Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dyrektor hotelu, w którym nocował Duda: "Mam zdjęcia ręczników, które wyszywaliśmy dla psa"

708
Podziel się

"Mogę dać do pokoju kwiaty, alkohol lub prostytutkę, jak mnie ktoś poprosi. Dla psa robiłem coś pierwszy raz w życiu".

Dyrektor hotelu, w którym nocował Duda: "Mam zdjęcia ręczników, które wyszywaliśmy dla psa"
bCOLmJKd

Od tygodnia przewodniczący Solidarności Piotr Duda tłumaczy się z materiału, który w ubiegły poniedziałek opublikował Newsweek. Tomasz Lis i dwójka jego dziennikarzy, Wojciech Cieśla i Michał Krzymowski dotarli do dokumentów, z których jednoznacznie wynika, że Duda spędzał wakacje w luksusach, o których członkowie Solidarności mogliby tylko pomarzyć. Co więcej, jego jedyna praca to bycie zawodowym związkowcem.

bCOLmJKf

Przy okazji bohaterem afery stał się także pies Dudy, Kacperek, który mógł liczyć w hotelu na specjalne przywileje w postaci wyszywanych ręczników i grawerowanej miski ze swoim imieniem. Dlaczego aż tak chciano się mu podlizać? W jutrzejszym wydaniu Newsweeka ukaże się wywiad z byłym dyrektorem hotelu Bałtyk, w którym wypoczywał szef Solidarności. Marcin Zdunek nie pracuje tam od lipca tego roku.

Newsweek: Kto płacił za pobyty Piotra Dudy w penthousie w Bałtyku?

Marcin Zdunek: Nikt. Te pobyty szły na konto firmy, płacił za nie Bałtyk. Mówię to z całkowitą pewnością. Przewodniczący Duda przyjeżdżał do uzdrowiska regularnie dwa, trzy razy do roku prywatnie i służbowo. Czasem pojawiał się z żoną, córką, zięciem, czasem ze znajomymi. Mieszkał po parę dni. Na pewno pamiętam jego prywatne pobyty na przełomie kwietnia i maja zeszłego roku i w maju tego roku. Kilka razy gościł też jako członek Komisji Krajowej Solidarności. Odbierałem go jako miłego i uprzejmego człowieka, szczególnie, gdy przedstawiał mnie rodzinie.

Marcin Zdunek twierdzi, że za ostatni pobyt w Bałtyku Duda powinien zapłacić ponad 9 tysięcy złotych. Przewodniczący Solidarności mógł jednak liczyć na specjalne premie i zniżki.

bCOLmJKl

Newsweek: To pan kazał wyszywać ręczniczki dla psa Dudy?

Marcin Zdunek: _**Nie, było to polecenie zarządu, który, co ciekawe, koniecznie kazał zrobić zdjęcia tym ręcznikom i przesłać je na swoje adresy mailowe. Jeszcze na głowę nie upadłem, żeby z własnej inicjatywy wyszywać coś dla psa. Mogę dać do pokoju kwiaty, alkohol lub prostytutkę, jak mnie ktoś poprosi, bo to się niestety w hotelu zdarza. Dla psa robiłem coś pierwszy raz w życiu.**_

Piotr Duda zwołał we wtorek konferencję prasową, na której wyjaśniał, że Lis kłamie i mści się na nim za żonę, a Kacperek nie potrzebuje specjalnego legowiska ani wyszywanych ręczników. Czy teraz zwoła kolejną?

bCOLmJKm
bCOLmJKn
bCOLmJKo
bCOLmJKG
KOMENTARZE
(708)
Czarna
5 lata temu
Gdyby musiał zapłacić z własnej kieszeni nie byłby aż tak wymagający zapewne...
Gość
5 lata temu
Ładnie sie bawią za naszą kase......
Gość
5 lata temu
No właśnie za nasze pieniądze żyje jak król,zarabia tyle za darcie ryja,wywalić go bo już mu szajba z tego przepychu odbija,w*n.
bCOLmJKH
gość
5 lata temu
no to już lekka przesada
Gość
5 lata temu
Ja w nic nie wierze Lisowi
Najnowsze komentarze (708)
gość
5 lata temu
rzYGOWINY.
gość
5 lata temu
związkowa hołota, która rujnuje kraj
gość
5 lata temu
trochę pokory palancie!!!!
Lidia
5 lata temu
Coś wam opowiem. Rok 2001 leżę czekając na operację w jednej z wrocławskich klinik. Współtowarzyszka niedoli nazwijmy ja Janiną biega za ordynatorem i wciska mu kopertę (na korytarzu) on ją informuje " że on operuje tak samo każdą pacjentkę używając całej swojej wiedzy i doświadczenia nie czekając na ekstra wynagrodzenie". Jednak po kolejnym ataku chyba udało się jej wcisnąć mu kopertę. Już na sali dzwoni do domu i informuje" że cham wziął aż 3000 zł". I wiecie co myślę chyba z Dudą było podobnie najpierw "lizali mu d**ę" a teraz ś****a i cham, że skorzystał
gość
5 lata temu
Nie macie sie czym zajmowac tylko jakims prostakiem Duda i jego obszczymurem.?
gość
5 lata temu
Solidarnosc to byla za Walesy Duda to pala zlamana
ajgk
5 lata temu
PROWOKACJA PRZEDWYBORCZA !
gość
5 lata temu
co to jest w porownaniu z mlionem dolarow,ktore Mucha dala Madonnie,nie wspominajac o tym jak Kulczyk kupil CIECH, miliard ponizej realnej wartosci tego przedsiebiorstwa,a jesli chodzi o uchodzcow,to niech pan Cholownia przyjmie kilku,bo jego stac,a wiekszosc uczcwie pracujacych cierpi biede,walic UE,bo to nowe RWPG,wiecej strat niz korzysci
bCOLmJKz
Neo
5 lata temu
Jeszcze na dobre nie został prezydentem a już jest gnojony na wszystkich frontach. Komorowski i Tusk zniszczyli ten kraj, sprzedali resztki za grosze swoim ziomkom, ale tego ten t**y buc lis nie mówi. Lizałes lisku buty Komorowskiemu i twój piesek przegrał, nic już nie wyszczekasz
gość
5 lata temu
I co imienne reczniki zostały ? przeciez nie bedą pasowaly do psa o innym imieniu ! Derekcja powinna 'Zarzadowi" wraz ze zdjeciami r psich reczników wysłać rachunek .bo to nie luksusowy zwiazkowiec Duda je zamowił ale Zarząd gorliwcow a moze podstawiaczy nogi aby zdobyć dowody w czarnym pijarze i opluc nim Dudę Prezydenta ? To mi bardziej pasuje .
gość
5 lata temu
Proszę jak łatwo wami manipulować , latwo uwierzyć w takie, bzdety , może to i prawda , a może nie,ale wy już wyrobiliscie sobie opinie .
gość
5 lata temu
Związki Zawodowe mają utrzymywać się ze swoich składek i problem rozwiązany ! Duda by w Kołobrzegu zamiatał plaże z petów po górnikach
ruch
5 lata temu
kto popiera gościa co śpi z psem żeby to chociaż s**a była
gość
5 lata temu
hahaha...Mucha??....zapomniałeś już jak za koncert Madonny dołożyła kilka ładnych baniek z Twoich pieniędzy??.....a na Naszych najuboższych nadal brakuje kasy :)
...
Następna strona
bCOLmJLb