Trwa ładowanie...
Przejdź na

Producent "Klanu" o 60-letniej matce: "Nie potrzebujemy tej pani u nas"

826
Podziel się

"Nie zasłynęła talentem, ale sytuacją prywatną, którą nie do końca rozumiem".

Producent "Klanu" o 60-letniej matce: "Nie potrzebujemy tej pani u nas"
bDnyHczV

Barbara Sienkiewicz z pomocą Olgierda Łukaszewicza nadal walczy o zasiłek na dzieci, który jej nie przysługuje, bo urodziła je będąc na emeryturze. Sienkiewicz żali się, że dostaje z ZUS-u za mało pieniędzy, by utrzymać dwoje dzieci, poczętych, jak twierdzi, przy pomocny cudu, oraz schorowaną matkę. Przyznaje jednak, że nie odprowadzała składek emerytalnych. Ostatnio pojawiła się z dziećmi w Sejmie, apelując o to, żeby premier dała jej chociaż 500 złotych miesięcznie.

Jak ponad wszelką wątpliwość ustalili lekarze, bliźniaki nie przyszły na świat dzięki cudowi tylko zapłodnieniu in vitro komórkami pobranymi od dużo młodszych dawców. Sienkiewicz nie jest więc z nimi nawet spokrewniona. Na tak skomplikowany zabieg mogła wydać nawet 12 tysięcy złotych. Pewnie zainwestowała wszystkie swoje oszczędności.

bDnyHczX

Jak donosi Fakt, aktorka znana z epizodycznych ról w serialach, marzy o powrocie do Klanu. Scenarzysta i reżyser telenoweli, Paweł Karpiński, zupełnie za nią jednak nie tęskni.

_**Nie potrzebujemy tej pani u nas**_ - mówi w rozmowie z tabloidem. Nie interesuję się życiem prywatnym aktorów przy obsadzaniu ról i rozpisywaniu wątków, a ta pani nie zasłynęła talentem aktorskim, a sytuacją prywatną, którą nie do końca rozumiem. Nie przewiduję teraz postaci, którą ta pani mogłaby zagrać. Koncentrujemy się na innych aktorach. Gdyby pani Sienkiewicz chciała u nas zagrać, musiałaby znowu przyjść na casting, bo to, że kiedyś u nas występowała, nie wyklucza, by ponownie zagrała, ale inną postać. Na pewno nie dostanie roli ze względu na to, że jest o niej głośno**.**

bDnyHcAd
bDnyHcAy
KOMENTARZE
(826)
gość
5 lata temu
Ta kobieta sprawia wrażenie niezrównoważonej psychicznie.
Gość
5 lata temu
Chore, to jest szkoda dzieci .... Bo maja babcie zamiast mamy
gość
5 lata temu
no to pocisnął, pani myślała, że jak zrobi szum to będą walić drzwiami i oknami, a tu lipa
bDnyHcAz
gość
5 lata temu
niech na te dzieci płaci lekarz, który emerytce wykonał zabieg in vitro! niech ponosi odpowiedzialność za to co robi - tak jak byłby ojcem, bez jego pomocy dzieci by nie było
gość
5 lata temu
tylko dzieci szkoda...
Najnowsze komentarze (826)
gość
3 lata temu
Właśnie,sam zarabia na swoje dzieci jak my wszyscy
gość
5 lata temu
jak urodziłam ma ja urodziłam 4 -dzieci i nigdy nie wyciągnęłam reki o pomoc bo niby dla czego moje dzieci i to ja mam je wychować , jakby wszystkie matki szły po pomoc to co to by było. a swoją drogą kto w wieku 60 lat rodzi dzieci to jakieś anomalia
gość
5 lata temu
Oni potrzebują tych pieniędzy,ktoś musi im pomóc.
gość
5 lata temu
Najlepszy to ten Karpiński-autor scenariusza i reżyser,rzeczywiście KLAN ,to takie arcydzieło,ze tylko wybitni aktorzy mogą w nim grać,hahaha,chłopie nie osmieszaj sie.
gość
5 lata temu
a ojciec nie może płacic alimentów?
gość
5 lata temu
prędzej zabiora dzieci matce i oddadzą do bidula albo rodziny zastępczej, której będa płacili 1000 zł miesięcznie na każde dziecko
gość
5 lata temu
a tak w ogule zycze odwaznej mamie dwuch wspaniałych blizniaków duzo powodzenia szczęścia wytrwałości i zdrowia
gość
5 lata temu
to tak jak większość obecnych aktorów klanu uwazam ze zagrała lepiej niz agnieszka kaczorowska pozdrawiam
bDnyHcAr
gość
5 lata temu
nie mnozcie sie PSY
gość
5 lata temu
Gdzie jest opieka społeczna , centrum pomocy rodzinie ,Rzecznik praw dziecka ? Tą kobiete pownno się pozbawić praw rodzicielskich . Jakoś pózno ta pani zdecydowała się na macierzyństwo rodzaj poczęcia też dyskusyjny nastawiony raczej na sęsacje niż chęć bycia matką ?
gość
5 lata temu
Producent "Klanu" nie powinien sie tak wypowiadać.Stało się ale ma 2-kę wspaniałych dzieciaków.Zamiast skromnie wesprzeć swoja pracownicę to straszy wykluczeniem z serialu. WSTYD za takie słowa wobec pracownika!!!!!!
grajda
5 lata temu
Czemu dzieci szkoda? Wygladaja pieknie,zdrowe dwa bobasy,cala reszta to musztarda po obiedzie,lepiej dac pomoc kobiecie niz moczymordzie ktora przepije te pomoc,albo wyda na dopalacze.
gość
5 lata temu
spojrzenie psychopaki. moja sąsiadka ma takie, nie jest w pełni zrównoważona. biedne dzieciaki...
gość
5 lata temu
Karpiński jak zwykle delikatny ten pan, jak gwóźdź w d***e. Też nie zabłysnął talentem!
...
Następna strona
bDnyHcAT