Bloger ostro do Karolaka: "MIAŁEŚ JAJA OBRAŻAĆ CÓRKĘ PREZYDENTA? Nie zasłaniaj się kulturą wysoką!"

547
Podziel się

"Masz Pan w CV występ w "Ciachu". Kołakowska zachowała się chamsko i bezczelnie. Polacy nie pójdą do Pańskiego teatru, bo wiedzą, że zrobiłeś z nich idiotów".

Bloger ostro do Karolaka: "MIAŁEŚ JAJA OBRAŻAĆ CÓRKĘ PREZYDENTA? Nie zasłaniaj się kulturą wysoką!"

Od tygodnia Tomasz Karolak szuka na łamach tabloidów brakujących mu 3 milionów złotych, które obiecał mu Jan Kulczyk. Niestety, niespodziewana śmierć miliardera pokrzyżowała plany Tomka, który teraz żali się, że bez bogatego sponsora będzie musiał zamknąć teatr. Mimo że sam jest milionerem i zarobił fortunę na graniu w reklamach, nie chce inwestować własnych pieniędzy.

W weekend za obronę ojca swoich dzieci wzięła się Viola Kołakowska, która postanowiła skrytykować kiepski gust Polaków niedoceniających poświęcenia jej chłopaka. Nazwała nas "buraczaną hołotą słuchającą disco polo". Przypomnijmy, w jakim stylu walczy o pieniądze sponsora: Kołakowska też szuka pieniędzy dla Karolaka: "W kraju, gdzie BURACZANA HOŁOTA słucha disco polo, NIC NA POZIOMIE zrobić nie można..."

Głos w sprawie zabrał bloger Hubert Woźniak, który skomentował publiczne ostre wypowiedzi Kołakowskiej i Karolaka. Zrobił to wyjątkowo celnie, a jego wpis szybko zdobył dużą popularność w sieci. Przeczytajcie, dlaczego:

Rozmowa z idiotą bywa bardzo trudna, ale jest coś gorszego. Mianowicie, rozmowa z idiotą, który uważa się za mądrego i bezgranicznie wierzy w słuszność tej tezy. (...) Z przymusu lub nie, wszyscy żyjemy problemami Tomasza Karolka i jego prywatnego teatru. Chyba w gestii każdego, średnio rozgarniętego człowieka jest, aby teatrów, tym bardziej dobrych, nie brakowało. Niestety, nie ma takiej możliwości, by jedynie spijać piankę z plusów naszych czynów, a minusów nie dostrzegać, obarczając za nie winą osoby trzecie. Sponsorzy nie odjechali, bo kultura wysoka znudziła im się. Powiem wprost, by być lepiej zrozumiałym, na poziomie próbującym wiernie naśladować słowa p. Kołakowskiej: Panie Karolak, jak miałeś Pan jaja wyjść na mównicę, poprzeć jednego kandydata w wyborach, wyśmiewać i obrażać córkę drugiego pretendenta, a później robić z Polaków idiotów, zmieniając zdanie jak panna przed ślubem, to miej Pan jaja także teraz, by zebrać żniwo swoich czynów, a nie wysyłasz dziewczynę, by odstraszyła resztę Polaków.

Nie mamy w dupie kultury wysokiej, a piwsko żłopiemy oglądając także TVP Kultura. Trzeba być mężczyzną, by korzystać zarówno z plusów, jak i minusów decyzji. A Polacy nie pójdą do Pańskiego teatru, bo wiedzą, że zrobiłeś z nich idiotów. Zresztą, jeśli masz Pan w CV występ w "Ciachu", to nie zasłaniaj się kulturą wysoką, bo z kury orła nie zrobisz. Miej Pan pretensje tylko i wyłącznie do siebie. Do nikogo innego. A tak poza tym, to buraczki są dobre.

Nie będę mówić, drodzy czytelnicy, jak zła jest p. Kołakowska i jak niemoralne było jej zachowanie. Jaki koń jest, każdy widzi. Jeszcze kilka dni temu mogłem bronić Karolaka i sytuacji, w jakiej się znalazł, ale teraz mogę powiedzieć jedno: Kołakowska zachowała się chamsko i bezczelnie, a swoją durną przemową postawiła się w kontrze do kultury wysokiej. Trzeba naprawdę nisko upaść, by w bazarowej retoryce Polaków wyzywać od buraczanej hołoty. Tylko że Ci Polacy mają więcej kultury od Pani.

Zgadzacie się z nim?

Przypomnijmy, jak się robi w Polsce "kulturę wysoką":

KOMENTARZE
(547)
gość
4 lata temu
Karolak to i****a czy ktoś w ogóle ma wątpliowsci?
gość
4 lata temu
hahha co za dno z tego karolaka i Wioli. Kobieta staje murem za goscia ktory tylko sie w nia sp..cza. lata za innymi i nie robi nawet z tego tajemnicy. Co za ludzie
goniaa
4 lata temu
Co za p***c start chop a na golasa paraduje
Gość
4 lata temu
Dobrze powiedziane !
gość
4 lata temu
Ta jego dziara na ręce to już na pewno dzieło rodem z kultury wyższej. :P
Najnowsze komentarze (547)
gość
2 lata temu
Obrzydliwy ten Karolak... Już lepiej gdyby zamiast niego Kołakowska pobiegała na scenie goła..
Hornet
3 lata temu
Jak może być mądry kiedy głosował na "hrabi" Komorowski.
gość
4 lata temu
Dlaczego wszędzie Karolak ! A ta Viola to lepiej niech milczy bo kto to właściwie jest !
gość
4 lata temu
A kim jest ta Viola ? Co ona osiągnęła ? Ze ma kilka drugoplanowych epizodów w dennych filmikach ?
gość
4 lata temu
Wstydziłbyś się z Jezusem na ramieniu na golasa ty p****u
gość
4 lata temu
I Jak się czujesz P****U KAROLAKU
zibi
4 lata temu
Ta pani jest warta tego pana , zresztą z takim nazwiskiem ......
ktosik
4 lata temu
Karolak jest drewnem, aktorsko beznadziejnym. I nie ukryje tego pod poduszkami ani pod spódnicą violi, znanej z tego,że jest znana. A jak się sprzedał w kampanii bula to jeszcze bardziej się zeszmacił. No cóż, Kazik już dawno śpiewał, że "wszyscy artyści to prostytutki..."
kasztan
4 lata temu
takie gnidy jak Karolak, Wojewódzki, Olejnik w na pasku PO, w Polsce przez 8 lat pławili się w luksusie, za nic mieli to że inni żyli poniżej godności, albo emigrowali milionami za chlebem, te pajace sowicie sponsorowani przez PO zmieniali nowe samochody na nowsze , mieszkania na apartamenty, byli na każde zawołanie swoich chlebodawców w szkalowaniu PiS, ale już koniec z tym, mam nadzieję że znikną z życia publicznego
job
4 lata temu
A co to za kolejne zero ten Woźniak? Nie znam chama. Wielu jest takich jak on chowających się w internecie. Masz coś p******u do Karolka to wyjdź z nim na ubitą ziemię, a nie pluj jadem z ukrycia, bo to świadczy, że jaj nie masz.
RadoSlaVus
4 lata temu
bardzo dobry komentarz
gość
4 lata temu
Panie Karolu chce być pan śmieszny a pańskie zachowanie jest żałośne.
gość
4 lata temu
nie każdy facet może pokazywać się nago ,sory !!!!
Monika
4 lata temu
karolak to o****h i cham.Kiedys na poczatku tzw, kariery malo brakowalo a dostalabym ,z liscia' ja i delikatna z manierami p Boczarska ,a chodzilo o platnosc karta ,na ktorej zabraklo srodkow. Pani Magda poprosila go o pomoc.Jak on sie wsciekl na Nia a mnie wspolwlascicielce gabinetu oberwalo sie przy okazji
...
Następna strona