Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miriam Shaded chce zakazania islamu i... zrównania go z nazizmem, komunizmem!

954
Podziel się

Prezeska Fundacji Estera apeluje, żeby organizacje i partie islamskie były zakazane przez polską konstytucję.

Miriam Shaded chce zakazania islamu i... zrównania go z nazizmem, komunizmem!
bCHUCiFx

Dzięki prowadzeniu działań Fundacji Estera i startowaniu do sejmu z listy partii KORWiN Miriam Shaded zyskała dostęp do ogólnokrajowych mediów. Korzysta z popularności, żeby walczyć z falą uchodźców z Syrii i islamem. Twierdzi, że właśnie rozpoczęła się trzecia wojna światowa, za którą stoi m.in. Barack Obama, który według niej sam jest muzułmaninem, sunnitą.

bCHUCiFz

Dzięki zaangażowaniu w politykę Shaded zamierza "pisać programy", o których wspomina w każdym z wywiadów. Do pierwszego z nich zwołała inne kobiety z partii KORWiN, które organizują działania pod hasłem "Nie dla szariatu".

Dzisiaj Korwin-Mikke pochwalił się, że podczas wczorajszej konferencji prasowej w sejmie Shaded reprezentowała żeńską grupę kandydatek partii i przedstawiła ich stanowisko w sprawie obecności muzułmanów w Polsce.

Decyzje podejmowane przez polityków w kwestii migrantów nie uwzględniają podstawowych wartości europejskich, takich jak ochrona praw kobiet, takich jak ochrona praw człowieka - powiedziała Shaded i przytoczyła zebrane przez siebie dane:

80% imigrantów w Niemczech to mężczyźni (wg danych Radia Bawarskiego). W obozach dla uchodźców kwitnie zmuszanie dziewcząt i kobiet do prostytucji, gwałty.

bCHUCiFF

Szwecja - oficjalny raport rządowy - 77,6% gwałtów popełniane jest przez muzułmańskich mężczyzn - czyli 2% populacji - liczba gwałtów w Szwecji wzrosła od 1975 roku do dziś o 1472% - z 472 gwałtów w 1975 do 6 620 w 2014 roku

Wielka Brytania - około 137 tysięcy kobiet jest po kobiecym obrzezaniu.

Wg brytyjskiej policji już 7 lat temu ok. 17 tysięcy kobiet rocznie w UK było ofiarą przemocy.

Po tej prezentacji Shaded przeszła do właściwej części wystąpienia. Przede wszystkim wezwała rząd do kategorycznego zamknięcia granic dla imigrantów wyznających islam. Co więcej zażądała zakazania tworzenia w Polsce muzułmańskich organizacji i partii. W ten sposób religia ta zostałaby zrównana w konstytucji z nazizmem, faszyzmem i komunizmem:

bCHUCiFG

Apelujemy o wprowadzenie konstytucyjnego zakazu propagowania totalitarnych metod i praktyk działania islamu. Traktowania go nie tylko jako religii, ale systemu politycznego, jakim jest. Domagamy się dopisania islamu w art. 13 Konstytucji RP do słów "nazizmu, faszyzmu i komunizmu".

Shaded podkreślała też, że walczy o prawa ofiar gwałtów. Na razie skupia się tylko na sprawcach o muzułmańskim pochodzeniu.

Apelujemy o zadbanie na arenie międzynarodowej o kulturę europejską, chrześcijańskie tradycje Polski i o to, by nie zaprzepaścić dorobku naszych przodków, poddając się islamskiej kulturze. Upominamy się o prawa kobiet poniżanych, więzionych, gwałconych, bitych i mordowanych. Kobiet żyjących na terenie państw Unii Europejskiej pozbawionych obowiązujących w nich praw, pozostawionych, w imię poprawności politycznej, na łasce islamistów.

Zgadzacie się, że islam w Polsce powinien być zakazany?

bCHUCiFH
bCHUCiFI
bCHUCiGa
KOMENTARZE
(954)
gość
5 lata temu
Popieram to nie religia to ogłupiająca ideologia
Znawca
5 lata temu
Ładna i mądra!!!
v
5 lata temu
Zgadzam się w 100%. Każdy powinien poznać te statystyki. Zdelegalizować islam !!!
bCHUCiGb
nie_dla_islam...
5 lata temu
Nie muzułmanie pozostaną w swoich krajach skoro Polacy to naród niewiernych !
gość
5 lata temu
Dobrze mówi nie chcemy ich tutaj
Najnowsze komentarze (954)
gość
5 lata temu
Islam jest faktycznie jak nazizm.... precz z imigrantami albo tak jak Putin zrobił.. chca do nas?... niech zmieniaja religię! dlaczego nie ciągną do innych islamskich państw?!?
szary66
5 lata temu
Korwin Mikke - dziwny polityk między mądrymi rzeczami które mówi potrafi palnąć coś absolutnie beznadziejnego. Pomimo to będę głosował na jego partię, dość " lewicy" PO i PiS.
ość
5 lata temu
Popieram ją. Szkoda, że się nie wytłumaczyła dlaczego sprowadzeni przez "Esterę" emigranci zwiali do innych państw - i to po cichu.
gosiaatje
5 lata temu
Ma dziewczyna rację! Dobrze, że jest ktoś rozsądny, kto ma odwagę powiedzieć publicznie to, co myślą wszyscy.
gość
5 lata temu
jesli maja chodzic po ulicach, bic kobety i je ponizac, brac siła którą chca bo ih religia kaze gwałcic dla wczepienia religi, czy co tam, to jestem za zakazem, chce sie czuc bezpiecznie, chce muc chodzic normalnie po ulicach, co prawda z moim wygladem raczej gwałt mi nie grozi, ale napewno ponizenie i szydzenie z ich strony, oni nie maja szacunku do kobiet czyli i do czlowieka
O
5 lata temu
Zgadzam sie całkowicie
gość
5 lata temu
patologia
gość
5 lata temu
Wzzystko ok. Ale nie podoba mi sie jej agresja, agotacja bezmyslna, podyktowana ....no własnienczym? Nie ufam tej kobiecie.
bCHUCiFT
gość
5 lata temu
Czy juz wspominałem że bym ja kochał jak swoją dziewczyne ? :D
gość
5 lata temu
Ma kobieta jaja i rację! Mnie nato miast nurtuje takie pytanie, kim ona jest?
wolkar
5 lata temu
Islam to religia łotrów.
gość
5 lata temu
PYEWQAZ
HIV
5 lata temu
musimy realnie wspierac takich ludzi jak ona tylko wtedy ich praca nie pujdzie na marne
gość
5 lata temu
W Polsce 90 % sprawców gwałtówi innych przestępstw to katolicy. zakazać katolicyzmu
...
Następna strona
bCHUCiGv