Trwa ładowanie...
Przejdź na

Courtney Stodden: "Chcę być drugą Marilyn Monroe" (ZDJĘCIA)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
155
Podziel się:

Celebrytka naśladuje ikonę show biznesu.

Courtney Stodden: "Chcę być drugą Marilyn Monroe" (ZDJĘCIA)

Courtney Stodden została "gwiazdą" w wieku 16 lat i zasłynęła dzięki ogromnym, sztucznym piersiom. Początkująca celebrytka związała się z 34 lata starszym milionerem - Dougiem Hutchinsonem. Związek rozpadł się, jak tylko Courtney zaczęła dobrze zarabiać na pozowaniu nago, ale niedawno postanowiła dać drugą szansę małżeństwu. Zagazowanie w odbudowanie miłości postanowiła wyrazić kręcąc dla partnera wideo, na którym się masturbuje. Zobacz: Stodden dostała MILION za film, na którym się masturbuje!

Choć trudno w to uwierzyć Courtney Stodden jest przez swoich fanów porównywana do… Marilyn Monroe. Na jej Instagramie i Twitterze często pojawiają się zdjęcia inspirowane ikoną show biznesu. Pod jendym z nich napisała: Chcę być drugą Marilyn Monroe. W komentarzach entuzjaści ogromnych, silikonowych balonów zachwycają się podobieństwem celebrytki do zmarłej gwiazdy. Stodden postanowiła iść o krok dalej.

Na imprezie PETA 35th Anniversary Bash Courtney pojawiła się ubrana w pomarańczową bluzkę oraz spodnie. Stylizacja miała nawiązywać do słynnego zdjęcia Monroe.

Widzicie jakiejkolwiek podobieństwo Courtney do Marilyn?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(155)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Taka z niej Marilyn Monroe jak ze mnie Lewandowski
Gość
10 lat temu
Co ona zrobiła z twarzą?
Gość
10 lat temu
Hahaha, trochę jej daleko :-D
Gość
10 lat temu
Tandetna podróba.
gość
10 lat temu
Moja ulubiona "celebrytka" :D młodsza ode mnie a wygląda starzej niż moja mama! Mogłaby grac w horrorze bez charakteryzacji!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (155)
gość
9 lat temu
Merylin jest tylko jedna
nnnnn
10 lat temu
dramat..
Ha hahaha
10 lat temu
hHaha, zagazowanie? Pudel do szkoły
gość
10 lat temu
kolejna zalosna podroba MM.... zal ... nie stac jej na orginalnosc i mysli ze kopiujac to zaslynie .... tandeta
rami
10 lat temu
te cycki bym jej zalizał
gość
10 lat temu
Niestety nie ma tego wdzięku i seksapilu co MM
niestety
10 lat temu
MM jest nie do podrobienia....najpiękniejsza kobieta ostatnich 100 lat
Gość
10 lat temu
No jasne że widzimy!
gość
10 lat temu
żeby tylko nie skończyła jak ona....
gość
10 lat temu
Marylin nie da się podrobić
goleszka
10 lat temu
nie dość, że mózg, to jeszcze Bóg ją opuścił. i co ona ma z uszami, ja się pytam?!
gość
10 lat temu
ani urody ani seksapilu w babie nie ma, jak na tamte czasy to merylin była śliczna wyjątkowa,miała ten błysk w sobie ,do dzis nie ma sobie równych IKONA
gość
10 lat temu
Panna jak to amerykanska panna ale redaktorki chyba tez z tego samego polowu : 'ak tylko Courtney zaczęła dobrze zarabiać na pozowaniu nago, ale niedawno postanowiła dać drugą szansę małżeństwu. Zagazowanie w odbudowanie miłości postanowiła wyrazić kręcąc dla partnera wideo, na którym się masturbuje.' ZaGazowali chyba wczoraj na imprezie ;)
gość
10 lat temu
łączą ich jedynie problemy psychiczne
...
Następna strona