Trwa ładowanie...
Przejdź na

Katarzyna Dowbor nie wróci do TVP. "Najważniejsza jest satysfakcja i komfort pracy"

182
Podziel się

Zaproponowano jej podwójną stawkę. "Jestem lojalnym pracownikiem stacji. Pieniądze nie są w życiu najważniejsze".

Katarzyna Dowbor nie wróci do TVP. "Najważniejsza jest satysfakcja i komfort pracy"
bCYuGJiZ

Katarzyna Dowbor dwa lata temu w poczuciu rozczarowania i niedocenienia rozstała się z TVP. W wywiadach narzekała, że po 30 latach pracy wyrzucono ją, bo okazała się za stara. Przypomnijmy: Dowbor WYLATUJE Z TELEWIZJI! "Jestem za stara!"

Wytknęła także prezesowi telewizji publicznej, że jedyne, co potrafi to kopiować cudze pomysły.

TVP zupełnie zatraciła ludzką twarz i empatię, teraz tylko kopiują innych - oskarżyła wtedy w Fakcie. Wszystko byle oglądalność skoczyła, byle więcej zarobić. Dla mnie to obrzydliwe i żenujące.

bCYuGJjb

Rzeczywiście okazało się, że miała trochę racji. Jak donosi Super Express, po sukcesie prowadzonego przez Dowbor w Polsacie programu Nasz nowy dom, TVP zapragnęła mieć ten format u siebie. Najlepiej dokładnie taki sam, z tą samą prowadzącą.

Widząc, jak rosną słupki programu prowadzącego przez Dowbor, w TVP stwierdzono, że dobrze byłoby porozmawiać z nią na temat powrotu - ujawnia pracownik stacji. Jest pomysł, aby prowadziła taki sam program, tylko w Telewizji Publicznej. Kuszą dużymi pieniędzmi, podwójną stawką. Ten typ programów jak najbardziej odpowiada misji telewizji publicznej.

Podobno telewizja zaproponowała Dowbor podwójną stawkę, czyli aż 40 tys. zł miesięcznie. Ona jednak zapewnia w tabloidzie, że nigdy nie wróci do stacji, która tak niesprawiedliwie ją potraktowała.

Że to jest program, który nadaje się do TVP, to wiadomo, bo jest to faktycznie program misyjny. Jednak nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody, ja już w TVP byłam wiele lat. Bardzo mi jest dobrze w Polsacie i nie mam zamiaru nic kombinować - wyznaje prezenterka. Jestem lojalnym pracownikiem stacji. Poza tym pieniądze nie są w życiu najważniejsze. Najważniejsza jest satysfakcja i komfort pracy.

bCYuGJjh

_

bCYuGJji

_

bCYuGJjC
KOMENTARZE
(182)
gość
5 lata temu
Prawidłowe podejście (jak ta niższa płaca jest wciąż godna) :)
gość
5 lata temu
może już tych pieniędzy nie potrzebuje;) nic na siłe:) też kiedyś trzeba odpocząć ;)
gość
5 lata temu
I bardzo mądrze... PiS niech da swoich palantow do TVP :D
bCYuGJjD
gość
5 lata temu
Aż nie chce mi się wierzyć, że w tym celebryckim światku trafila się perełka z zasadami. Pani Kasiu duży szacunek za Pani postawę. Zaimponowała mi Pani.
Gość
5 lata temu
Pani Kasiu program Nasz Nowy Dom prowadzi pani super, fajnie sie oglada. Duzo empatii I pokory dla uczestnikow.
Najnowsze komentarze (182)
gość
5 lata temu
Ogromne brawa, Pani Kasiu. Bardzo lubię program "Nasz nowy dom" .
gość
5 lata temu
Brawo pani Kasiu :-D
ewa
5 lata temu
Pieprzysz pani Dowbor. Pieniądze są bardzo ważne ! A pamięta pani jak została bez pracy ? Trzeba było być na bezrobociu i na zasiłeczku a nie za wszelką cenę szukać pracy. A teraz z innej beczki. Powinna pani wiedzieć że nie mówi się "że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" , bo to wówczas jest bez sensu tylko że " Nie da się wejść do tej samej rzeki" , a to zupełnie ma inne znaczenie i jest prawidlowe.
danka
5 lata temu
Bardzo dobrze Pani Kasiu pieniądze nie są najważniejsze w życiu ,prowadzi Pani bardzo ciekawy program pozdrawiam :)
gość
5 lata temu
Oj tam, oj tam tyle forsy naprawde nie do pogardzenia...Ale domyslam sie , ze ma niezgorzej w nowej stacji wiec moze wybierac! Tylko pozazdroscic...
gość
5 lata temu
bardzo dobrze pani Katarzyno !! a program jest świetny !!
gość
5 lata temu
niech nie wraca ten program który prowadzi w Polzadzie też jest zerżnięty z USA cwaniara tak jak cała jej rodzina na emerytur pudernico!!!!
gość
5 lata temu
Dopiero w tym programie zachwycił mnie JEJ profesjonalizm ,to babka z charakterem i klasą ,potrafi okazać naturalne współczucie, zrozumienie i zaangażowanie. Jest zawsze sobą w spontaniczny ,naturalny sposób. Baba z jajami.
bCYuGJjv
gość
5 lata temu
W telewizji publicznej stawki powinny być niskie, skoro to ludzie ją finansują, często bezrobotni.....
gość
5 lata temu
Pani Kasia jest super babką, kobieta z klasą jakich już mało niestety, same napompowane puszczalskie pasztety zostały
gość
5 lata temu
Bardzo ja lubię, w nasz nowy dom, pokazała swoją prawdziwa twarz , tam nie da sie udawać i grać w danej chwili. Super babka!
gość
5 lata temu
niech krowa nie j***e kłamie g****a rufda i wredna az sika zeby ja zatrudnili rude krowsko to zawsze fałszywe a wogole stary smiec
fan
5 lata temu
Program fantastyczny, mimo niedoróbek /nierealne terminy/, pani Kasiu super, już niedługo te wszystkie gnidy z "misyjnej" telewizji będzie czekał pośredniak. teraz już chyba nawet w prywatnych tv jest mniej reklam, niż w tych tzw. "misyjnych", one maja tyle wspólnego z misja co ja z lotem na Marsa.
gość
5 lata temu
Pani Kasiu to niech pani się zatrudni w jakiejś sieci handlowej np. typu Kaufland Biedronka czy innego cholerstwa pozna pani komfort pracy (przed zatrudnieniem proponuje spokojnie zobaczyć film pt. Motylek to pozwoli poczuć przedsmak (namiastkę) tego co panią tam czeka! Film też jest dostępny na Youtube pod nazwą pt. dzień kobiet 2012.
...
Następna strona
bCYuGJjX