Trwa ładowanie...
Przejdź na

60-letnia matka żali się w "Fakcie": "Uznano, że zasiłek mi się nie należy!"

800
Podziel się

Dostała już pismo odmowne z kancelarii premiera.

60-letnia matka żali się w "Fakcie": "Uznano, że zasiłek mi się nie należy!"
bCNeuhGt

Barbara Sienkiewicz, która w wieku 60 lat urodziła bliźniaki, jak zapewnia, w sposób całkowicie naturalny, mimo że nie zna ich ojca, od kilku miesięcy starała się w o dodatkowy zasiłek. Dopiero po urodzeni dzieci zorientowała się bowiem, że zasiłek macierzyński nie przysługuje jej ze względu na to, że dostaje już emeryturę.

Sienkiewicz pobiera emeryturę w wysokości 1250 złotych brutto. Ponieważ nie wystarcza jej to na utrzymanie siebie, dzieci i matki, wystąpiła do kancelarii premiera o specjalny zasiłek. Wnioskowała o 500 złotych miesięcznie, czyli tyle, ile nowy rząd obiecał dopłacać na każde dziecko w rodzinach gorzej sytuowanych. Jak ujawnia w dzisiejszym Fakcie, otrzymała już odpowiedź.

bCNeuhGv

Uznano, że nie należy mi się - mówi aktorka. W ocenie wnioskodawczyni sytuacja, w której się znajduje, zapewne jest wyjątkowa, lecz jest to jedynie ocena subiektywna, czytam w piśmie kancelarii pani premier. Potraktowałam to jako zamknięcie tematu.

bCNeuhGB
bCNeuhGW
KOMENTARZE
(800)
gość
5 lata temu
skoro jak twierdzi to nie byla ciaza, ktora sobie sama zafundowala to pytam sie gdzie jest ojciec???? Skoro to bylo in vitro i miala na to kase to o co jej teraz chodzi????? Postapila egoistycznie, a teraz wszyscy maja jej pomagac. Szkoda dzieci
gość
5 lata temu
Myśli się przed, a nie po, droga Pani
gość
5 lata temu
Zrobiła krzywdę tym maluszkom!
bCNeuhGX
Gość
5 lata temu
Pani te dzieci to chyba tylko dla zasilku zrobila. Tylko zasilek i zasilek.
Gość
5 lata temu
Po co sie decydowala skoro nie ma srodkow?
Najnowsze komentarze (800)
Gość
3 lata temu
Ci którzy piszecie "chciała to ma" jesteście niezrównoważoni psychicznie. Dzieci są i trzeba im pomuc bo nie są niczemu winne. Musi znaleść się pomoc dla tej rodziny!!!!!!!!!!!!
ha,ha
5 lata temu
ha,ha
gość
5 lata temu
Nie rozumiem zupełnie jak mozna się tak upierać. Poprrzedni rząd nie pomóbł i obecny też nie. Głosowałam na Dudę, pomyliłam się!!!Dajcie na Boga tej kobiecie te parę groszy
gość
5 lata temu
bez przesady kobieta jest sama z dziećmi, zasiłek jej się należy!!!! Przecież jesteśmy prorodzinnym krajem!!!
gość
5 lata temu
Młoda mama i dwa bobaski. Śliczny obrazek. Jeszcze jakieś fotki, jak karmi piersią i byłoby w ogóle cudownie.
gość
5 lata temu
Podziwiam jej egoizm!
gość
5 lata temu
tylko tych dzieci zal
gość
5 lata temu
chory kraj ,pijakom,alkoholikom ,nierobom to w tym kraju dają,mopsy dają,a starszej kobiecie z dwóką dzieci to nie pomogą,SKANDAL!!!!
bCNeuhGP
gość
5 lata temu
kobieta ma dwójke fajnych dzieciaczków,potrzebuje wsparcia finansowego,oczywiście złodzieje z rządu 500 zł niechcą dać ale sami kradną miliony,pensje mają ogromne i i to my wszyscy płacimy miliony na tych nierobów,więc te 500 zł to jest nic w porównaniu z ich uposażeniami,dla mnie to cud że ta kobieta ma takie śliczne dzieciaczki i powinno się jej pomóc
gość
5 lata temu
I znów wygraja przepisy a nie dzieci.Nie każda 60 latka rodzi dzieci a skoro ta urodzila to przepisy są dla ludzi anie ludzie dla przepuisow i te stada osłów sterowanych recznie powinny już dawno zamknąć mordy i zgodnie z sytuacją zastosować wyjatek przyznająć jej wszystkie dodatki JAK MATCE DZIECIzamiast upokarzać. Jak brakuje to niech poszukaja u kumpli komorowskiego ktorych jak Sas obdarowywał nie swoim za lojalnośc pracy z chamem.
gość
5 lata temu
Rozumiem nastolatkę zostawioną przez chłopaka - ciąża, chłopak tchórzy, dorośli olewają, taka matka potrzebuje wsparcia, ale stara kobieta, która świadomie pakuje siebie i dzieci w taką sytuację, chociaż wie, powtarzam, wie, że nie stać ją na to. Jak te dzieci będą się czuć za parę lat? Przeczytają przecież wszystko w sieci.
gość
5 lata temu
Może mieć dodatek mieszkaniowy, ma rentę mamy, może mieć rózne jeszcze dodatki - i pewnie je juz sobie załatwiła, wię niech nie mówi że ma tylko 1250 zł
Iza-1
5 lata temu
Skoro urodziła to źle lepiej żeby udusiła to byście pomogli?
Smerfik
5 lata temu
Na uchodźców się znajdzie a na swoich to nie ?
...
Następna strona
bCNeuhHr