Trwa ładowanie...
Przejdź na

60-letnia matka bliźniaków WRACA do telewizji: "Czułam się jak ZASZCZUTE ZWIERZĘ w klatce!"

454
Podziel się

"Skąd ta nienawiść? Może ludzie nie byli gotowi na to, co się stało" - mówi Barbara Sienkiewicz.

60-letnia matka bliźniaków WRACA do telewizji: "Czułam się jak ZASZCZUTE ZWIERZĘ w klatce!"
bCXMbjPF

O Barbarze Sienkiewicz głośno zrobiło się dwa miesiące temu, gdy na jaw wyszło, że 60-letnia aktorka teatralna została matką dwójki dzieci. O pieniądze dla niej apelował publicznie u samej premier jej przyjaciel, Olgierd Łukaszewicz. Barbara powiedziała mu, że zaszła w ciążę w wyniku cudu. Niestety, nie zna ojca dziecka i nie może liczyć na alimenty.

Po prawie tygodniu milczenia kobieta zdecydowała się na opowiedzenie swojej historii w tabloidach i Dzień Dobry TVN. Zapewniła, że nie chce pomocy od każdego obywatela, ale liczy na dodatek do emerytury. Sienkiewicz zachowywała także milczenie, gdy dziennikarze pytali ją o skorzystanie z zabiegu in vitro. Chociaż lekarze nie mają co do tego żadnych wątpliwości, 60-letnia matka stwierdziła jedynie, że ciąża "to jej prywatna sprawa".

bCXMbjPH

Po dwóch miesiącach Barbara Sienkiewicz wystąpiła w reportażu Pytania na śniadanie. Zabrała Małgorzatą Rogalską na spacer i pokazała telewidzom dzieci. Kobieta, która jeszcze niedawno zapewniała, że będzie dbać o prywatność niespełna rocznych bliźniąt, opowiedziała o ich codziennym życiu:

Czuję się coraz lepiej, o dziwo. Coraz bardziej sprawna, szczęśliwa, pewna tego, co robię. Trzeba było jednak od początku wejść w inny świat. Godzina po godzinie uczyć się czegoś nowego - powiedziała. Mam do pomocy panią, panie zmieniają się co jakiś czas. To panie z Ukrainy. Dzieci są pogodne, nie byłyby takie, gdyby atmosfera w domu była jakaś niekorzystna.

bCXMbjPN

Czułam się jak zaszczute zwierzę w klatce domowej. Było stukanie do drzwi obcych ludzi, był podstawiony, nie wiem, może w złej wierze, zaciemniony samochód. Był ogrom telefonów, których nie odbierałam. Czułam się tak, jakbym komuś zrobiła coś złego. Pomyślałam sobie, skąd ta nienawiść. Może ludzie nie byli gotowi na to, co się stało - wyznała.

Sienkiewicz znowu nie odpowiedziała wprost, czy poddała się zabiegowi in vitro. Wymijająco powiedziała jedynie, że mogła usunąć ciążę, ale się na to nie zdecydowała:

Alkowa każdej kobiety jest jej alkową. Była ciąża, mogłam ją usunąć. Wiedziałam, że jest dwoje dzieci, znałam ich płeć - powiedziała. Chodzi o dzieci, o dobro dzieci. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć mądrego partnera. Kiedyś byłam w związku, bardzo miłym, jesteśmy w kontakcie. Nie igram przyszłością moich dzieci.

Czy dam radę i czy nie jestem za stara? Są mamy, są babcie, są duże rodziny. Do żłobków chodzą nie tylko mamy. Mam nadzieję, że będę bardzo długo sprawna. Jeśli nie, to jest tak zwany opiekun prawny. Nie jestem kobietą, która buja w obłokach.

bCXMbjPO

_

bCXMbjPP

_

bCXMbjQi
KOMENTARZE
(454)
gość
5 lata temu
egoistka...
.
5 lata temu
mam juz jej dosyc
gość
5 lata temu
Ta baba jest oderwana od rzeczywistości
bCXMbjQj
gość
5 lata temu
Twoim głównym problemem jest przeliczenie się, że inni uwierzą w brak naturalnego poczęcia. Zamiast pogodzić się w tym wolisz wojować, bo nie masz honoru.
gość
5 lata temu
Ona bardziej gotowa na te dzieci już chyba nie mogła być skoro spóźniła się z nimi jakieś 30-35 lat...
Najnowsze komentarze (454)
Gość
5 lata temu
Kiepski sposób na zarobek.. Krzywda dla dzieci, oby nikt jej niczego nie dał, jak miała kasę na in vitro, na żłobki, panie do pomocy to niech spada i się nie schowa już.
gość
5 lata temu
Co za bajery pani opowiada ? Kto będzie opiekował się dziećmi jak pani będzie w telewizji od rana do nocy i do rana ? skoro nie ma pani na to żeby dzieciom zapewnić godne warunki ? Żeby robić dzieci trzeba mieć na ich wychowanie a nie prosić się o zapomogi ! Kidyś aktorki miały honor a teraz ?
gość
5 lata temu
Baska co z ciebie wyroslo? zapierdzielaj do psychiatry moze nie jest za pozno
gość
5 lata temu
Skoro nie chciała rozgłosu, to po co angażowała pana Olgierda? Po co występowała o jakiś zasiłek społeczny. Chciała rozgłosu - sądziła jednak, że będzie pozytywny. Stary człowiek powołuje dzieci na świat - ma do opieki matkę, sama za dekadę będzie potrzebować pomocy, ba! teraz ma 2 opiekunki Ukrainki jak powiedziała w wywiadzie telewizyjnym - czyli rady nie daje, czyli kasę na opiekunki ma. To w czym rzecz? Po co szukała rozgłosu? Bez sensu się zachowała a teraz ojejku jejku. Zrobiła błąd - za 6 lat dzieci do szkoły a tu 66 letnia babcia na wywiadówce. I co? da radę przygotować je do szkoły, wstawać dzień za dniem, choroby dziecięce, wakacje, odrabianie lekcji, zajęcia pozalekcyjne, pewnie logopeda czy korektywa, full pracy przy dzieciach, tego nie zrobi się inaczej niż samemu- a jeśli, to dzieci będą zaniedbane, samopas będą latać a jak 15 latki będą pod opieką 75 matki, samej potrzebujące wsparcia...żałosna historia, żal dzieci. Nie było czasu wczesniej, to trzeba było już sobie darować .
gość
5 lata temu
Umysłowość nastolatki. Biedne dzieci!
gość
5 lata temu
Odstawcie tę babę. Kogo ona obchodzi? Nieodpowiedzialna, zachłanna, słaba aktorka - i co jeszcze. Zmajstrowała dzieci w celach marketingowych czy jak? Przecież to jest staruszka!!!!!
gość
5 lata temu
dajcie spokój tej matce komentujcie o młodych matkach które wyrzucają dzieci do śmietników
gość
5 lata temu
jakaś taka lekko nawiedzona...
bCXMbjQb
gość
5 lata temu
moja kuzynka ma pięcioro dzieci /jest młoda / zasuwa w pracy no okrąglo tzn zasuwają oboje z mężem ,żeby dzieciom zapewnić byt i nikt im nie dodaje
gość
5 lata temu
ludzie przestancie z tej kobiety robic gwiazde !!! Egoistka w wieku emerytalnym fundneła sobie dzieci a teraz oczekuje pomocy ze wszad !!!! To "dziwaczka" jakich mało pewnie boi sie starosci i koniec. Teraz sie opamietała ze kasy jej brakuje,mogła myslec wczesniej zanim sie zapłodniła . Kobieto zejdz z ekranu bo jestes zenada !
gość
5 lata temu
jasne, są i takie przypadki... ale w tej sytuacji jest PEWNE, że dzieci się długo mamą nie nacieszą, więc ŚWIADOMA decyzja tej Pani o zajściu w ciążę (in vitro) jest skrajnym egoizmem...
gość
5 lata temu
nie wie kto jest ojcem dzieci? fajna agentka....
gość
5 lata temu
KOBIETO PO CO WRACASZ CIĄGLE DO TEGO TEMATU?
gość
5 lata temu
jak byś myślała o dobru dzieci to byś ich nie rodziła w tym wieku i z taka sytuacja jaką masz g****a babo! jako 10 lub 15 latki będą musiały się tobą zajmować i zmieniać c****eluchy za miast cieszyć się prawdziwym dzieciństwem !!!!!
...
Następna strona
bCXMbjQD