lata temu
a to zbok jeden!
gość
5 lata temu
takie osoby skutecznie rujnują moją opinię o programach dla dzieci ;/
gość
5 lata temu
telewizja to syf, już dawno przestałam oglądach fałszywe uśmiechy i maskowanie obrzydliwych zachowań "ludzi idealnych".
gość
5 lata temu
chory p*****l
Najnowsze komentarze (216)
gość
5 lata temu
ooo przypomniała sobie że mnie tez posiadł nielegalnie w 1969. to straszne przeżycie ale dajcie mi kasę to opowiem ze szczegółami
gość
5 lata temu
GNOJEK!
gość
5 lata temu
Jak dla mnie p***a manipulacja wymierzona w stronę Cosby'ego!
gość
5 lata temu
gereno Sietino - jeśli to przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 komen. Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodów Adam i Angies
gość
5 lata temu
a to c****es na baby -szczek szczek
gość
5 lata temu
Te kobiety są megaodważne
MU
5 lata temu
Po homosexualizmie i genderach trzeb świat przygotować na poligamię. Pewnie te kobiety to tylko ułamek, a co się nabzykał to jego :)
gość
5 lata temu
nawet na randce g**** to g***** nie ma zadnego usprawiedliwinia dla g****u!!! tylko psychopaci i zwyrodnialcy obarczaja wina ofiary przemocy.
gość
5 lata temu
wstrętny obrzydliwy zboczony c******h
gość
5 lata temu
Tak się kończy przyzwalanie na zło.... Ten proceder można było ukrócić wiele lat temu, zamiast tego pozwolono bydlakowi wyzywać się bezkarnie na młodych dziewczynach, a to przecież NA PEWNO nie wszystkie ofiary!!!
gość
5 lata temu
myslę że na tym pustym stołku powinien też usiąść bill. niezły gosc !!!!!!!! szacun !!!!!
gość
5 lata temu
mnie tez zgwałcił wiec 36 ofiar .ja to ta anonimowa niewidzialna .nie wiem jak on to zrobil ale ja go nigdy nie widzialam.przepraszam jesli kogos urazilam.ale moje zdanie jest takie ze nie ma zadnych ofiar.facet lubi seks i wykorzystał kobiety ktore same chcialy zrobic kariere przez łózko.nigdy w to nie uwierze .zawsze jak dzieje sie krzywda chociaz to wcale nie prawda to ciezko jest sie oczyscic z zazytow.tak bylo z polańskim i jacksonem.która matka o zdrowych zmysłach pozostawia dziecko lub nastolatke z obcymi osobami.
gość
5 lata temu
Stary zboczeniec !!! K***a mać !!! Za kraty dziada :D
gościówa
5 lata temu
Ogólnie - to powiem tak: że mężczyźni to popaprańcy i psychicznie zniekształceni półludzie. Zazwyczaj jak dochodzi do gwałtu - to mężczyzna, morderca- mężczyzna, znęcanie się - mężczyzna, pedofil - mężczyzna, pijak - mężczyzna.Itd. I jak ich postrzegać w tym świecie! Tyle zła wyrządzają. Oczywiście kobiety również, ale mimo wszystko to oni przodują w mediach
...
Następna strona