Trwa ładowanie...
Przejdź na

Terlikowski odpowiada Olejnik: "Odbyt nie jest zbudowany w sposób, który umożliwia współżycie!"

993
Podziel się:

"Monika Olejnik dopuściła się kłamstw. Wyciera sobie gębę moją żoną!" Poszło o jej ostatni wywiad i "kończenie w kobiecie"...

Terlikowski odpowiada Olejnik: "Odbyt nie jest zbudowany w sposób, który umożliwia współżycie!"
bEVajrYl

Tomasz i Małgorzata Terlikowscy do niedawna występowali poza łamami katolickiej prasy, żeby komentować aborcję, in vitro, antykoncepcję oraz homoseksualizm. Ostatnio zaczęli też opowiadać o seksie, a Małgorzata zdradziła szczegóły własnego pożycia małżeńskiego. Zaskoczyła w wywiadzie zapewniając, że seks oralny nie jest grzechem, jeżeli tylko małżonek "wszystko kończy w kobiecie".

Wczoraj życie seksualne Terlikowskich stało się przez chwilę tematem programu Moniki Olejnik, która zaprosiła do studia Kropki nad i Roberta Biedronia i księdza Dariusza Oko. Sprawa dotyczyła tym razem nie seksu oralnego, a analnego. Bardzo się to nie spodobało Tomaszowi Terlikowskiemu, który ostro zareagował na Facebooku:

bEVajrYn

Nie mam ochoty zagłębiać się w szczegóły dotyczące seksu analnego, o którym Monika Olejnik mówiła w rozmowie z ks. Dariuszem Oko, że dopuszcza go moja żona. Nie zamierzam jednak przepuścić kłamstw, których dopuściła się dziennikarka. I nie chodzi nawet o to, że wyciera sobie ona gębę moją żoną, ale przede wszystkim o to, że przypisuje jej poglądy, których ona nigdy nie wypowiedziała, i które być może są marzeniami dziennikarki TVN24, ale na pewno nie są poglądami normalnego katolika.

A żeby się o tym przekonać wystarczy sięgnąć do wczorajszego tekstu Małgosi. Tam jest jasno napisane, jakie są zasady moralne rządzące pożyciem seksualnym w katolickim (a ja bym powiedział każdym normalnym) małżeństwie, a ujmując rzecz szerzej, jakimi zasadami rządzi się seksualność.

Zasady są trzy: tylko w małżeństwie, tak by nie wykluczyć poczęcia, i wreszcie tak by nie naruszyć godności partnera (męża/żony). Seks analny narusza, nawet jeśli w małżeństwie, dwie pozostałe zasady. Wyklucza on poczęcie, a po drugie (nawet jeśli jest elementem współżycia, które kończy się aktem waginalnym) narusza godność osób w nim uczestniczących.

Dlaczego? Odpowiedź jest boleśnie prosta. Odbyt nie jest zbudowany w sposób, który umożliwia współżycie, a seks analny ma dramatyczne skutki zdrowotne dla osób w nim uczestniczących. Mężczyzna, który skazuje na niego żonę, dowodzi, że od jej zdrowia, od jej dobra ważniejsza jest dla niego przyjemność. Trudno uznać to za szacunek dla godności.

bEVajrYt

Niestety, tak kończy się mieszanie seksu analnego z religią. Naszym zdaniem lepiej nie łączyć tych spraw.

bEVajrYu
bEVajrYv
bEVajrYO
KOMENTARZE
(993)
gość
6 lat temu
Gdyby nie ich wspólne zdjęcia i wizyty w różnych programach to pomyślałabym, że on wkłada perukę i występuje jako Małgorzata, tak są do siebie podobni.
gość
6 lat temu
Terlikowscy nie powinni się rozmnażać. I należałoby im wreszcie wyłączyć mikrofon. Dziękuję za uwagę.
gość
6 lat temu
Zabierzcie im internet i nie dopuszczajcie do wszelakich mediów. To , co mówią jest wręcz obrzydliwe i chore.
bEVajrYP
Gość
6 lat temu
Katolicy jak zawsze wszedzie musza wtracic swoje zdanie. Co go obchodzi czy malzenstwa uprawiaja seks analny
Gość
6 lat temu
A ten dalej o tym seksie...
Najnowsze komentarze (993)
gość
4 lata temu
prawdziwy katolik j***l go pies. proces o d**e.
gość
4 lata temu
Troche ma racje o***t sluzy do innych celow a po praktykowaniu czesto takiego sexu zwieracze juz tak dobrze nie pracyja I co i kupa jest
Hgfv
4 lata temu
No ale nie napisał prawdy? Przestańmy udawać ze natura stworzyła o***t do tego. Homoseksualiści chcą by wszyscy twierdzili ze tak. To wbrew naturze i tyle.
gośćkate
4 lata temu
Facet ma racje! Jak mozna k****a w d**e!?
CiociaPusia
4 lata temu
Mam wątpliwości nie tylko co do tego, czy Terlikowscy są normalną rodziną, ali czy oni oboje są w ogóle normalni. Każdy w****t jest święcie przekonany o swej normalności.
Gość
5 lata temu
A kto to w ogóle jes,żeby kazać ludziom jak mają współżyc i zaglądać im do łóżka????Jak lubi opisywać swoje życie prywatne publicznie,to ma ewidentnie człowiek problem...to się idzie do lekarza!
gość
5 lata temu
Terlkowski - ch... ci do mojego o***tu, twoja du...pa że o nią tak bardzo walczysz ? A może żal ci d... ściska że tobie nikt tak nie robi ?
Gość
5 lata temu
No dobrze powiedział,o***t to nie narząd płciowy i nadrusza to godność. A jeśli kończy się i tak aktem waginalnym to.. masakra. Tam są najgorsze bakterie a później tam wsadzić. Straszne
bEVajrYH
Zniesmaczony
5 lata temu
Uwaga! Czas zacząć bojkotować tego błazna. On z tego żyje i to dobrze. Zagonić do jakiejś pożytecznej pracy. Co ma społeczeństwo z takiego darmozjada??? Każdy się dziwi i szokuje, jak można takie bzdury opowiadać ale jemu za to płacą. Dość!!! Zagonić do roboty na rzecz społeczeństwa.
gość
5 lata temu
Juz sie w tym tekscie pogubilem, t kto uprawia ten sex oralny 'Ksiadz Oko z Terlikowa czy z Terlikiem ???
Gość
5 lata temu
Pan Trelikowski powinien zorganizowac prelekcje w seminariach i klasztorach pt "szacunek dla godnosci czyli jak posuwanie ministrantów i chorzystow sprzyja ich zdrowiu i szczesciu" Wyklady + cwiczenia w grupach 😂
Gość
5 lata temu
Mozg tsz slubu do myslenia, ale trzeba go miec
dajan55
5 lata temu
Czy rozmowy z nimi zawsze muszą być o d***e - czy oni innych zainteresowań nie mają ?. Może by chociaż pomodlili się czasami !?.
Gość
5 lata temu
Wyglądają oboje jak zespół downa-a ludzie upośledzeni umysłowo mają podwyższony poziom potrzeb fizjologicznych,nie kontrolują tego i niepilnowani pieprzą się jak króliki. Cała prawda o przyglupach terlikowskich
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEVajrZA
bEVajrZB
bEVajrZC
bEVajrZD
bEVajrZE
bEVajrZj