Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka i żona Kurta Cobaina nie chcą, by policja ujawniała zdjęcia z miejsca jego śmierci!

71
Podziel się

Frances Bean i Courtney twierdzą, że to może zachęcić fanów Nirvany do kolejnych samobójstw.

Córka i żona Kurta Cobaina nie chcą, by policja ujawniała zdjęcia z miejsca jego śmierci!
bCIaMFNN

W ubiegłym roku minęło 20 lat od samobójczej śmierci Kurta Cobaina. Mimo że w oficjalnym protokole zapisano, że Cobain zażył śmiertelną dawkę heroiny i strzelił sobie w głowę, przez lata narosło wiele teorii spiskowych, wśród których popularna jest ta, że muzyka miała zamordować jego żona, Courtney Love.

Niedawno ujawniono ostatnie słowa, jakie Cobain napisał do Love. Nie świadczyły o nadmiarze sympatii. Przypomnijmy: Cobain do Courtney w ostatnim liście: "PRYSZCZATA DZIWKA!"

Teraz śmierć lidera Nirvany znów stała się szeroko komentowana. Wszystko za sprawą sędziów z Seattle, którzy chcą upublicznić fotografie z miejsca zgonu Kurta. Podobno śledczy wpadli na trop poważnie świadczący o tym, że mogło to być jednak zabójstwo.

bCIaMFNP

Kilka zdjęć już od dawna jest dostępnych w Internecie, ale sędziowie twierdzą, że mają nowe, mocniejsze dowody. To właśnie przeciwko nim protestują Courtney i Frances Bean, tłumacząc, że chcą tego dla dobra fanów Nirvany. Ich zdaniem plotki o zabójstwie Cobaina mogłyby doprowadzić do fali samobójstw.

Mam wiele osobistych powodów, dla których nie chcę poruszać tematu śmierci mojego ojca. Już samo myślenie o tych fotografiach jest dla mnie bardzo trudne. Kolejne robienie sensacji może sprawić nam niewyobrażalny ból - napisała Frances w oficjalnym oświadczeniu. Poruszeni będą także jego fani, którzy do tej pory mają obsesję na punkcie ojca. Nie chcę sytuacji takich jak ta, gdy psychofanka włamała się do naszego domu i powiedziała, że duch Kurta zamieszkał w jej ciele.

bCIaMFNV
bCIaMFNW
bCIaMFNX
bCIaMFOq
KOMENTARZE
(71)
gość
5 lata temu
Po jaką cholerę takie zdjęcia miałyby być upublicznione ? Co by to niby wniosło do śledztwa ??? Nawet 20 lat po śmierci nie może zaznać spokoju !
Gość
5 lata temu
Smells like teen spirit...
Gość
5 lata temu
a tam Cobain, dawac Dode czy juz jest w Cycowie
bCIaMFOr
Gość
5 lata temu
Straszne co naroktyki robią z mózgiem
gość
5 lata temu
Coś jest na rzeczy że nie chcą ....
Najnowsze komentarze (71)
gość
5 lata temu
nie rozumiem ludzi ktorzy fascynuja sie tym typem...dla mnie to nie jest logiczne jarac sie gosciem ktory byl cpunem,,, .tylko jego muzyka byla OK...
gość
5 lata temu
odwałiło z dobrobytu... tak to jest jak siem nie wytrzymuje presji
gość
5 lata temu
620 lajków?Coś mi tu śmierdz!!!!
gość
5 lata temu
No Antek miałes rację ....
Gość
5 lata temu
Ktoś napisał narkotyki co robią z mózgiem. Nie narkotyki ale depresja. Kurt miał problemy z żołądkiem przez depresje. Heroina pomagala mu z bólem dlatego ja zażywał.
gość
5 lata temu
Nirvana - zespol kilku piosenek, kazda na jedno kopyto i wokal-cpun ktory przeszedl do legendy bo sobie leb rozwalil.
gość
5 lata temu
ooo, wróciłeś?
gość
5 lata temu
Piękny był....szkoda bardzo
bCIaMFOj
Bolo👊
5 lata temu
W moim mieście , po jego śmierci dwie nastolatki popełniły samobójstwo ( skoczyły z wieżowca ) . Nierozumiem dlaczego , ludzie postanawiają zrobić coś takiego . Miał talent , ale narkotyki nim żądziły , szkoda bo zniszczył nietylko swoje życie !!!
gość
5 lata temu
wtedy fasola jak chłopak a teraz szkarada
gość
5 lata temu
miał nie po koleji w głowie i paczcie jak mierzy do nas ze spluwy skończony świr
gość
5 lata temu
widze nosił trampki coversy
gość
5 lata temu
szkoda mi ludzi uzależnionych o narkotyków ;(
gość
5 lata temu
zegarek dziwny miał
...
Następna strona
bCIaMFOL