Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Kate i William do paparazzi: "Zostawcie w spokoju nasze dzieci!"

96
Podziel się

"Nie jesteśmy w stanie szybko odróżnić osoby, która chce zrobić zdjęcie od osoby, która chce wyrządzić im krzywdę".

Kate i William do paparazzi: "Zostawcie w spokoju nasze dzieci!"
bDIfxGSZ

2-letni książę Jerzy, pierwszy syn Kate Middleton i księcia Williama, jest ulubieńcem mediów na Wyspach. Jego młodsza siostra, księżniczka Charlotta, która skończyła niedawno 3 miesiące, również wzbudza ogromne zainteresowanie. Młodzi rodzice starają się nie izolować od poddanych, często się w nimi spotykają, a także publikują oficjalne zdjęcia swojej rodziny. Zobacz: Już są OFICJALNE ZDJĘCIA z chrzcin księżniczki Charlotty!

Teraz jednak ukazał się list sekretarza książęcej pary, Jasona Knaufa, który zaapelował do brytyjskich mediów nie tylko o uszanowanie prywatności Kate, Williama i dwójki ich małych dzieci, ale przede wszystkim ich bezpieczeństwa. Jak twierdzi, zachowanie paparazzi zaczynają być coraz bardziej niebezpieczne.

W ostatnich miesiącach znacznie wzrosła liczba niepokojących incydentów z udziałem paparazzi prześladujących księcia Jerzego. Ich taktyka jest coraz bardziej niebezpieczna - pisze Knauf i dodaje, że Kate i William bardzo chętnie publikują oficjalne zdjęcia swoich dzieci i pojawiają się z nimi na różnych uroczystościach, dostarczając tym samym autoryzowanych fotografii. Nie godzą się jednak na śledzenie przez paparazzi: Mimo to paparazzi decydują się na ekstremalnie niebezpieczne zachowania, żeby obserwować księcia Jerzego. Obawiamy się też, że nie jesteśmy w stanie szybko odróżnić osobę, która chce zrobić zdjęcie od osoby, która chce wyrządzić krzywdę.

bDIfxGTb

Dodajmy, że media na Wyspach odmawiają kupowania i publikowania zdjęć księcia i księżniczki, które pochodzą od paparazzi i nie są autoryzowane. Za zdjęcia płacą jednak niektóre magazyny spoza Wielkiej Brytanii. Podobna sytuacja miała miejsce, kiedy jeden z francuskich tygodników pokazał zdjęcia z wakacji Kate i Williama, na których księżna była topless.

Takie sytuacje wyjątkowo stresują młodego księcia, który boi się o zdrowie i życie swojej rodziny - o tragiczną śmierć swojej matki, księżnej Diany w 1997 roku, obwinia właśnie paparazzich. Zobacz: Kate i William walczą z paparazzi śledzącymi ich syna!

bDIfxGTh
bDIfxGTi
bDIfxGTC
KOMENTARZE
(96)
Eva Braun
5 lata temu
Ten mały jest przepiękny !!
gość
6 lat temu
maja racje popieram ich przeciez pokazuja sie z dziecmi topowinno wszystkim wystarczyc kazdy broni swojej rodziny a zwlaszcza dzieci
Gość
6 lat temu
Przeciesz da osobami publicznymi
bDIfxGTD
gość
6 lat temu
maja calkowita racje. dosc jednej tragedii z Diana. to hieny, tylko chodzi o kase.
gość
6 lat temu
to nie paparazzi sa odpowiedzialni za smierc diany tylko rodzina krolewska podziekuj babuni
gość
6 lat temu
Nie rozumiem ich problemu. Ich dzieci to osoby publiczne, więc czego się spodziewają? Chcą żyć jak normalna rodzina, to niech opuszczą pałace, wynajmą albo kupią za własne pieniądze mieszkanie i pójdą do pracy. A jak się chce bawić w rodzinę królewską, to niestety trzeba się liczyć z konsekwencjami. Rozumiem gwiazdy, które nie chcą publikowania zdjęć ich dzieci, bo dzieci gwiazd nie są osobami publicznymi. Ale książę i księżniczka? To osoby publiczne, tak samo, jak ich rodzice.
gość
6 lat temu
Ludzie im za to płacą by byli ich maskotkami! Sory, mają miliony to mordki w kubeł.
gość
6 lat temu
paparazzi powinni byc karani za nielegalne zdjecia i te gazety ktore je poublikuja nie rozumiem dlaczego wladze panstw nie zrobia z tym porzadku tylko na to pozwalaja
gość
6 lat temu
William ma racje to paparazzi są wini śmierci Lady Diany
Gość
6 lat temu
Wspaniała RODZINA .NIE ŁATWE JEST ICH TO ŻYCIE.NIECH DOBRY BÓG OGARNIA ICH SWOJĄ OPIEKĄ.
gość
6 lat temu
MAJĄ RACJE KAŻDY TROSZCZY SIE O SWOJE DZIECI
Darin
6 lat temu
No i maja racje! Skoro publikuja zdjecia w internecie i pokazuja sie publicznie z dziecmi to znaczy, ze chca je pokazywac, to normalne sa rodzina krolewska, ale niech dadza im troche prywatnosci! To ze maja krolewskie pochodzenie nie znaczy, ze sa innymi ludzmi niz my! Tez bym sie wkurzyla jakby ktos lazil za mna i mi zdjecia robil a co dopiero moim dzieciom!
Iza-1
6 lat temu
Nie rozumiem tej nachalności w stosunku do dzieci jakie by nie były książęce czy obywatelskie są śliczne. Więc robienie zdjęć dziecią książęcym można opisać jak komentarz jednego z aktorów nie pomnę nazwiska który powiedział kiedyś o sobie Małaszyński o .... Małaszyński o i co kur .a z tego że Małaszyński. Do wszystkich fanów książęcej pary: Krowie spod ogona wypadliście?
bDIfxGTv
Dublin
6 lat temu
Charlotta?!?!?!
...
Następna strona
bDIfxGTX