Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczorowska ROZBIŁA MAŁŻEŃSTWO siatkarza? "Żona właśnie powiedziała "dość" i WYPROWADZIŁA SIĘ Z DOMU"

881
Podziel się:

"Na korytarzach Polsatu huczy od plotek". Łukasz Kadziewicz nie chciał rozmawiać z dziennikarką... "A pani z kim sypia?"

Kaczorowska ROZBIŁA MAŁŻEŃSTWO siatkarza? "Żona właśnie powiedziała "dość" i WYPROWADZIŁA SIĘ Z DOMU"

Na początku tego roku pojawiły się plotki o romansie Agnieszki Kaczorowskiej z żonatym mężczyzną. Okazało się jednak, że to pomyłka i Rafał Samborski, z którym się wtedy spotykała, nie był żonaty. Żonę miał za to poprzedni. Przypomnijmy: Facet Kaczorowskiej nie jest żonaty. Poprzedni był...

Jak sugeruje tygodnik Twoje Imperium, Kaczorowska nie unika z zasady żonatych mężczyzn. Podobno nie przeszkadza jej, że jej obecny partner taneczny, Łukasz Kadziewicz, ma żonę.

Historia jego drugiego małżeństwa też jest ciekawa. Między rozwodem a drugim ślubem siatkarz zdążył jeszcze rozbić związek florecistki, Magdy Mroczkiewicz. Sportsmenka była już zaręczona i miała wyznaczoną datę ślubu, gdy na igrzyskach w Pekinie Kadziewicz zawrócił jej w głowie tak, że wszystko odwołała.

Siatkarz ostatecznie poślubił jednak nie ją tylko Barbarę Gołąb, zdobywczynię tytułu najlepszej polskiej czirliderki. Jest od niego starsza o 2 lata, zaś Agnieszka młodsza o 12.

Podobno między Kadziewiczem i tancerką od razu zaiskrzyło i nie przeszkadzała im nawet obecność żony za kulisami. Zobacz: Żona Kadziewicza pilnuje męża za kulisami... Jest zazdrosna o Kaczorowską?

Na korytarzach Polsatu huczy od plotek, że były gwiazdor siatkówki stracił głowę dla tancerki i właśnie ponosi tego konsekwencje, gdyż jego żona właśnie powiedziała „dość” i wyprowadziła się z domu - donosi tygodnik Twoje Imperium i dodaje, że Kadziewicz na pytania reaguje nerwowo i bardzo przeklina. Agnieszka Kaczorowska nie odebrała telefonu, więc nie wiemy, czy gryzie ją sumienie.
Łukasz Kadziewicz nawet nie silił się na uprzejmość. "A pani z kim sypia?" - tylko tyle z jego wypowiedzi nadaje się do druku.

_

_

KOMENTARZE
(881)
mn
7 lat temu
do tego trzeba dwojga
gość
7 lat temu
no cóż... Kaczorowska to jak widać zmienna w uczuciach...
gość
7 lat temu
o Boże boże Bożenko, czemuś puściła się z Łukaszem
gość
7 lat temu
to sie bozenka rozszalala
gość
7 lat temu
jaka roznica wzrostu, jak flip i flap :D
Najnowsze komentarze (881)
gość
6 lat temu
nie Kaczorowska ale facet k****arz
poprawne spoj...
6 lat temu
Ciemne poglądy - Kaczorowska WOLNA - nic sobie nie rozbiła, ewent. żonkoś ROZBIŁ!!!!
gość
6 lat temu
serial brazylijski przy tej histori to pikus ale wcale sie jej nie dziwie Łukasz to fajny facet
gość
7 lat temu
mala cichodajka
gość
7 lat temu
Życzę temu lowelasowi wszystkiego najgorszego :)
gość
7 lat temu
Ten Łukasz Kadziewicz to babski s*******n. Nigdy nie powinien zakładać rodziny!!!! Znam jego żonę i mówię JEJ..... olej tego facia:) Nie wart Ciebie.
gość
7 lat temu
Nie znosze jej ...ma nieciekawa twarz
Gość
7 lat temu
Jak s**a nie da to pies nie wezmie
gość
7 lat temu
Dość ograniczeni i przez to podobnie do całej celebryckiej braci.
kmw
7 lat temu
dobrze że zweryfikowal k********a Mroczkiewiczowne, niedoszly maz powinien mu podziekowac.
gość
7 lat temu
myślę, że to głupie plotkarskie media przyczynią się do rozpadu ich małżeństwa, żal mi ludzi znanych, robi się im wielką krzywdę, to powinno być jasno uregulowane prawnie, nie może tak być, że ktoś kamerę wsadzi ci w tyłek albo w łóżko, poluje na ciebie wszędzie, pretekstem jest to, że to osoba publiczna, może publiczna, ale to nie jest świat prostytucji! bez zgody człowieka nie wolno i koniec, trzeba ukrócić media, dla nich to biznes, a dla ludzi tragedia,
Gość
7 lat temu
Mały qrwiszon
gość
7 lat temu
Bożenka, co powiedziałby Rysio, gdyby żył?
gość
7 lat temu
Uroda nie idzie w parze z rozumem pobawi się i rzuci a on pozaluje swojej decyzji
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie