Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koniec małżeństwa Wójcika! Zapłaci 5 tysięcy byłej żonie

352
Podziel się:

"Cieszę się, że wreszcie się to skończyło" – powiedziała Agnieszka Kałuża.

Koniec małżeństwa Wójcika! Zapłaci 5 tysięcy byłej żonie

Od czterech lat Michał Wójcik robił wszystko, aby nie płacić alimentów wielokrotnie zdradzanej żonie. Sąd pierwszej instancji po zapoznaniu się z sekstaśmą Wójcika, nagraną telefonem komórkowym, przyznał rację jego żonie i zasądził miesięczne alimenty w wysokości 5 tysięcy złotych i 3,5 tysiąca za każdy miesiąc trwania procesu. Niezadowolony z obrotu sprawy kabareciarz odwołał się do sądu wyższej instancji. W środę sąd wydał ostateczny wyrok.

Wójcik będzie płacił Kałuży 5 tysiąc złotych miesięcznie. To spory wydatek. Tym bardziej, że kabaracierz ma troje dzieci w tym każde z inną kobietą. Najstarsza córka komika ma już 15 lat i jest owocem jego pierwszego małżeństwa. 8-letni Kuba jest z pozamałżeńskiego związku i urodził się, gdy jego sławny tata był zaręczony z Agnieszką Kałużą. Rok temu Ewa Tecel, z którą nagrał domowe porno, urodziła mu trzecie dziecko.

Jak zobaczyłam te filmy, na których mój mąż uprawia seks z kochanką, długo nie mogłam spokojnie zasnąć. Cieszę się, że wreszcie się to skończyło – powiedziała w rozmowie z Faktem Kałuża.

KOMENTARZE
(352)
Meg
6 lat temu
za te zdrady i upokorzenia to i tak za mało
Gość
6 lat temu
Brzydką ma kochankę
akk
6 lat temu
Pudlu, czemu ja cię czytam?!
Gość
6 lat temu
Ale ta kochanka p******a:( A jego bym nie pocałowała, nawet jakby płacili hojnie;(
gość
6 lat temu
Jak można zdradzać swojego małżonka?
Najnowsze komentarze (352)
gość
6 lat temu
następnemu palma odbiła!!!
gość
6 lat temu
Ma prawo byc z kim chce
gość
6 lat temu
klapciuch
Gość
6 lat temu
No to wdepnął w ..
gość
6 lat temu
więcej nie oglądam ani jego, ani jego kolegów, bo wątpię, że są inni, nie muszą być święci, świętosć to szczególne wyróżenienie i zarazem trud duchowy, ale jak ktoś żyje bez zasad, krzywdzi innych, żyje by sobie dogadzać, robi dzieci, ktore potem zostawia, to jaka jest wartość takich facetów, mężczyzna? z ktorej strony? pitola ma każdy, a charkater męski tylko niektorzy
gość
6 lat temu
i tyle są warci wszyscy wasi telewizyjni bohaterowie i gwiazdeczki, takich promujecie, oklaskujecie, nie widząc gnojowiska zza pleców,
gość
6 lat temu
a to gnida
gość
6 lat temu
Ale wielkie uszy, pewnie ma wyjątkowy słuch
gość
6 lat temu
Sodówa uderzyła do głowy...
Gość
6 lat temu
No ja nie wiem czy to sprawiedliwe,teraz ona też powinna teraz od siebie dać 5000 zł,to razem jest 10.000 i gdzie sprawiedliwość ,młoda baba to do roboty.jednak polskie sądy to dno.
wytyk
6 lat temu
Taniej by go kosztował zakup domu publicznego
Gość
6 lat temu
Ruchacz
gość
6 lat temu
zalosne facet to szuka czego niuema w domu
gość
6 lat temu
Dla mnie to żaden komik, co najwyżej żałosny człowieczek, który myśli że jest śmieszny, ale to komiczny facet. Ja nawet nie wiem w którym miejscu się śmiać, jego wytrzeszczone oczy też nie są śmieszne.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie