Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolak apeluje: "Potrzebujemy co najmniej 3 milionów złotych!"

837
Podziel się:

"Niestety bez pozyskania sponsora nie przetrwamy" - ogłasza bohater ostatniej kampanii wyborczej.

Karolak apeluje: "Potrzebujemy co najmniej 3 milionów złotych!"

Tomasz Karolak był bardzo zaangażowany z kampanię wyborczą Bronisława Komorowskiego. Pojawił się w show Tomasza Lisa i razem z prowadzącym ostro zaatakował córkę Andrzeja Dudy. Później przepraszał za pomyłkę, a nawet pojawił się w prawicowej prasie, gdzie przyznał do błędu i zabiegał o sympatię prawicy. Zobacz: Karolak: "Moje poparcie dla Komorowskiego TO BYŁ ODRUCH SERCA!"

Teraz już wiadomo, skąd ta aktywność polityczna. Chodzi oczywiście o pieniądze. Karolak narzeka, że jeżeli nie dostanie co najmniej 3 milionów, będzie musiał zamknąć swój teatr.

Teatr IMKA na Placu Trzech Krzyży stracił sponsorów, być może z uwagi na publiczną kompromitację jego właściciela. Karolakowi brakuje teraz 3 milionów złotych. Jak na razie wiadomo, że spektakle będą się odbywać do końca grudnia. Na oficjalnej stronie teatru pojawiło się wyjaśnienie, w którym czytamy:

IMKA odwołuje plany repertuarowe na sezon 2015/2016. Powodem jest wycofanie się sponsorów ze współpracy z teatrem. IMKA jest teatrem prywatnym i działa wyłącznie dzięki współpracy z firmami, instytucjami oraz osobami prywatnymi. Brak środków finansowych na dalszą działalność artystyczną spowoduje zamknięcie warszawskiej sceny przy pl. Trzech Krzyży. Potrzebne 3 mln złotych.

Sprawę skomentował także sam założyciel i dyrektor artystyczny IMKI:

Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której nie będziemy w stanie pokryć naszych zobowiązań względem aktorów i twórców współpracujących z teatrem - piszę aktor. Podjęliśmy też trudne kroki związane z restrukturyzacją zespołu. Robimy wszystko, aby uratować naszą scenę. Niestety bez pozyskania sponsora nie przetrwamy. Na naszą działalność w sezonie potrzebujemy co najmniej 3 mln złotych.

Ponoć Karolak już jakiś czas temu podjął kroki mające na celu "zmniejszenie bieżących kosztów działalności". To jednak nie pomogło. Może powinien sięgnąć też do swojej kieszeni? Po tylu latach grania w reklamach sam jest na pewno milionerem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(837)
gość
7 lat temu
Jaki aktor, taki teatr - niskich lotów
gość
7 lat temu
Bez "międolenia" p. Karolak. Bierz się pan do roboty a nie użalaj !
gość
7 lat temu
Na początku myślałam, że to różowe to sztuczny penis wystający z rozporka... Eh, za mało seksu mam.
gość
7 lat temu
żałosny drań, najpierw poniżył Kingę Dudę, a po wyborach zaczął się podlizywać nowemu prezydentowi. Nie ma nawet własnego zdania, jak chorągiewka na wietrze, przekupny o****h
gość
7 lat temu
kolega Lis pomoże
Najnowsze komentarze (837)
gość
7 lat temu
dajcie te 3 milony na dzieci, a nie na spaslaka
gość
7 lat temu
Na pewno "BURACZANI" Cię nie wesprą, Viola "pomogła" super!!!!!!!!
gość
7 lat temu
P. Krolak o pomoc niech sie pan wróci do p. Wojewódzkiego, p. Lisa oni sa majętni, napewno pomoga.
OPOZ
7 lat temu
Karolak idź po prośbie do Dudy prezydenta
gość
7 lat temu
Brawo mam nadzieje, że zaprzyjaźniona PO nie da już dotacji temu badziewiakowi
gość
7 lat temu
Ileż to Pan Kulczyk zrobił krzywdy tym nagłym odejściem takim darmozjadom jak Karolak. Aktor najwyższych lotów. Poproś Kożuchowską - za jedną reklamę ma bańkę, niech pomoże.
gość
7 lat temu
Karolaku nie apeluj - poproś. Jak ktoś potrzebuje , to prosi. A poza tym zacznij robić teatr, a nie błazenadę ze swojej osoby. To samo proszę przekaż matce swoich dzieci. Nie chamstwem - pokorą
patriota
7 lat temu
Karolak,na kasie w tesco szukaja pracowników,ale Ty wielki aktorzyna ,nie bedzieszpracował,za mniej jak 6000zł,jak posłowie z PO ,trzeba szukac idiotów,PANISKA,pajace i nieudacznicy,Lisek nastepny nieudacznik,,Koles Saleta,PO moga im,wraz z Komorowskim,błazny jedne
gość
7 lat temu
Bez tego teatru i innych można żyć , są ważniejsze sprawy dla ludzi niż wasze teatry !!!!!
gość
7 lat temu
Spadaj Karolak. dał bym 3 mln. ale podpadłeś mi z tym Komoruskim
gość
7 lat temu
Biedne i zdolne dzieci też potrzebują sponsorów.
olka
7 lat temu
Cały czas jestem dobrej myśli. Sponsorzy się na pewno znajdą. Kwestia czasu. Przecież Imka jest znanym i lubianym teatrem.
gość
7 lat temu
poproś fundację Komorowskiego jak już założył
zniesmaczony
7 lat temu
Pracuj, zarabiaj, a nie zajmuj się żebraniem kasy. Żenada P. Karolak.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie