Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kinga Rusin w czarnym biustonoszu (ZDJĘCIA)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
268
Podziel się:

Chciała zwrócić na siebie uwagę na ściance. Udało się.

Kinga Rusin w czarnym biustonoszu (ZDJĘCIA)

Wczoraj wiele celebrytek miało okazję zarobić na tym, co lubią najbardziej. Gwiazdy, prezenterki i szafiarki pojawiły się na otwarciu butiku Sono Idoni w Starym Browarze w Poznaniu. Na imprezę zaproszono między innymi Kingę Rusin.

Była żona Lisa ubiera się ostatnio coraz odważniej. Tak było i tym razem. Być może zachęciły ją do tego najnowsze zdjęcia biustu 50-letniej Agaty Młynarskiej z promocji jesiennej ramówki TVP. Zobacz: Piersi Młynarskiej na imprezie TVP (ZDJĘCIA)

Rusin udało się zwrócić na siebie uwagę. Pozowała na ściance w koronkowej, prześwitującej bluzce. Pod biały top założyła czarny biustonosz.

Jak wypadła?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(268)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gość
10 lat temu
cos zrobila z zebami?
gość
10 lat temu
zęby bardziej jej wystają...koronki?
Miki
10 lat temu
A te rajstopy wokół szyi to po co???
gość
10 lat temu
Podobna do Kotulanki
Gość
10 lat temu
nie dziwię się,że to przyjaciółka Ferensztajnowej.Widziałam tą drugą bo mieszkam niedaleko.Z góry traktuje ludzi,niemiła,a co dopiero dla ludzi,którzy u nich pracują-pogardliwie ich traktuje.Rusin taka sama-w d***e ma zwykłego szarego człowieka.Jakby była mityczną boginią i mieszkała na Olimpie
NAJNOWSZE KOMENTARZE (268)
gość
10 lat temu
wszystko niby dobrze, a wyszło .. jak zwykle :(
widzka
10 lat temu
zdecydowanie ma za duże bo zmieniła się jej cała twarz, są zbyt wystające i za białe ! najważniejsze przy sztucznych zębach czy cyckach to żeby ludzie dookoła nie wiedzieli że są sztuczne !!!
gość
10 lat temu
ślicznie wygląda
SZCZENKA
10 lat temu
NOWE ZĘBY. STARE BABCIA ZGUBIŁA.
LIS I WOJEWUC...
10 lat temu
RUSIN MA ŁADNE SUTKI.
Gość G
10 lat temu
Bardzo Kinge lubie.
gość
10 lat temu
Niech se kupi maść na wrzody i smaruje bo pod tym biustonoszem nic nie ma!!!
gość
10 lat temu
ślicznie wygląda
gość
10 lat temu
Odpychająca istota, jako prezenterka jeszcze gorzej.....
gość
10 lat temu
nawet pudelek pisze "była żona Lisa " bo oprócz tego że była kiedyś żoną Lisą to nic poważnego sobą nie prezentuje
gosc
10 lat temu
Popatrz na jej dlonie.To ciasta a nie do mokrofonu. Krotkie jak jej nozki kaczuszki. Kicha.!!!!!!!
gosc
10 lat temu
Zakomleksiona do ostatecznosci stara baba. Zadufana i kompletnie ograniczona intelektualnie. Wybiera na wizji swoje ofiary lepsze od niej lub bardziej inteligetne-przyklad z niedzieli 9/19/15.i niszczy psychicznie. Dziwie sie ze ktos normalny chce jeszcze chce z nia dyskutowac.Podziwiam i gratuluja Lisowi ze zostawil ja . Popatrzcie za rusza stopami w prezentacj czegolwiek na wizjii. P******p niestety.
gość
10 lat temu
Najkrótsze nogi świata, a i buźka świeżo napompowana to trzeba się pokazać w blasku fleszy
gość
10 lat temu
takie szpile i jeszcze ma takie krótkie kacze nózki
...
Następna strona