Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tak dziś wygląda Harry Potter!

172
Podziel się

Daniel Radcliffe ma 26 lat.

Tak dziś wygląda Harry Potter!
bDzfrSet

Daniel Radcliffe zadebiutował w wieku 10 lat i już rok później został obsadzony w pierwszym filmie o przygodach Harry’ego Pottera. Rola czarodzieja uczyniła z niego gwiazdę. Aktor długo odcinał się od słynnej postaci stworzonej przez J.K. Rowling i wybierał odważne role, które wymagały od niego występowania nago. Z powodu tak wcześnie zdobytej sławy Radcliffe miał także problemy z alkoholem i używkami. Ponoć ostatecznie zerwał z dawnym życiem.

W sesji dla najnowszego numeru Icon Magazine 26-letni Daniel nie przypomina młodego czarodzieja. Zobaczcie, jak dziś wygląda Harry Potter.

bDzfrSev
bDzfrSeB
bDzfrSeW
KOMENTARZE
(172)
gość
5 lata temu
Zdrowe zęby ;) A tak serio, całkiem niezły jest
Gość
5 lata temu
Fajny:)
Mei
5 lata temu
ten facet jest jednocześnie p******y i mega przystojny
bDzfrSeX
gość
5 lata temu
Ciągle ma w sobie coś z Harrego Potera :) uroczy ;)
T.
5 lata temu
Obejrzałem z nim sporo filmów. Dla mnie to już nie jest Harry Potter. :) Świetny aktor, który z czasem będzie jeszcze lepszy. Bardzo ambitny, nie boi się wyzwań i trudnych ról.
Najnowsze komentarze (172)
elPatrico
4 lata temu
Niektórzy kretyni uważają że Daniel jest pedałem;jednak gdy tak myślą,muszą wiedzieć,że są w BARDZO wielkim błędzie.Daniel sam się do tego przyznał,że ludzie mogą o nim mówić sobie co chcą,jego to nie obchodzi(i bardzo dobrze,nie obchodzi go co inni i****i sobie o nim myślą,wymyślając sobie w tych zidiociałych kompletnie odmóżdżonych łbach różne obrzydliwe kłamstwa o nim,ale posądzenie go o homoseksualizm było już mega poważnym przegięciem)i przyznał się również(pewnie sobie pomyślicie że do pedalstwa,ale co to,to nie kretyni!)do tego,że NIE JEST pedałem,co bardzo mile mnie zaskoczyło,ponieważ gdy zaczęły krążyć pogłoski,że jest pedałem,byłem tym bardzo zszokowany(ale muszę się przyznać,że raczej średnio w to wierzyłem),więc gdy oznajmił,ze nim nie jest,to wszystko rozwiązało!Przykład:krążą pogłoski o sławnym aktorze,że jest pedałem,nagle wszyscy zaczynają w to wierzyć,media się go pytają: ,,Ostatnio krążą pogłoski co do twojej orientacji seksualnej,że jesteś gejem.Czy to prawda?",a on im na to: ,,Oczywiście że nie!Kto takie bzdury wymyślił?!"I to wszystko rozwiązuje,bo p***ł przyzna się do tego,że jest pedałem,te chore xNxIxExDxOxJxExBxy do tego xZxAxSxRxAxNxExGxO xGxÓxWxNxAx się przyznają :) A co do Daniela jeszcze w tej sprawie:moim zdaniem nie do twarzy mu z tym zarostem,lepiej jakby go by sobie zgolił :) Myślę,że tak mu byłoby o wiele lepiej ;)
gość
5 lata temu
Wygląda na 40 lat. Faceci, golcie te brody bo epoka jaskiniowców już dawno minęła. Masakra, jak tak można o siebie nie dbać. Twarz, to wasza wizytówka.
maleńka
5 lata temu
Bardzo przystojny...:) mmnmm...:)
qaz
5 lata temu
bzyknąłbym go. :-)
gość
5 lata temu
. Aktor długo odcinał się od słynnej postaci stworzonej przez J.K. Rowling i wybierał odważne role, które wymagały od niego występowania nago. wtf??
gość
5 lata temu
Myślę, że bez sensu jest nazywać kogoś imieniem bohatera, którego grał tym bardziej że akurat Daniel grał w wielu niezłych filmach po Potterze
Gość
5 lata temu
Podobny do tego aktora z kac Vegas z wasikiem małego takiego.
Magda
5 lata temu
Świetnie wygląda ;-))
bDzfrSeP
gość
5 lata temu
moda na zarost czy oszczędność na maszynkach do golenia?
gość
5 lata temu
Ma coś w sobie z prawdziwego czarodzieja.A tak na poważnie to nie złe ciacho;)
gość
5 lata temu
piękny!!!
gość
5 lata temu
ŻUL.
H
5 lata temu
Harry it's that YOU?? :)
gość
5 lata temu
ż*d jak ż*d. nic specjalnego. wylansowany przez swoich, obsadzony w glownej roli (jakżeby inaczej !) i czym tu się podniecać ? kiepski aktorzyna. w Polsce mamy tysiące zdolniejszych dzieciaków.
...
Następna strona
bDzfrSfr