Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyńska też wpłaciła kaucję za męża! Przelała 300 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

393
Podziel się:

"Połowę wpłacili rodzice Marcina, a połowę jego żona". Dlaczego mu jeszcze pomaga?

Kaczyńska też wpłaciła kaucję za męża! Przelała 300 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki próbują się rozwieść od stycznia zeszłego roku. Ciągle jednak na przeszkodzie stają kampanie wyborcze. Do spotkania małżonków w sądzie w kwietniu 2014 nie doszło, bo za kilka dni miały odbyć się wybory do Parlamentu Europejskiego. Podobno stryj Marty, Jarosław Kaczyński obawiał się, że rozwód bratanicy, już drugi w jej życiu, nie spodoba się wyborcom. Rozwód został wtedy wstrzymany i tak zostało do tej pory. Zobacz: Kaczyńska znowu NIE MOŻE SIĘ ROZWIEŚĆ! Sprawę odwiesić może tylko... jej mąż!

Pod koniec sierpnia okazało się, że to nie był dobry pomysł. Lepiej być chyba jednak rozwódką niż żoną przestępcy. Dubieniecki został zatrzymany przez CBA z zarzutami m.in. wyłudzenia 13 milionów złotych z funduszy publicznych przeznaczonych na pomoc osobom niepełnosprawnym oraz kierowania zorganizowaną grupą przestępczą.

Bogaty prawnik próbował wykupić się z aresztu kaucją wysokości 600 tysięcy złotych, czyli mniej więcej równowartości jednego z jego luksusowych samochodów.

Pieniądze na kaucję znalazły się w ciągu jednego dnia. Jak ujawnia Fakt, zrzucili się na nią jego rodzice i żona.

Połowę wpłacili ojciec z matką, a połowę Marta - informuje tabloid. Ona sama nie chciała wczoraj wypowiadać się na ten temat.

Dlaczego po tym wszystkim chce mu jeszcze pomóc wyjść na wolność?

Krakowski Sąd Okręgowy postanowił jednak zatrzymać Dubienieckiego w areszcie. Jak wyjaśnił sędzia Rafał Lisak, zachodzi poważna obawa, że Marcin zrobi wszystko, żeby mataczyć i utrudniać śledztwo. Jego ojciec jest oburzony tą decyzją.

Mój syn został już skazany, a ten wyrok to kpina z niezawisłości sądu - komentuje oburzony Marek Dubieniecki w Fakcie.

Tak, to twój syn jest jedyną ofiarą. Marta niestety chyba też w to wierzy.

KOMENTARZE
(393)
gość
7 lat temu
Brawo dla Sądu!!!
Gość
7 lat temu
Bo jej sie kurek zakręci jak mężusia na kilka lat wsadzą...
gość
7 lat temu
Marta pewnie doskonale wie, co w trawie piszczy. Przecież to prawnik z wykształcenia i widocznie lepiej dla niej byłoby, gdyby mąż odpowiadał z wolnej stopy. Tu nie ma mowy o miłości i naiwności, zrzutka na kaucję to zaplanowane działanie w celu minimalizowania szkód.
gość
7 lat temu
płaci mu za milczenie, napewno wiedziała czym sie mąż zajmuje
gość
7 lat temu
Pomaga mu bo sama jest umoczona!
Najnowsze komentarze (393)
gość
7 lat temu
To się nazywa życie.Nie pracuje,jest na świeczniku i jest w stanie ot tak wyłożyć 300 tysiecy na kaucję!!!Śmierć rodziców wyszła jej na dobre finansowo.Pewnie nawet smutek nie był wtedy zbyt wielki.Jak u Kulczykowej:(((
gość
7 lat temu
To straszna m***a, okradać niepełnosprawnych ludzi i się śmiać w twarz wymiarowi sprawiedliwości !!! Ludzie obudźcie się i idźcie na wybory żeby ten sk****ały pis nie doszedł do władzy !!!!
gość
7 lat temu
Powinna poprosić wujcia żeby mu załatwił wyjście z aresztu tak jak kiedyś jej tatuś ułaskawił jakiegoś jego koleżkę złodzieja !
Ewa z Wrocław...
7 lat temu
To jest przykład dla wielu jak w Polsce długo toczą się sprawy a że trafiło na adwokata i sławnego człowieka z pierwszych stron gazet to bardzo fajnie, może inni naprawią to prawo kulejące. Pani Marta wie co robi pomoc za milczenie, to przecież ojciec jej córki.
MarekPiastusz...
7 lat temu
powinni sprawdzić czy ona w tym pazurów nie maczała bo wielu ludzi w to nie wierzy nic nie wiedziała
gość
7 lat temu
widok tej paskudy to dzień stracony'''
Justyna
7 lat temu
Boski
gość
7 lat temu
Pomaga. Bo kocha.
gość
7 lat temu
Bo go kocha, czy tak trudno to zrozumieć.
gość
7 lat temu
powinien siedziec w wiezieni oszust
gość
7 lat temu
wyrachowana franca, pis i wujaszek dobrze ją wyszkolili
gość
7 lat temu
to kaczory są
kaka
7 lat temu
ona nie potrzebuje jego kasy . za wypadek smolenski za kazde z rodzicow dostala 2,5 mln zl. pomaga mu nie ze strachu tylko dla dzieci
gość
7 lat temu
jak to dlaczego pomaga?!hahaha że niby nie wiedziała co mąż wyprawia?jest tak samo winna, a teraz trzepie gaciami
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie