Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Pałucka została pierwszą Miss World Poland! (ZDJĘCIA)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
229
Podziel się:

Wybierała ją... Natalia Siwiec! Będzie reprezentować Polskę na wyborach Miss Świata.

Marta Pałucka została pierwszą Miss World Poland! (ZDJĘCIA)

Wczoraj odbył się finał pierwszej edycji wyborów Miss World Poland. Koronę zdobyła Marta Pałucka, która będzie reprezentować Polskę na grudniowych wyborach Miss Świata w Chinach. Gala odbyła się podczas Gali Innowatory WPROST 2015. Wystąpiła na niej Monika Urlik, piosenkarka znana z The Voice of Poland.

W jury konkursu zasiadała II vice Miss Świata Anna Tarnowska i dwie celebrytki, specjalistki od "bycia najpiękniejszą" - Ewa Pacuła oraz... Natalia Siwiec. Zobaczcie, komu przyznały koronę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(229)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Sorry ale raczej to są przeciętne Polki.
Gość
10 lat temu
Ładna... ale szału ni ma
Angelina Merk...
10 lat temu
Średnia na jeża
gość
10 lat temu
wystudiowane uśmiechy, wyuczona poza... czy to naprawdę jest wyznacznik piękna?
gość
10 lat temu
jak zwykle wybrali najmniej urodziwą
NAJNOWSZE KOMENTARZE (229)
gość
10 lat temu
oj beznadziejna!
gość
10 lat temu
Jakie paszczury. Nie wierze!
gość
10 lat temu
Doopy nie urywa
gość
10 lat temu
czy aby nie chodzi o miss world germany ????
Lesiu
10 lat temu
Czy włosy Miss są naturalne? Piękne i mądre dziewczyny nie biorą udziału w takich konkursach..bo potrafią w inny sposób zapracować na swoją karierę...głową..
gość
10 lat temu
A CZEMU NIKT NIE POWIE O JEJ NAGICH ZDJĘCIACH????
Gość
10 lat temu
Tyle pięknych kobiet w naszym kraju, a tu takie przeciętniary...
gość
10 lat temu
Taka sobie, bez szału
gość
10 lat temu
ALE PIĘKNIE TE NASZE POLKI !!! ;-)))
wyszukiwacz b...
10 lat temu
Czegos tu nie rozumiem. Jest Miss Polski, jest Miss Polonia a teraz Miss World Poland (which does not even make sense)??? Czy kazda stacja tv musi miec swoje wlasne wybory???
gość
10 lat temu
faktvcznie najladniejsza przv tvch pasztetach wokół.
gość
10 lat temu
Jak na najładniejszą Polkę, słabo. Zdarza się na ulicy widzieć ładniejsze, ale te mają inne priorytety i chcą być anonimowe.
gość
10 lat temu
Może nie jechać do Chin i tak nie ma najmniejszych szans. Czy w Polsce brakuje pięknych kobiet?
Magdalena
10 lat temu
20, 30 lat temu to było wydarzenie. Teraz to komercja i nie ma w tych wyborach nic wyjątkowego. Poza tym - co to za określenia? Miss World Poland? Miss World? Miss Poland? Miss Polski? Miss Miesiąca? Roku? Lata? Mokrego Podkoszulka? Koluszek? Kisielu? Żenada
...
Następna strona