Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zelnik odpowiada Wojewódzkiemu: "To metody z PRL-u! SPLUNĘ MU w coś, co nazywa twarzą!"

869
Podziel się:

Aktor twierdzi, że rozmowa o "czarnej liście" została zmanipulowana. "Robili to przez 7 tygodni i puszczają tuż przed wyborami".

Zelnik odpowiada Wojewódzkiemu: "To metody z PRL-u! SPLUNĘ MU w coś, co nazywa twarzą!"
bESDCrnp

Jerzy Zelnik od lat nie ukrywa swoich poglądów politycznych i z dumą podkreśla, że głosuje na Prawo i Sprawiedliwość. Dlatego, gdy kilka tygodni temu zadzwoniła do niego "kancelaria prezydenta Andrzeja Dudy" wyraźnie zadowolony zaczął rozmowę o "antysystemowych artystach", którzy powinni przejść na wcześniejszą emeryturę. Rozmowa została zaaranżowana przez Kubę Wojewódzkiego, który chciał z niego zakpić.

Zelnik od wczoraj broni się i mówi, że rozmowa została celowo zmontowana w ten sposób, by wyszedł na konfidenta. Zapewnia, że tak naprawdę miała zupełnie inny przebieg:

bESDCrnr

To są metody, które znamy z PRL-u. Ja to pamiętam doskonale - mam 70 lat, ale dobrze, żeby ludzie zrozumieli, gdzie żyją - mówi aktor portalowi Wpolityce. Nie mam czasu ani zdrowia, żeby chodzić po sądach. Napisałem już sprostowanie. I jedyne co mogę to powiedzieć kolegom, żeby w te ubeckie metody nie wierzyli. A jak spotkam kolegę Wojewódzkiego to mu splunę w coś, co on nazywa twarzą.

Zelnik zapewnia, że telefon nie dotyczył "czarnej listy", ale wcześniejszego wieku emerytalnego:

Ktoś do mnie zadzwonił przedstawiając się, że jest z kancelarii. I dowiedziałem się, że Kancelaria Prezydenta jest zainteresowana opinią środowiska artystycznego na temat wcześniejszego wieku emerytalnego - tzn. powrotu do tego wieku, który proponuje Andrzej Duda. Tego dotyczyła rozmowa.

Na głos zastanawiałem się, kto na ten temat może wydać opinię. Uznałem, że Łukaszewicz nie, bo jest już na emeryturze, bo ma 69 lat. Więc może Barciś, może Szczepkowska, może Wysocki. Potem sam dzwoniłem do iluś osób. Nie każdy chciał się wypowiadać. Bo większość znanych aktorów mówi, że im wszystko jedno, bo i tak pracują do śmierci. To była rozmowa wyłącznie na temat projektu ustawy Andrzeja Dudy o wieku emerytalnym.

bESDCrnx

Zdaniem Zelnika Wojewódzki dograł pozostałą część rozmowy, manipulując jego wypowiedziami w ten sposób, żeby wyszedł na donosiciela:

_Cała reszta została dograna. To zresztą była rozmowa sprzed 7 tygodni**. Przez 7 tygodni męczyli się widocznie, żeby zrobić z tego "fajną" audycję, którą puszczają na tydzień przed wyborami. Motywy są oczywiste...**_

Któremu z nich wierzycie?

bESDCrny
bESDCrnz
bESDCrnS
KOMENTARZE
(869)
Gość
6 lat temu
Zelnikowi
gość
6 lat temu
wojewucki, sześćdziesięcioletni, zdziecinniały klaun, którego oglądają już tylko skończone matoły.
Gość
6 lat temu
Choc nie jestem za pisiorami, to wierze Zelnikowi...
bESDCrnT
gość
6 lat temu
Dziś w śniadaniówce była p. Kopacz z wnukiem. Kończy jak Komorowski, od biegania po telewizjach.
Gość
6 lat temu
Zelnik to porządny gosc!
Najnowsze komentarze (869)
sreyhtr
5 lata temu
Zelnik brał z PRL-u garściami i jakoś mu wtedy tamte metody nie przeszkadzały. Ale jadowity dziad się z niego zrobił, to PiSowska szkoła w czystej postaci.
gość
6 lat temu
Pan Zelnik jest mi obojętny, Wojewódzki zresztą też, ale chciałbym, żeby wyszło, że to Zelnik ma rację i te wszystkie wielce oburzone całą historia jak "wielka" aktorka Barbara Kurdej-Szatan, czy naczelna obrończyni moralności Polaków, Karolina Korwin-Piotrowska poczuły się jak idiotki i musiały go jeszcze przeprosić.
gość
6 lat temu
metody jak z PRLU? a donosiciel jak skad...?
gość
6 lat temu
Rozumiem Pana Zelnika. To są metody komuszków, typów z ciemnej strony mocy. Wojewódzki jest gnojkiem bez honoru. Może u niego honor pisze się przez "chonor"?
gość
6 lat temu
To co Pan zrobił swoim kolegom jest obrzydliwe. Niech Pan wierzy i ufa komu chce, ale donoszenie na innych za poglądy (myślałam,że te czasy już minęły). Ja słyszałam nie raz Pana wypowiedzi i utwierdziłam się w przekonaniu, że słowo tolerancja dla innych nie jest Panu znana, bo trzeba umieć słuchać i rozmawiać z każdym !!!
Patriota
6 lat temu
Zelnik był donosicielem za komuny to czemu teraz miałby nie być?
mama55
6 lat temu
wojewódzki to podobno ukryty pendolino...jestem za Zelnikiem i PIS
gość
6 lat temu
ty wojewódzki a w pysk chcesz? to dostaniesz.
bESDCrnL
gość
6 lat temu
Komu wierzyć? To chyba jasne, na pewno nie powiatowym zaplutym karłom kabotynów. A Pan Zelnik to poważny człowiek, szkoda, że dał się tak łatwo wpuścić w maliny. Po takim telefonie powinien przerwać grzecznie rozmowę i sam zadzwonić w celu weryfikacji rozmówcy. Dał się "zrobić" pewną mutacją oszustwa "na wnuczka".
gość
6 lat temu
Teraz to Wojewodzki winny...a jak Zelnik chlapał ozorem--to kto był winny? też wojewódzki.Panie Zelnik..ludzi Pan możesz oszukiwać ale Pan Bóg wszystko widzi i słyszy....i co teraz?
gość
6 lat temu
Ci ludzie z PiSu maja w sobie tyle jadu,tyle goryczy,chęci władzy--kompletny brak pokory...nie wiem kogo oni tym zachowaniem obrażają--czy ludzi czy Boga....
gość
6 lat temu
kochaj zelnik bliżniego jak siebie samego---czy tak uczy religia katolicka,czy plucie w twarz bliżniego to kochanie bliżniego? amen
gość
6 lat temu
a ja wierze kubie..pan aktor łze jak wszyscy z pisu--oni są w tym dobrzy
GOSC
6 lat temu
zelnik jak czytalismy ,nie utrzymuje tez kontaktow z synem,z powodu wiary,
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDCroE
bESDCroF
bESDCroG
bESDCroH
bESDCroI
bESDCron