Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mel Gibson ZAPŁODNIŁ 24-LATKĘ? To będzie jego DZIEWIĄTE DZIECKO...

179
Podziel się:

"Rosalind zawsze powtarzała, że chce zostać młodą mamą i urodzić trójkę, a nawet czwórkę dzieci".

Mel Gibson ZAPŁODNIŁ 24-LATKĘ? To będzie jego DZIEWIĄTE DZIECKO...

Mel Gibson słynie ze swojej słabości do alkoholu, agresji oraz młodszych kobiet. W branży od lat mówi się również o jego antysemityzmie, który leżeć miał u podstaw nakręcenia głośnej Pasji. Niestety, australijski aktor jest też damskim bokserem - trzy lata temu media dowiedziały się, jak traktował swoją małą córkę i jej matkę... Od tego czasu trudno ze spokojem oglądać jakikolwiek film z jego udziałem. Zobacz: Gibson: "To prawda, że RZUCIŁEM NIEMOWLAKIEM!"

Teraz wiele wskazuje na to, że 59-letni aktor znów zostanie ojcem. Znów w jego przypadku oznacza zaś... po raz dziewiąty! Jak donoszą bowiem australijskie media, Gibson zapłodnił swoją aktualną dziewczynę. Rosalind Ross ma 24 lata i poznała Mela zatrudniając się w jego firmie producenckiej Icon. Spotykają się od kilku miesięcy.

Rosalind od miesiąca nie pije alkoholu. Na razie nie potwierdza, że jest w ciąży, ale także temu nie zaprzecza - relacjonuje informator magazynu New Idea. Rosalind zawsze powtarzała, że chce zostać młodą mamą i urodzić trójkę, a nawet czwórkę dzieci.

Cóż, wtedy Gibson pobiłby show biznesowy rekord dzietności - obecnie jest ojcem ósemki dzieci. Siedmioro z nich (sześciu synów i córkę) urodziła mu była żona, Robyn, córkę Lucię zaś rosyjska piosenkarka, Oksana Grigorieva.

KOMENTARZE
(179)
Gość
7 lat temu
O żesz... jak on wygląda?!
gość
7 lat temu
a taki był religijny...
gość
7 lat temu
ciekawe kiedy i ją pobije.
Gość
7 lat temu
Ładna ogólnie dziewczyna
gość
7 lat temu
Pal picho slawe, ale jak te l***i moga nie brzydzic sie facetow w wieku swoich dziadkow? Ach, no tak"milosc" pewnie :\
Najnowsze komentarze (179)
crusader
5 lata temu
Weźcie się odp... od Gibsona niedojdy. Nawet mu do pięt nie dorastacie, żal d**ę ściska. Już tytuł Mel Gibson ZAPŁODNIŁ 24-LATKĘ mówi wszystko, nagonka trwa...
Agent
6 lat temu
Ciekawe co ta młoda widzi w tym obleśnym dziadku na sterydach. Miłość życia?!!
Bond
6 lat temu
Jak to mówią na starość głowa siwieje a d**a szaleje znaczy w mela przypadku coś innego szaleje.
gość
6 lat temu
Pudel jest fantastyczny, zawsze daje takie wyszukane zdjęcia,a do tego publika jeszcze lepsza. Co ja bym bez was zrobiła?
gość
6 lat temu
Nie martw się,nikt nie jest chętny
ann
7 lat temu
po co powtarzacie bzdury ,jak powiedziała jego była żona nigdy nie podniósł na nią ręki był bardzo dobry mężem i ojcem , a że naraził się Żydom to go gnoili w prasie - nie wierzcie propagandzie
gość
7 lat temu
Ten facet jest starszy od niej o 35 lat! To chore!
gość
7 lat temu
O teraz pudel pisze że Biblia na podstawie której nakręcono Pasję -jest antysemicka ? Może to nie antysemityzm a prawda lewaki
gość
7 lat temu
Ta ukrainka chciała go wydymać na dziecko i się ustawić,to mu pewnie nerwy puściły
gość
7 lat temu
Jest taki o****h jak Cosby a ta dziewuchA to co miłość do staruchy ktory jest agresywnym alkoholikiem czy miłość do jego kasy raczej kasa zawładnęły baba ze rozłożyła nogi przed nim oblesnosc
gość
7 lat temu
stary k**r dzieciorob
gość
7 lat temu
Jest mężczyzną, więc z tego korzysta. Gdybym była mężczyzną, też bym się bawiła na prawo i lewo i miała dużo dzieci z wieloma naraz. Kobiety zawsze mają gorzej, czas i wszystko inne działa na ich niekorzyść. Gdy używają życia na całego do niczego się już nie nadają, ani psychicznie ani fizycznie... Taka smutna prawda... (tylko dla kobiet oczywiście)
gość
7 lat temu
katolik...
Gość
7 lat temu
dzieki,przyda sie;)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie