Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Kaczyńska spotkała się z Kingą Dudą. "Chce ją ostrzec przed popełnieniem błędów"

252
Podziel się:

"Nie jest łatwo być córką prezydenta. Szybko znalazły wspólny język".

Marta Kaczyńska spotkała się z Kingą Dudą. "Chce ją ostrzec przed popełnieniem błędów"

Marcie Kaczyńskiej nie zawsze dobrze układało się z Andrzejem Dudą. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej miała mu za złe, że złożył na grobie jej rodziców wieniec z napisem "Andrzej Duda, kandydat na prezydenta". Uznała, że obraża pamięć jej rodziców, wykorzystując wizytę na ich grobie jako element kampanii wyborczej. Czas jednak zaleczył rany i Marta pojawiła się w Sejmie na uroczystości zaprzysiężenia Dudy na nowego prezydenta. Jak donosi tygodnik Na żywo, przy tej okazji zaplanowała także prywatne spotkanie z córką prezydenta, Kingą. Wyjaśniła jej ponoć, że czeka ją pięć trudnych lat.

Marta chce ją ostrzec przed popełnieniem błędów - mówi znajomy Kaczyńskiej. Nie jest łatwo być córką prezydenta. Nawet Aleksandra Kwaśniewska, która nie stroni przecież od świata celebrytów, boleśnie odczuła zainteresowanie mediów w dniu ślubu. Marta z pewnością będzie świetną nauczycielką dla Kingi. Szybko znalazły wspólny język, gdyż mimo różnicy wieku wiele je łączy. Obie wybrały jako kierunek studiów prawo. Obie zostały tradycyjnie wychowane przez rodziców, wywodzących się z inteligencji. W ich domach polityka była obecna zawsze, ale matki dbały o to, by pozostali rodziną.

Kinga Duda zwierzyła się podobno Marcie, że nie planuje przeprowadzać się z rodzinnego Krakowa do Warszawy.

Marta od razu pochwaliła tę decyzję - mówi informator. Dzięki temu Kindze będzie łatwiej chronić swoją prywatność. Z tych samych powodów ona pozostała w Trójmieście. Dziś może postąpiłaby inaczej i nie wzięłaby udziału w kampanii prezydenckiej ojca. Czasu nie cofnie, ale może ostrzec Kingę.

Rzeczywiście, pewnie trochę niezręcznie jej wspominać plakaty, na których pozowała z pierwszym mężem. Krótko potem rozwiodła się z nim i udowodniła przed sądem, że pozwoliła mu uwierzyć, że wychowuje własne dziecko.

KOMENTARZE
(252)
Gość
6 lat temu
Ludzie czytajcie całe artykuły później piszcie komentarze bo niektórzy nic nie ogarniaja o co chodzi a piszą bzdety!!!!!!!!!!
Meg
6 lat temu
Akurat. Może Marta dawała jej porady jak wkręcić faceta w nie swoje dziecko?
gość
6 lat temu
tradycyjnie wychowana Marta Kaczyńska, hahahaha
Gość
6 lat temu
Np przed tym by nie robiła dwójki bekartow za plecami oficjalnego męża? 😆😆😇
gość
6 lat temu
Duduś i Kaczorek da wam durne Polaki 500 złoty na dziecko. Jak można w to uwierzyć ?! Dobrze, że opuściłem swoją ojczyznę bo jak durny naród tak durna władza.
Najnowsze komentarze (252)
Gość
6 lat temu
Kolejne polskie marki takie jak tymbark lubella uszz zostaly sprzedane i to rumu skoej spolce!!!! WTF
Gość
6 lat temu
A wiecie ze podobno uchodzcy ktorzy zostana wpuszczeni do kraju dostana moeszkanie i po 3tys (UWAGA) Euro na rpdzine!!!! Czemu polskim rodzinom tyle nie dadza!!!!!!!!! Kolej a rzecz jak tym co maja kredyt we frankach mozna splacic 90% !!! Co z kredytami lidzi w euro i zlotowkach!!! Chory kraj! Ale nasz nowy prezydent na to pozwolil
u
6 lat temu
beka
gość
6 lat temu
niech się nie ośmiesza, niech lepiej odda te 3 000 0000
gość
6 lat temu
Prawda.PiS już rządził i co musieli zrezygnować. Boże chroń nas przed rządami PiS-u
gość
6 lat temu
Taki napis na wiązance? To właśnie szczyt dobrego smaku i wychowania naszego prezydenta.STRASZNE !!!
gość
6 lat temu
Niech ona nikogo nie poucza, bo to najbardziej niemoralna kobieta. Nie wie nawet z kim ma dzieci, oszukuje partnerów. Fe!
gość
6 lat temu
jak dotychczas to będzie jedna z najladniejszych córek prezydenckich pobiła wszystkie urodą , figurą i mam nadzieję inteligencją : BRAWO
gość
6 lat temu
A czy sad ustalil juz do kogo oprocz Marty naleza jej dzieci? Wyglada na to, ze ona tez nie wie.
gość
6 lat temu
takich bledow klamstw i oszustw nie popelni jak ty szkapo chuda!!
gość
6 lat temu
pouczy ją jak wrobić faceta w nie jego dziecko
gość
6 lat temu
Dokładnie tak, nie mam nic na sumieniu, nie kradnę, nie ustawiam przetargów, czego mam się bać? Jak mówi stare przysłowie " Na z*******u czapka gore". Oby PiS wygrał i przegonił tych złodziei, skończą się ośmiorniczki za nasze pieniądze.
gość
6 lat temu
i co nas to obchodzi to dla nas są zera;;;
zuza
6 lat temu
Artykuł całkowicie zmyślony i dla głupków.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie