Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodzina Bobbi Kristiny walczy o spadek po Whitney! Chodzi o 20 MILIONÓW DOLARÓW...

147
Podziel się:

Kto będzie mieć pierwszeństwo: prawni opiekunowie Bobbi czy osoby wskazane w testamencie Houston?

Rodzina Bobbi Kristiny walczy o spadek po Whitney! Chodzi o 20 MILIONÓW DOLARÓW...

Wczoraj po pół roku walki o życie zmarła Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston. Po wypadku, który być może był próbą samobójczą, jej mózg był silnie uszkodzony z powodu długotrwałego niedotlenienia. Choć od 3 miesięcy dziewczyna oddychała samodzielnie, została przewieziona do hospicjum. Lekarze nie dawali jej żadnych szans.

Przez pierwsze miesiące nad łóżkiem pogrążonej w śpiączce Bobbi toczyła się wojna między rodzinami Houstonów i Brownów. Wydawało się, że chodzi o życie dziewczyny: jedni byli zwolennikami odłączenia jej od aparatury, inni - modlitw o cud uzdrowienia. Chodziło jednak przede wszystkim o wielkie pieniądze.

Walki rodzinne, które prowadzono zarówno w szpitalu, jak i przed kamerami telewizyjnymi, nagle ustały. Dokładnie w momencie, gdy po przebudzeniu się Bobbi ze śpiączki ustanowiono jej prawnych opiekunów: Patricię Houston i ojca-narkomana, Bobby'ego Browna (zobacz: Ciotka o zdrowiu Bobbi Kristiny: "BÓG ZADECYDUJE. Nic mi do tego. To Jego zadanie!").

Nowi opiekunowie prawni szybko doszli do porozumienia, że pozbawioną kontaktu z bliskimi Bobbi należy przewieźć do hospicjum i pozwolić jej tam umrzeć. Teraz na jaw wychodzą ich prawdziwe motywy.

Dopiero po śmierci córki Whitney zaczęto głośno mówić o uregulowaniu spraw zmarłej. Bobbi w zeszłym roku skończyła 21 lat, czyli zgodnie z prawem USA uzyskała pełny dostęp do gigantycznego spadku po sławnej matce, wycenianego na aż 20 milionów dolarów.

Od 21. urodzin Bobbi zaczęła otrzymywać swój majątek w comiesięcznych ratach. Teraz pojawiło się pytanie: kto otrzyma resztę pieniędzy? Wszystko wskazuje na to, że pierwszeństwo do podziału majątku mają właśnie jej prawni opiekunowie, których ustanowił sąd po miesiącach rodzinnych przepychanek.

Istnieje też inny dokument dotyczący majątku Whitney - jej testament, który spisała jeszcze w 1993 roku. Zapisano tam, że gdyby Bobbi zmarła niezamężnie i bezdzietnie przed skończeniem 30. roku życia, pieniądze miałaby zostać podzielone tylko pomiędzy członków rodziny Houstonów. Wtedy pierwsza w kolejce byłaby matka Whitney, Cissy oraz bracia Gary i Michael.

Jeżeli w życie wejdzie zapis z testamentu zmarłej piosenkarki, jej były mąż Bobby nie dostanie ani grosza, gdyż para była rozwiedziona. Partner i przyrodni brat Bobby, Nick Gordon również nic by nie dostał, gdyż ich małżeństwo nigdy nie zostało sformalizowane.

Czy naprawdę cała walka o życie Bobbi Kristiny od początku była tylko przykrywką dla walki o spadek? Znając historię tej rodziny niestety nietrudno w to uwierzyć.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(147)
gość
7 lat temu
Ciekawe czy ktoś jej pomógł odejść na tamten świat - chodzi o Bobi
gość
7 lat temu
Smutne, już martwią się o spadek a dziewczyna jeszcze w kostnicy leży.
gość
7 lat temu
Teraz beda się żrec o majatek
gość
7 lat temu
Za dużo pieniedzy za malo czlowieka w czlowieku!!! Ta rodzina jest chciwa :-(
Gość
7 lat temu
Nie sądzę, że popełniła samobójstwo... To wszystko jest straszne...
Najnowsze komentarze (147)
gość
7 lat temu
Na moje to mężuś Whitney i mężuś Bobbi ukartowali to już dawno - jak pozbyć się obu pań i podzielić kasą-przecież obie zmarły niemal w tych samych okolicznościach a pan Gordon był obecny zarówno w pokoju hotelowym gdy zmarła Whitney jak i w domu podobno znalazł Bobbi..tyle że ponoć miała wybite zęby i ślady pobicia...powinni obaj iść siedzieć
Gość
7 lat temu
Szybko się jej pozbyli
gość
7 lat temu
mysle ze babcia akurat nie walczyla o spadek
gość
7 lat temu
Widać, że się bardzo kochały
gość
7 lat temu
Whitney Houston - co za głos to był!!! Jedyna , niepowtarzalna!!! Pamiętam duet jaki śpiewała z Mariah Carey - When You Believe - dwa wspaniałe głosy , Mariah i Whitney
gość
7 lat temu
niech sobie biorą jak widać te pieniądze szczęścia w tej rodzinie nie dają
Gość
7 lat temu
Jeszcze dziewczyny nie pochowali a te juz walcza o kase wstyd
Gość
7 lat temu
Jeszcze dziewczyny nie pochowali a te juz walcza o kase wstyd
gość
7 lat temu
przynajmniej są już razem...
gość
7 lat temu
Takie ładne dziecko a taka brzydka dorosła. Podmienili ją chyba.
gość
7 lat temu
sprawiedliwie by było gdyby spadek przypadł babce i stryjostwu Bobi Kristyny! Brownowie nie powinni dostać złamanego grosza!
Gość
7 lat temu
Whitney sprzedała na świecie ponad 200mln płyt, do tego dochodzą tantiemy z box office z filmami z jej udziałem i zostało tylko 20mln??
Gość
7 lat temu
Takie same hieny kak rodzina M Jacksona
gość
7 lat temu
Szkoda że tak się dzieje.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie