Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kiszczakowa na pogrzebie męża: "Bóg ci zapłaci za wszystkie krzywdy, które NIEWDZIĘCZNY, NIEGODNY Polak ci czynił!"

717
Podziel się

"Padają do ciebie słowa złe i nienawistne, ludzi pełnych zła, zakłamanych" - mówiła na cmentarzu. Posłuchajcie.

Kiszczakowa na pogrzebie męża: "Bóg ci zapłaci za wszystkie krzywdy, które NIEWDZIĘCZNY, NIEGODNY Polak ci czynił!"
bDgHJqwl

Trzy dni temu po długiej chorobie zmarł generał Czesław Kiszczak. Były komunistyczny dygnitarz PRL, współodpowiedzialny za wprowadzenie w Polsce stanu wojennego, miał 90 lat.

Śmierć Kiszczaka zbiegła się w czasie z promocją przez jego żonę Marię książki biograficznej, w której pisała m.in. o tym, jak zdradziła męża. Generałowa nie musi się martwić o finanse, gdyż przysługuje jej renta po komuniście - prawie 8000 złotych miesięcznie.

bDgHJqwn

Wczoraj Kiszczak został pochowany na cmentarzu prawosławnym na warszawskiej Woli. Do grobowca złożono urnę z prochami. Pogrzeb odbył się bez państwowej oprawy, w obecności rodziny. Do ostatniej chwili miejsce pochówku było trzymane w tajemnicy.

Tak dyskretna ceremonia nie podobała się Marii Kiszczakowej. Niedawno twierdziła, że mąż jest polskim bohaterem i zasługuje na pogrzeb z honorami na Powązkach (zobacz: Żona Kiszczaka: "Mąż zasługuje na pogrzeb na Powązkach. To bohater, uratował Polskę!"). Generałowa dała wyraz niezadowoleniu podczas mowy pogrzebowej. Została ona nagrana przez Telewizję Republika.

bDgHJqwt

Bóg zna prawdę, najdroższy. Bóg ci zapłaci za wszystkie krzywdy, które niewdzięczny, niegodny Polak ci czynił - powiedziała Kiszczakowa. To ty zakazałeś użycia broni w kopalni Wujek. Nie wydałeś nigdy w życiu żadnego rozkazu użycia broni. Żadnego. Padają do ciebie gdzieśtam słowa złe i nienawistne, ludzi pełnych zła, zakłamanych. Tyle kłamstw jest kierowanych do człowieka, który pracował tylko dla Polaków.

Na cmentarzu podczas pogrzebu pojawiła się także Danuta Regulska, siostra zamordowanego przez komunistów w 1989 roku księdza Sylwestra Zycha. Stała z boku ze zdjęciem zabitego brata, o którym oficjalnie mówiono, że się "zapił się na śmierć". Na fotografii widać ślady pobicia.

Dzisiaj jestem tutaj dlatego, żeby upewnić się, że ten człowiek nie jest w stanie już nikomu nic zrobić - powiedziała w wywiadzie dla stacji. Że odszedł z tego świata, i ta ziemia go przykryła, i zostawił po sobie tylko zło i złe wspomnienia. Bo nie sądzę, żeby nawet ci ludzie tutaj będący dobrze go wspominali.

bDgHJqwu
bDgHJqwv
bDgHJqwO
KOMENTARZE
(717)
gość
5 lata temu
a gdzie przyjaciele z SLD? tow. Miller, Czarzasty, Senyszyn?
gość
5 lata temu
stara babo, daj se siana, dopiero co robiłaś sobie sesje zdjęciowe z umierającym mężem....
gość
5 lata temu
Każdego kiedyś dosięgnie ręka sprawiedliwości
bDgHJqwP
Gość
5 lata temu
Zaklamana do ostatniej chwili
Gość
5 lata temu
a skad masz wiedzieć gimbusie
Najnowsze komentarze (717)
do kmiotów
5 lata temu
Każdego dosięgnie ręka PiSu22:)
akle
5 lata temu
No i zemściła się na niegodnym, niewdzięcznym Polaku - za to pewnie , ze LW B nie obronił go przed koniecznoscia pojawiania sie w sadzie
gość
5 lata temu
Mam nadzieję, że smaży się w piekle.
gość
5 lata temu
Mam nadzieję, że Jaruzela wykopią z tych Powązek.
gość
5 lata temu
dlaczego ludzie kłamia nawet na cmentarzu przeciez smierc zycha jest udokumentowana no naprawde zachlał sie na smierc wiec moze o zmarłych dobrze lub wcale??
gość
5 lata temu
Jestem dumny ze jesstem Komunista i nie boje sie twoich pogrozek
gość
5 lata temu
skoro tu go nie osądzili to oby on tam go osądził,bo łapska krwią polaków ociekją
PIGWA
5 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Wywiady z antychrystem w telewizji będą powszechne, a ludzie będą przywiązywali wielką wagę do każdego słowa, które będzie pochodziło z jego ust. Będzie miał wpływ na polityków w każdym narodzie, a ci, z którymi będzie widziany, będą traktowani jak członkowie rodziny królewskiej. Ale to nie koniec. Będzie cytowany z ambon wszystkich kościołów. Będzie odbierał wielką cześć i posiadał wysoką pozycję we wszystkich kościołach, aż w końcu zasiądzie na nowym tronie w nowej świątyni Babilonu. Jego wpływ obejmie wszystkie banki, prawa handlowe i światową gospodarkę. Antychryst wprowadzi dotacje, aby zachęcić firmy, organizacje, jak również organizacje charytatywne, aby pracowały dla jego nowego centrum światowego handlu. Wielkie bogactwo zostanie wytworzone przez tych, którzy będą chcieli być częścią imperium antychrysta. Każdy, kto złoży mu przysięgę wierności, czy to poprzez uroczystości religijne, czy też przez umowy biznesowe lub handlowe, będzie musiał przyjąć znak. Ci, którzy przyjmą ten znak, który będzie w formie karty bankowej oraz specjalny chip, który zostanie umieszczony w ręce, utracą swoje dusze dla niego. Wszyscy, którzy noszą Pieczęć Boga Żywego uciekną ze szponów antychrysta i staną się odporni na tę ohydę. Nie ignorujcie tego ostrzeżenia. Nie bójcie się go, bo jeśli zastosujecie się do Moich wskazań, zostaniecie ochronieni. Wylałem wiele Łez, przekazując wam to Orędzie, dlatego Mój Ból w tobie, Moja córko, jest w tej chwili tak wielki. Pocieszcie Mnie wzywając Mojego Miłosierdzia i Mojej Ochrony.[/cytat]a co jest za tekst EPITAFIUM ? DLA KOGO ? OBŁĘD !!!!
bDgHJqwH
prosty człowi...
5 lata temu
jescze będziecie tesknic za PRL Kiszczakiem, Jaruzelskim i Gierkiem jak mieliści spokój, prace i żarcie. Teraz ten wasz kapitalistyczny zachód spłodził wam tych bandytów z panstwa oslamskiego tobedzie wam super, gnojki zawszone!
Śnieżnik
5 lata temu
Absolutnie nie jestem miłośnikiem tego człowieka ale Prawo i Sprawiedliwość przysługuje nawet tak kontrowersyjnej osobie.Teraz to go mogą już wszyscy oficjele pocałować w zimną d..ę. Skoro generał nie został pozbawiony stopnia i przysługujących mu praw honorowych to asysta wojskowa przysługuje mu jak chłopu ziemia. Można to jedynie odebrać jako zemsta na nieboszczyku który już nic w tej sprawie niema do powiedzenia. Znalazło się jednak grono osób które w majestacie śmierci potrafiło go godnie pożegnać
gość
5 lata temu
Posłuchajcie ostatniego kazania księdza Popiełuszki, zanim zamordowali go SBcy. "Zło dobrem zwyciężaj".
gość
5 lata temu
bydlę płonie w piekle
gość
5 lata temu
Dobrze, że chociaż Bóg , bo Polaków , zdolnych odpłacić jemu , jego podwładni jaja wycięli , co do jednego. Pozostali tylko kapusie ...
gość
5 lata temu
Przeczyta poniżej chyba umiesz ?
...
Następna strona
bDgHJqxj