Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Wildsteina o śmierci Jana Kulczyka: "KOELIO 3RP zmarł! Ku*wa, w jakim my państwie żyjemy?"

1889
Podziel się:

"Ok, zmarło mu się, ale to, co odwala TVN, to są jakieś grube jaja" - pisze Dawid Wildstein. "Umarł bogacz, najważniejszy Polak świata, będziemy robić mu "łaskę"."

Syn Wildsteina o śmierci Jana Kulczyka: "KOELIO 3RP zmarł! Ku*wa, w jakim my państwie żyjemy?"

Wiadomość o śmierci Jana Kulczyka była dziś rano wielkim zaskoczeniem dla wszystkich. Znajomi, przyjaciele i ludzie, którzy mieli z nim styczność, wspominają najbogatszego Polaka w pozytywnych słowach, podkreślając jego zasługi i wspominając, ile zrobił dla polskiej kultury i sportu.

Głos zabrał publicznie także syn Bronisława Wildsteina, Dawid, prawicowy dziennikarz, któremu bardzo nie podoba się ten nastrój żałoby i to, co ogląda w sieci i w TVN24. Niestety, zrobił to wyjątkowo ostro.

Poniżej treść jego wpisu:

Ok, zmarło się Kulczykowi. Panie, świeć nad jego duszą i te sprawy, ok, przez te kilka dni mogę nie wspominać o jego przekrętach, podejrzanych układach itd itd. Mogę się pomodlić. Ale to co odwala TVN i inne gazety wyborcze to są jakieś grube jaja jak z teatru groteski - pisze Dawid.

Umarł bogacz, eeeej, mamy tak mało bogaczy, patrzcie, bogacz, umarł, kochamy Go, był bogaty, no więc najważniejszy Polak świata, będziemy robić mu "łaskę" (jak to mawia Sikorski) 24 na dobę. No i patrzcie, bogaty był tak bardzo, to on pozwalał Polsce trwać, był bogaty, dzięki niemu Polska była sławna, a nie że tylko ciemnogród. I patrzcie jaki mądry był- np. (jak się dowiedziałem dzięki TVN) powiedział - w życiu nie liczą się pieniądze ale przyjaźń.

Głębokie jak... no więc nadawajmy 24 na dobę. Koelio 3 RP zmarł. Szkoda, że nie napisał swojej wersji Alchemika na realia polskie. Albo patrzcie, taki był bogaty, a z kim się przyjaźnił? Z Wałęsą, Tuskiem, Muchą i Kopacz! Powaga, taki bogaty, a ich lubił, oni też są fajni!

I wiecie co? Też się dowiedziałem z TVN-u - nawet tak bogaty koleś, to potrzebował rad i wiecie kto mu ich udzielał- tak, politycy PO. No niesamowite. Razem za ręcę w stronę raju. Bo to dzięki Kulczykowi, no i radom, Polska teraz kwitnie (tak, nie robię sobie jaj, tak nawijają w TVN).

_No a poza tym, to mimo, że tak bogaty, no i ważny, no i największy, to, uwierzycie? Typ też kochał zwykłego człowieka. I 24 na dobę o tym._

Kurwa, w jakim my państwie żyjemy? - kończy Wildstein.

