Pudzian o terrorystach: "POWINNIŚMY ICH TĘPIĆ! Nie podążajmy ślepo w kierunku bladego blasku kultury zachodu"

167
Podziel się

"Mamy własną kulturę oraz tradycję, które powinniśmy szanować" - pisze Pudzian. "Nie mam nic do pracujących, uczciwych imigrantów, lecz takich zwyrodnialców nie będę tolerował".

Pudzian o terrorystach: "POWINNIŚMY ICH TĘPIĆ! Nie podążajmy ślepo w kierunku bladego blasku kultury zachodu"

Od wczorajszego wieczora do mediów docierają coraz bardziej szokujące informacje na temat zamachów w Paryżu. Początkowo mówiło się tylko o 11 zabitych, z minuty na minutę tragiczny bilans wzrastał. Teraz agencje informacyjne piszą już o 128 ofiarach i kolejnej setce ciężko rannych. Do zamachów przyznała już terrorystyczna organizacja Państwo Islamskie.

Zamachy w Paryżu wywołały nową falę komentarzy i analiz dotyczących napływających do Europy uchodźców z krajów Bliskiego Wschodu. Mimo że problem imigrantów nie jest jeszcze wyraźnie widoczny w Polsce, kraje Europy Zachodniej od wielu miesięcy nie wiedzą, w jaki sposób rozwiązać kwestię setek tysięcy osób przybywających w specjalnie zorganizowanych obozach.

Tragiczne wydarzenia z Paryża skłoniły do komentarza także Mariusza Pudzianowskiego, który na swoim Facebooku zaapelował do przemyślenia sytuacji oraz ostudzenia emocji:

Muszę to napisać. To co się wydarzyło w Paryżu jest tragedią nie tylko dla Francji. Takiej skali nie spodziewał się nikt. (...) Bardzo irytują mnie wpisy w sumie z każdej strony, które - licząc po liczbie artykułów odnośnie stołowania się w kebabach - po cichu liczą na wybuchy agresji i negatywnych emocji, które potwierdziłyby ich tezy o czarnej naturze maszerujących 11.11 Polaków - pisze Mariusz. Przestańmy dzielić się między sobą, bo jesteśmy silnym narodem z bogatą historią oraz tradycją. Nie podążajmy ślepo w kierunku bladego blasku kultury zachodu. Potrafimy ciężko pracować i mamy własną kulturę oraz tradycję, które powinniśmy szanować, a takie zachowania jak w Paryżu po stokroć tępić! - napisał Pudzian.

Mariusz Pudzianowski prowadzi firmę transportową, która od kilku tygodni oskarżana jest o pomoc nielegalnym imigrantom. Sportowiec wszystkiemu zaprzeczył:

Nie mam nic do pracujących, uczciwych uchodźców/imigrantów - tak moi drodzy, np. do tych pracujących w przysłowiowych "kebabach", "chińczykach" lub innych zawodach, lecz takich zwyrodnialców lub takich którzy niszczą moje tiry i przewożony towar nie będę tolerował! W dodatku moja firma jest oskarżana za niby przemyt tych typów! Czegoś tu chyba nie rozumiem?! - pisze Pudzian.

Ostudźmy emocje i pomyślmy o tej całej tragedii, która wydarzyła się w jednym z serc Europy i po prostu zastanówmy się nad tym z perspektywy naszego kraju. Niestety, ale Paryż od dawna nie jest już tym znanym ze stereotypów miejscem. Moja postawa nie jest ksenofobiczna, ani rasistowska - jest po prostu zdroworozsądkowa - napisał.

KOMENTARZE
(167)
Gość
4 lata temu
Brawo Mariusz!
Gość
4 lata temu
Mądrze napisał
Gość
4 lata temu
Wywalić ich z całej Europy! Zrobić im nakazy dostosowania się do naszej kultury abo wypad
Tylko Koorwin
4 lata temu
Pudzian to jest jeden z gości, których szanuję. Od dawna mówił głośno o tym co się dzieje. Teraz strach i panika, a ci co popierali przyjmowanie ich powinni się głęboko zastanowić. To jest wielka zaplanowana akcja, nie wierzę w taką ślepotę rządu...
Gość
4 lata temu
Dobrze mówi
Najnowsze komentarze (167)
.
3 lata temu
Pierdzian ty jako polak też jesteś dla nf, edli i innych nazioli ś******m ludzkim i nic ich nie obchodzi twoją " bogata " ( tylko jakimś trafem nie przedłużając się na bogactwo materialne ) kultura . Poza tym- terrorystów w Europie ( czerwone brygady, frakcja czerwonej armii , eta, ira etc etc ) nie brakowało. Można nawet powiedzieć że terroryzm to wynalazek europejskiej kultury.
DonPedro
4 lata temu
Popieram, Panie Mariuszu. NIedopchniete niewiasty należy LECZYĆ, a nie promować. Osoby brzydkie, grube, zakompleksione - kierować do lekarzy, a nie do gazet. Jestem z Panem.
gość
4 lata temu
co znaczy , że Pudzian ma firmę transportową i od kilku tygodni jest oskarżany o pomoc uchodźcom? co niby swoimi ciężarówkami za niezłą kasę przewoził emigrantów?
gość
4 lata temu
Kocham go od kilku lat i nie mogę przestać ;)
gość
4 lata temu
Tego nie pisał Pudzianowski tylko admin prowadzący te konto.Prywatne konto Pudziana na którym pisze ze swoimi panienkami jest inne. Ten kto go zna wie, że to nie ta stylistyka, ortografia itp hahahaha.Mariusz zrobił się ostatnio bardzo aktywny politycznie, dziwne jest to bo to człowiek myślący tylko o sobie - komu chce zaimponować? swojej sex turystce obcującej z żydami, islamistami.Powodzenia może sobie u niej zaplusujesz.
Gość
4 lata temu
Nie od dzis wiadomo, ze Francje zslewaja muzulmanie Jestem tolerancyjna, ale islam to naprawde chora religia moze prawdziwy koran nie jest tak szkodliwy, ale tam powszechnie jest on odbierany inaczej, jego idea jest taka ze islam to religia nadrzedna!!!wszyscy inni sa niczym i allah pozwala ich zabic w swoje imie. To chora kyltura w stosunku do kobiet , rodzina potrafi nawet za granica scigac dziewczyne chcac ja zabic bo np zaszla bez slubu w ciaze. Nie wspomne, ze wtedy nie ma prawa do dziecka bo facet jest nadrzedny!!!
gość
4 lata temu
Rewelacja!! Na prezydenta zNim!!!
gość
4 lata temu
MA 100% RACJĘ,
gość
4 lata temu
Jak mawiał Jean Cocteau, dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia... Niestety, bezmyślne polskie społeczeństwo bardzo łatwo daje sobą manipulować w najgorszy sposób i z uchodźców robi islamistów... A jak ISIS będzie chciało zrobić jakiś zamach w Polsce, to może do tego zwerbować jakiegoś bezmózgiego Polaka (przecież Polacy też walczą w Syrii), a nie fatygować jakiegoś Araba... Zacznijcie myśleć!!!
Gość
4 lata temu
a gdziescie byli madrale jak w zeszlym roku mowila, ze jako kpbieta i matka zamknelaby drzwi swojego domu , by chronic swoja rodzine(czyli Polske i rodakow). niezle jej sie za to wtedy oberwalo.
Gość
4 lata temu
Uwielbiam go
Benio
4 lata temu
Panie Doktorze, ma Pan rację!
gość
4 lata temu
Jak jak najbardziej rozumiem i jestem tego samego zdania.
Gość
4 lata temu
Świetne słowa Mariusz tak trzymać na statki z nimi i zstąpić.
...
Następna strona