Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bachleda Curuś o synu: "Henry ma polski paszport, jest Polakiem i będzie mówił po polsku"

207
Podziel się

"Kiedy słyszę mojego syna modlącego się po polsku, to rozbraja moje serce".

Bachleda Curuś o synu: "Henry ma polski paszport, jest Polakiem i będzie mówił po polsku"
bCysgvlx

Alicja Bachleda Curuś po latach przerwy postanowiła znowu zagrać w polskim filmie. Wystąpi w w nowej komedii romantycznej twórców M jak miłość - 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Wprawdzie komedie romantyczne rzadko się w Polsce udają, ale aktorka zapewnia w Fakcie, że tym razem będzie inaczej. Wyznaje, że ujęła ją psychologiczna głębia scenariusza.

Spomiędzy scenariuszy, które do mnie docierały, ten okazał się na tyle inny, że mnie zainteresował - wyjaśnia w tabloidzie. To nie jest powierzchownie potraktowana opowieść o jakichś tam miłosnych perypetiach z happy endem. To jest studium charakterów, wad i zalet ludzi, jest w tym dużo głębi, prawdziwe problemy, które wszystkich nas dotyczą. Jest momentami bardzo śmiesznie, ale też bywa wzruszająco. Myślę, że wyjdzie super.

Aktorka miała sporo obaw z przyjęciem tej propozycji, bo wiąże się ona z dłuższym pobytem w Polsce. Alicja wahała się, czy zabierać syna na tak długi czas ze szkoły. W końcu zdecydowała, że dobrze mu to zrobi, bo podszlifuje język polski.

bCysgvlz

To jest dla mnie w tej chwili chyba najważniejsze. Uczymy się polskiego i to nie jest łatwe - mówi w tabloidzie. On woli mi odpowiadać po angielsku. Ale nauka polskiego jest bardzo istotna. Henry ma polski paszport, jest Polakiem i będzie mówił po polsku.

Ja wywodzę się z rodziny o tradycjach, sięgających dawien dawna. To dla mnie istotne, zwłaszcza będąc w Stanach, by te tradycje i wartości pielęgnować. Modlimy się więc po polsku, po hiszpańsku i po angielsku. Kiedy słyszę mojego syna modlącego się po polsku, to rozbraja moje serce. To najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałam. On oczywiście ma świadomość, co jego rodzice robią, czym się zajmują. Widział nas na plakatach w mieście, a w przypadku jego ojca nawet na świecie. Gdzieś tam oswaja się z myślą, że mama i tata to są osoby z billboardów czy ekranu. Sam też odgrywa w domu różne scenki i faktycznie jest w tym bardzo dobry. Mogę nawet powiedzieć, że jest w tym kierunku uzdolniony - na nieszczęście. Ale on nie chce być aktorem tylko opiekunem zwierząt z ZOO.

Zobaczcie wideo z planu filmu:

bCysgvlF
bCysgvlG
bCysgvma
KOMENTARZE
(207)
gość
5 lata temu
Brawo Ala. Wychowaj syna na Polaka - patriotę.
gość
5 lata temu
Po co po w trzech językach się modlą ? :P
gość
5 lata temu
BĘDZIE mówił po polsku? Dlaczego do tej pory matka go nie nauczyła polskiego języka?
bCysgvmb
756
5 lata temu
Mówi bez składu i ładu ta dziewczyna. Niby sympatyczna z wyglądu, a ma sięza gwiazdę. Niestety nią nie jest. Nawet na rodzimym podwórku..
Gość
5 lata temu
Robi mu Na zlosc , syn Nie jest polakiem , Ma podwojna narodowosc I powinin byc tego swiadom
Najnowsze komentarze (207)
gość
5 lata temu
Colin coś sie roztyl w biedrach i tyłku
gość
5 lata temu
sorry Ala, ale nie pamiętam żadnych bilbordów oprócz reklamy krakowskiego sklepu z twoją szczękojebną facjatą, kolin to co innego, ma bilbordy i sex taśmy
Stiff
5 lata temu
Co ta matołka opowiada: "Henry (...) jest Polakiem" - gdyby był Polakiem, to miałby polskie imię - Henryk!
gość
5 lata temu
Fajnie ze sie uśmiechnęła
hej
5 lata temu
sugerował bum gwarę rodem z Podhala
gość
5 lata temu
a kogo to obchodzi.....
gość
5 lata temu
Biedny góralski d***l
gość
5 lata temu
to jeszcze nie mówi?
bCysgvlT
gość
5 lata temu
I to się chwali!
Gość
5 lata temu
To dziecko ma polsko-irlandzkie korzenie, polakiem nie jest bo się w Polsce nie urodził pewnie ma podwôjne obywatelstwo i 2 paszporty. Jest amerykaninem z polsko-irlandzkimi korzeniami i tyle to że w wieku 5 lat on się dopiero zaczyna uczyć polskiego to żeczywišcie wyczyn pewnie dlatego że mamusia zaczełavgrac w polsce. Ona jest tragiczna
gość
5 lata temu
Matka zwraca sie naturalnie do malego dziecka we wlasnym , rodzimym ( w tym wypadku po polsku ) jezyku , kazdy psycholog to powie , czyli Alicja przespala pierwsze lata synka gadajac do niego po angielsku ...
gość
5 lata temu
Fajny chlopczyk , moze go slawni rodzice nie zmarnuja !
Gość
5 lata temu
Śliczna naturalna brawo Ala
Gość
5 lata temu
Piękna kobieta
...
Następna strona
bCysgvmv