Czy to nie za mocne słowa?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1889)
gość
7 lat temu
MA RACJE!!!!! Co -lagodniej?! Nazywajcie rzeczy po imieniu! Lagodnie to mozna jelonka poglaskac
KY
7 lat temu
Kto za 10-20 lat będzie pamiętał o Janie Kulczyku? Jego tzw. dobroczynne akcje, łącznie z Muzeum Historii Żydów Polskich, były obliczone na publiczny efekt i możliwość robienia dalszych „cudownych” przetargów/ prywatyzacji, z aktualnie rządzącą ekipą IIIRP. Może warto przypomnieć kapitalistycznych miliarderów USA, z przełomu XIX i XX wieku, jak chociażby John D. Rockefeller i Andrew Carnegie – MILIARDERÓW, wtedy! – którzy poświęcili olbrzymią część swojego majątku na użytek społeczeństwa. Warto wspomnieć, chociażby, nowojorski Carnegie Hall, oraz olbrzymi obszar ogrodowo-zabytkowy szkockiego Dunfermline, który to teren, w 1903 roku, Carnegie (będący wtedy właścicielem) PODAROWAŁ społeczeństwu Szkocji! To jedno z najpiękniejszych, do dzisiaj, miejsc do zwiedzania na świecie. Plus dziesiątki ławeczek, mamusie, dzieci, dziadkowie. Niedawno pojawiły się nieoficjalne wiadomości, że TO chce kupić jakiś anonimowy nabywca, za prawie 90 MILIARDÓW USD, stawiając tam superluksusowe wieżowce, itd. (25 kilometrów od centrum stolicy Szkocji – Edynburga, świetny dojazd!). Niemożliwe, żeby rząd Szkocji zgodził się. W IIIRP rodzina Kulczyków kupiłaby ów teren za 10 milionów złotych… Od rządzących Polską. Oczywiście, bezinteresownie… Do sprzedania za MILIARD.
mk
7 lat temu
MILCZENIE ZŁOTEM
gość
7 lat temu
jest na to jedna rada - nie oglądać TVN, odpuścić sobie wp i onet, treści w internetach generalnie selekcjonować. Od lat praktykuję i żyje mi się spokojniej :)
gość
7 lat temu
Rozumiem głęboką żałość kolesiów z PO którzy z Kulczykiem jadali u Sowy (bardzo wiele nagrań polityków PO było właśnie z Kulczykiem) więc telewizja TVN jedynie słuszna cierpi wraz z ministrami od ośmiorniczek....
Najnowsze komentarze (1889)
gość
6 lat temu
Ten tekst i jego wymowa to coś strasznego . Ten pan powinien się leczyć z nienawiść. W obrębie ludzi kulturalnych i cywilizowanych nie ma miejsca w jakimkolwiek słowniku, by określić zachowanie i morale Wildsteina. Słowa pan nie używam. OBRZYDLISTWO!!!!! Kulczykowi smarkaczu nie byłbyś godzien buty sznurować. Nic sobą nie reprezentujesz.
Kamil
6 lat temu
Wildstain czy jak cię nazwano, dla mnie jesteś z wyglądu lumpem ulicznym który sepleni sie jak dziecko. Zarośnięty p***c który potrafi tylko opuwać
gość
7 lat temu
Zasraniec nic innego nie dość, że brzydal to jeszcze żmija fuj fuj
gość
7 lat temu
ale gdzie mówią lub piszą, że najważniejszy Polak świata? jakieś kompleksy i zazdrość? po prostu umarł człowiek, który starał się robić coś istotnego i podobno nieźle mu to wychodziło. utalentowany był. to wszystko. a sikać z zazdrości nie ma co Panie W.
gość
7 lat temu
głupich nie sieją
gość
7 lat temu
Rudy - fałszywy
gość
7 lat temu
Dawid Wildstein to Polak? Bo nazwa nie wskazuje
kibic
7 lat temu
Jaki ojciec taki syn - ni miał czasu go wychować, bo grzebał w IPN-ie. ale gdzie te komentarze "patriotów" o tzw. żydostwie?
Olo
7 lat temu
Jaki ojciec, taki syn . Szmaciarska rodzinka.
JJ
7 lat temu
Durny ż*d. I tyle w temacie.
gość
7 lat temu
Skąd się biorą tacy zakompleksieni ludzie. Kazdy pośmierci ma pawo do szacunku
gość
7 lat temu
MA RACJE W 1000000000 pr,nie da sie łagodniej
gość
7 lat temu
drugie pokolenie w butach modli się do Jahwe?
gość
7 lat temu
P***y,złośliwy pewnie niespełniony jak tatuś.Wstrętni obaj.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie