Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuryło broni się i... PORÓWNUJE DO JEZUSA! "Ludzie zostawiają psy i NIEMA WIELKIEGO CHALO"

671
Podziel się

Tak nerwowo tłumaczył się z porzucenia psa w upale. "Oświadczenie" szybko skasował. Pisownia oryginalna.

Kuryło broni się i... PORÓWNUJE DO JEZUSA! "Ludzie zostawiają psy i NIEMA WIELKIEGO CHALO"
bDIYIFNh

Piotr Kuryło lubił promować się w mediach jako głęboko wierzący maratończyk. Półtora roku temu adoptował około 13-letnią suczkę Sarę. W czwartek po południu przyjechał samochodem pod Azyl dla zwierząt w Sonieczkowie niedaleko Augustowa i przywiązał zmęczoną upałem, ciężarną sukę do bramy. Następnie uciekł. Na szczęście wszystko nagrała kamera. Zobacz: Piotr Kuryło, znany maratończyk, PORZUCIŁ CIĘŻARNĄ SUCZKĘ! (FOTO)

Sprawę nagłośnił sam Azyl oraz Fundacja Animal Rescue Poland. Kuryło, który poleciał do Aten na kolejny maraton, zamieścił na swoim profilu dość osobliwe, nerwowe "oświadczenie". Porównuje się w nim do ukrzyżowanego Jezusa (!) i zapewnia, że nie zrobił nic złego, bo inni ludzie też porzucają psy... Przy okazji widać również, że Kuryło ma dość swobodne podejście do ortografii i interpunkcji. Oto jego fragmenty (pisownia oryginalna):

Los tak chciał,ze po drodze było schronisko w Białymstoku i co ciekawe tamteż ludzie zostawiają tak jak psy i niema wielkiego chalo! - pisze Kuryło. Przed usunięciem komentarzy przeczytałem i teraz już wszystko rozumiem. Naprawde cieszy mnie ten lincz bo to takzwane zjawisko tlumu, tak bylo z Jezusem - jeden krzyknol na krzyż a tłum bezmyślnie zrobił swoje. Przy okazji okazalo się się, kto naprawdę jest znajomym i kto ma jaja a nie idzie za rozszalałym tłumem.

bDIYIFNj

Oświadczenie szybko zostało skasowane ze strony. Maratończyk o "dobrej duszy" opracowuje teraz pewnie łagodniejsze, bardziej medialne stanowisko. Nic dziwnego, bo sprawa zrobiła się naprawdę głośna.

Życzymy mu tylko jednego: żeby nikt nigdy o tym nie zapomniał.

bDIYIFNp
bDIYIFNq
bDIYIFNK
KOMENTARZE
(671)
gość
5 lata temu
a
h
6 lat temu
nie mieszaj do tego wiary MISTRZU KURYŁO-ty nie jesteś jednym z nas
gość
6 lat temu
P*****k i cham.Widac po gebie ze nigdy sie mysleniem nie skalal.
bDIYIFNL
gość
6 lat temu
katolicki d**ek i tyle w temacie głupola;;;;
gość
6 lat temu
p*********c jeden modli sie pod figura a diabla ma za skora
gość
6 lat temu
p*********c jeden modli sie pod figura a diabla ma za skora
EMKA
6 lat temu
Tą gębę zapamiętam, Wy też ? Tfuu....
Marketu spod ...
6 lat temu
Polski katotalibo. Gęba pelna frazesów , Boga a czyny paskudne. Typowy polski katolik hipokryta umoralniającym i afiszujacy sie wiarą. Smutny stan umysłu promowany prze obecny episkopat i PiS.
gość
6 lat temu
No tak facet przywiązał w upale psa do płotu, jak się wydał to nagonka na kościół katolicki, skąd ja to znam...
gość
6 lat temu
bestio nie potrafisz pisac,tyle bledow ortg ,jestes leniem i zyjesz z oszukiwania ludzi ,a przyjemnosc ci sprawia dreczenie zwierzat ,katolik ,zalosny jestes
gość
6 lat temu
Jezu, myślałam, że w 21 wieku już nie ma analfabetów, a tu nagle wyskoczył jak królik z kapelusza. Proponuję ,aby wpisać go do Wikipedii.
Gość
6 lat temu
Niech cie szag...... S*******j dziadu, jak powiedzial " klasyk" (wiesz kto to klasyk - tlumoku ?)
Polskie burac...
6 lat temu
On jest głupim hu.em to fakt, ale wy też, pewnie większość z was ma grubo za kołnierzem, znaleźli się obrońcy moralności zas.ani.
bDIYIFND
dsds
6 lat temu
Po gebie widac ze cham granatem od pluga oderwany. Do szkoly sie chodzic nie chcialo, w polu za ciezko wiec taka sobie obral metode na zycie. ( przepraszam za brak polskich znakow )
...
Następna strona
bDIYIFOf