Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marcin D. wyłudził 13 MILIONÓW ZŁOTYCH?! Agenci CBA przeszukują jego mieszkania. Ma ich kilkanaście...

695
Podziel się

Znamy już zarzuty: wyłudzenie 13 milionów z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, pranie pieniędzy i działanie w zorganizowanej grupie przestępczej...

Marcin D. wyłudził 13 MILIONÓW ZŁOTYCH?! Agenci CBA przeszukują jego mieszkania. Ma ich kilkanaście...
bDIrjjVh

Dziś w samo południe w Trójmieście agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Marcina D. - męża Marty Kaczyńskiej i zięcia zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Informację jako pierwszą podało radio RMF FM, posługując się pełnymi danymi personalnymi zatrzymanych osób. W najnowszych komunikatach mąż Marty Kaczyńskiej występuje już jako Marcin D..

Znane są już szczegóły zatrzymania bogatego adwokata i biznesmena. Operację prowadzi Prokuratura Okręgowa w Krakowie, w okolicach którego także zatrzymano dwie podejrzane osoby. Oprócz D. w Trójmieście zatrzymano jeszcze jedną osobę. Dwójkę zatrzymano również w Warszawie.

Zatrzymani to Marcin D., Wiktor D., Grzegorz D., Katarzyna M. i Beata W. Wśród zatrzymanych jest adwokat i osoba niepełnosprawna - mówi rzecznik krakowskiej prokuratury Piotr Kosmaty.

bDIrjjVj

Katarzyna M. to obecna partnerka Marcina D. i była żona Artura Boruca. Zatrzymanym postawiono już zarzuty: wyłudzenia 13 milionów złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, prania pieniędzy i działania w zorganizowanej grupie przestępczej.

Piotr Kosmaty powiedział także, że prokuratura ma teraz 48 godzin na wykonanie wszystkich czynności niezbędnych do śledztwa. Na razie agenci przeszukują siedziby firm oraz mieszkania Marcina D. Okazuje się, że mąż Marty Kaczyńskiej ma ich... kilkanaście.

W 2009 roku prezydent Lech Kaczyński ułaskawił byłego współpracownika Marcina D., Adama S., który przez 8 lat wyłudził z PFRON-u ponad 120 tysięcy złotych.

bDIrjjVp
bDIrjjVq
bDIrjjVK
KOMENTARZE
(695)
A.
6 lat temu
no i wiadomo teraz dlaczego Marta się z nim nie rozwiodła, jako żona nie może składać zeznań. bardzo wygodny układ.
realista
6 lat temu
wiadomo było że gościu powiązany z SLD będzie kiedyś kłopot
magda
6 lat temu
Powinni go oślepić jak w średniowieczu. wyjątkowy gnojek. pasuje do Pisu.
bDIrjjVL
gość
6 lat temu
Gdyby zyl Lech to by go ulaskawil...
gość
6 lat temu
A nasz nowy prezydent przyjaźnił się z nim i spotykał. Co tu jest grane.? Chciałbym to wiedzieć.
gość
6 lat temu
Koniec świata.I to są ludzie z grona PIS-u? A udają takich pobożnych, bogobojnych, prawych i sprawiedliwych. A to zwykła bujda- fałsz o****a i zakłamanie. Ta polityka PIS-u - to zwyczajna gra- a g***i i prosty naród to kupuje? Żal mi tych naiwnych ludzi, którzy wierzą w szczerość i prawość i sprawiedliwość PIS-u.
gość
6 lat temu
wybory tuz tuz sluzalcza prokuratura i sluzby ze WSI musza sie mocno uaktywnic jak nie bedzie dowodow to sie je dorobi, w separacji z Kaczynska od pol roku nie mieszkaja razem juz dlugo On ma juz inna ALE CALY CZAS UDERZAJA W KACZYNSKICH PIS podkreslaja czyim to mezem nie jest i czego to nie zrobil ziec etc etc etc Chyba dobrze placa za taka robote bo jakos za oszczerstwa w tym kraju nikt jeszcze nie beknal.Pluc i zniszczyc mozna kazdego W POlsce i jesli ludziska daja se cala propagande wciskac to mozna i newsweekowac, lisic, gazeciowyborzyc do woli i klamac krasc ... co za kraj upadly
gość
6 lat temu
Lajdactwo i dranstwo i kurę........ Ale ładnie w rodzinie Kaczyńskich zonka musiała wiedzieć z czego żyli ale przecież dostali kasę za Smoleńsk ona chyba się praca nie splamila
pis
6 lat temu
siedzi sobie pod celą jak król na imieninach.
PIS
6 lat temu
A co z biedą ?
Z PISU
6 lat temu
KILKANAŚCIE :)
gość
6 lat temu
okradaja ludzi na legalu i tak złodzieje oszusci sie dorabiaja na czyims nieszczesciu i biedzie i ja sie pytam po co płacic podatki w tym kraju zeby bande złodzieji i byłych sbków dorabiać
gość
6 lat temu
Serdecznie proszę TVN 24 nie pokazujcie na wizji tego nieroba Szydło patrzeć nie można na tę babę bez wyrazu, z głosem jęczącym jak by miała za chwilę się zesr.ć,.ona jest nie do strawienia.
bDIrjjVD
gość
6 lat temu
B****k bez serca i sumienia. Idz do piekla popaprancze.
...
Następna strona
bDIrjjWf