Trwa ładowanie...
Przejdź na

Salma Hayek: "Kobiety rodzące po 40-tce są OKROPNE"

485
Podziel się:

"Trzeba było wcześniej pomyśleć o rodzinie, a nie tylko o sobie samej" - dodaje gwiazda.

Salma Hayek: "Kobiety rodzące po 40-tce są OKROPNE"
bEEAVugl

Coraz więcej kobiet z przyczyn ekonomicznych, zawodowych lub zdrowotnych decyduje się na odłożenie macierzyństwa na później. Zdarza się, że zwyczajnie nie stać ich na dzieci. Na pewno nie dotyczy to jednak hollywoodzkich gwiazd, które boją się zepsuć sobie figurę lub nie mają czasu pomyśleć nawet o ciąży. Wtedy na dzieci decydują się po 40-tce.

Zdaniem Salmy Hayek takie matki powinny być krytykowane i nieakceptowane przez społeczeństwo. Aktorka, która już od dawna nie zagrała w filmie, w wywiadzie otwarcie stwierdziła, że uważa je za samolubne i "skupione tylko na własnej wygodzie".

Kobiety rodzące po 40-tce są okropne. W tym wieku jest już na to za późno. Trzeba było wcześniej pomyśleć o rodzinie, a nie tylko o sobie samej. Lepiej niech skupią się na pomocy charytatywnej skoro mają potrzebę się kimś zaopiekować – atakuje Hayek w rozmowie z Associated Press.

bEEAVugn

Ciekawe, co Salma powiedziałaby o polskiej, 60-letniej aktorce i mamie bliźniąt. Zobacz: 60-letnia polska aktorka urodziła BLIŹNIĘTA... "TO NIE BYŁO IN VITRO tylko cud!"

bEEAVugO
KOMENTARZE
(485)
Gość
6 lat temu
A ona nie miala 37 jak urodzila?
Gość
6 lat temu
Okropne to jest rzucanie takimi osadami jak z rękawa...
gość
6 lat temu
przecież ona urodziła jedyne swoje dziecko po 40tce :D
bEEAVugP
Gość
6 lat temu
To uogolnianie Salma. Sa rozne powody
Gość
6 lat temu
Nikt nie bedzie mi mówił kiedy mam rodzic dziecko KROPKA
Najnowsze komentarze (485)
gość
3 lata temu
Nie wiedziałam że Salma Hayek jest taka g****a. Okropne to jest mówić komuś co ma robić ... Poza tym sama urodziła około 40-stki lub po 40-stce. Więc tym bardziej nie rozumiem jej wypowiedzi.
la milu
6 lat temu
Genialnie napisane cieszę się, że udało mi się trafić na tak dobrze opracowany serwis. la milu
qaz
6 lat temu
Ona mówi właśnie o sobie? Amnezja z racji już późnego wieku? Czy zwyczajnie złośliwie g****a?
gość
6 lat temu
i*****a
gość
6 lat temu
głupie stare pudło!
gość
6 lat temu
Bardzo mądre. A nie potem się użalać nad tym, że dziecko np chore, albo matka po jakimś czasie nie ma już siły i zrozumienia dla dziecka. U kobiety jajniki na emeryture zaczynają przechodzić już po 30-tce.
gość
6 lat temu
Kompletnie się z tym nie zgadzam. Dziecko rodzi się wtedy, kiedy jest się na to gotowym, a nie wtedy kiedy społeczeństwu się to podoba. Społocześtwu w sumie nigdy się nic nie podoba. (co to tej gotowości nie wliczam wpadek nastolatek, chodzi mi jedynie o przemyślane decyzje. Dziecko to nie zabawka, którą się znudzisz po kilku dniach i wyrzucisz, wiec lepiej urodzić póżno ale żeby dziecko nie było z przymusu bo "stało się")
gość
6 lat temu
Takie kobiety jak salma nie powinny się wypowiadać i wywalać starego biustu bo to niesmaczne i nieestetyczne, trzeba było to robić mając 20 lat. Jeśli ona tak powiedziała, to sama jest okropna. Każda kobieta sama decyduje kiedy chce dziecko, a to, że ktos nie ma dziecka, nie znaczy, że myśli tylko o sobie. Powinna stuknąć się w czoło i przeprosić za to. Sama jest egoistyczna i pusta i myśli tylko o sobie, może widzi, ze jest już stara i chce zaistnieć na nowo.
bEEAVugH
gość
6 lat temu
nie ważne kiedy urodzisz, tylko jak wychowasz
niśka
6 lat temu
różnie w życiu się układa, oczywiście fajnie urodzić do 30stki a po 40 podróżować, dzieci dorosłe, luz blus, gdyby życie było takie proste może kobiety nie musiałyby rodzić po 40stce, bo nie lada wysiłku kosztuje taka kobietę wychowanie dziecka. W mojej rodzinie ciocia urodziła po 40 stce , teraz brat jest na studiach i niczego mu nie brakuje, jest fajny, mądry i normalny
gość
6 lat temu
lubiłam ja ale po tym tekście powiem tylko tyle niech spier....znaczy spada
gość
6 lat temu
Dajcie spokój ,ludzie, jak kobieta wpadnie po 40stce to co ma zrobić? Udane małżeństwo,dobre zdrowie i sytuacja finansowa dobra, to co ,skrobać ???????? Bo magiczna cyfra przekroczona ???? No, oczywiście co innego, jak ktoś zaplanuje pierwsze dziecko w tym wieku, to już głupota.
gość
6 lat temu
i ma zdecydownie racje wsyztkoe teraz najwazniejsze tylko rodzina na koniec i matki po 40 lat pierwsze dziecko to nie jest dobre
kinga
6 lat temu
a ona ile miała hipokrytka jak urodziła 20????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEAVuhA
bEEAVuhB
bEEAVuhC
bEEAVuhD
bEEAVuhE
bEEAVuhj