Środa 09.12.2015 00:08

Wytwórnia nie chce wydać płyty Młynkovej! "WYPALIŁA SIĘ"...

Halina Mlynkova Halinka Mlynkova

Wytwórnia nie chce wydać płyty Młynkovej! "WYPALIŁA SIĘ"...

Halina Młynkova wiązała wielkie nadzieje ze swoim powrotem do show biznesu po odchowaniu syna. Za swoją karierę zabrała się bardzo poważnie: na początek rozwiodła się z mężem, Łukaszem Nowickim, który za mało jej pomagał przebić się w branży. Związała się z czeskim producentem muzycznym, Leszkiem Wronką. Tyle jej naobiecywał, że przestała zwracać uwagę na to, że jest o 17 lat starszy i najbardziej zależy mu na tym, by "wychodziło im w sypialni". Zobacz: "Gdyby NIE WYCHODZIŁO NAM W SYPIALNI, nie miałoby to szansy na przetrwanie!"

Wronka energicznie zabrał się za karierę Haliny. Kazał jej schudnąć, przefarbować włosy i nagrać singiel. Jednak utwór Zabiorę Cię miał premierę w lipcu, a płyta, którą miał promować, ciągle jeszcze się nie ukazała.

Była zaplanowana na listopad, ale, jak donosi Fakt, wytwórnia zmieniła plany. Projekt Halina został odłożony na bliżej nieokreśloną przyszłość. Nie wiadomo, czy w ogóle się ukaże.

Wykreślono jej płytę z planu na ten rok, zobaczymy co dalej - ujawnia pracownik wytwórni. Poprzednia płyta nie odniosła piorunującego sukcesu, singiel też nie stał się wielkim hitem. Wygląda na to, że jako wokalistka Halina się wypaliła. Ludzie lubili Czerwone korale, ale to, co robi solo, nie zachwyca. Lepiej jej wychodzi konferansjerka niż muzyka.

Halina jest tym bardzo rozczarowana. Już niejednokrotnie udowodniła, że jest gotowa do poświęceń byle tylko zaistnieć w show biznesie. Zobacz: Kolejna "ślubna" okładka Mlynkovej!


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (160)

Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 09.12.2015 06:37
gość: najciekawsze jest to ze ponad 90% wszystkich komentarzy na pudlu jest pro pis. a to ciekawe, zwazywszy ze tylko 38% na pis glosowalo, a pozostala wiekszosc na PO, nowoczesna, PSL I lewice. znaczy to tyle ze czytelnik pudla, czyli czlowieg o oczywiscie ograniczonym horyzoncie, uwielbiajacy tandetna informacje o jakichs blogerkach, czyje sie tutaj jak ryba w wodzie. no noz, packajcie sie w swoim blotku pisowskie swinki, I tak normalni to nie zagladaja a prawdziwa inteligencja niema czasu na te brednie. pislamisc****amietajcie jeszcze, prosta rozrywka jak pudelek byla wam dana azebyscie czasem nie zrobili zadnej rewolucji w przez pisanie pseudo inteligentnych pro pis komentarzy mieli wrazenie ze oddaliscie juz swoj glos, niestety to tylko pozory dla takich jak wy, ze was glos sie gdzies liczy, super, trzymajcie tak dalej I tak szanowny Donald Tusk pokierowal Polska tak dobrze, ze motloch juz niczego niezmieni a wy ciulki szczekajcie na tym portal ile wlezie, to nic nieznaczy tak jak I wy!
A w domu wszyscy zdrowi ? :)
Odpowiedz
9 6
zgłoś
Gość 09.12.2015 06:38
To chyba naprawdę musi być beznadziejna płyta, bo konferansjerką jest słabą...
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 09.12.2015 06:56
gość: konferansjerka TEZ JEJ NIE WYCHODZI
Powiedział co wiedział, KRETYN. Nie masz gdzie się wygadać? Miałeś się wyrazić o Młynkowej.
Odpowiedz
5 0
zgłoś
Gość 09.12.2015 07:02
Myslalam ze to tuskowa
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 09.12.2015 07:02
gość:
gość: najciekawsze jest to ze ponad 90% wszystkich komentarzy na pudlu jest pro pis. a to ciekawe, zwazywszy ze tylko 38% na pis glosowalo, a pozostala wiekszosc na PO, nowoczesna, PSL I lewice. znaczy to tyle ze czytelnik pudla, czyli czlowieg o oczywiscie ograniczonym horyzoncie, uwielbiajacy tandetna informacje o jakichs blogerkach, czyje sie tutaj jak ryba w wodzie. no noz, packajcie sie w swoim blotku pisowskie swinki, I tak normalni to nie zagladaja a prawdziwa inteligencja niema czasu na te brednie. pislamisc****amietajcie jeszcze, prosta rozrywka jak pudelek byla wam dana azebyscie czasem nie zrobili zadnej rewolucji w przez pisanie pseudo inteligentnych pro pis komentarzy mieli wrazenie ze oddaliscie juz swoj glos, niestety to tylko pozory dla takich jak wy, ze was glos sie gdzies liczy, super, trzymajcie tak dalej I tak szanowny Donald Tusk pokierowal Polska tak dobrze, ze motloch juz niczego niezmieni a wy ciulki szczekajcie na tym portal ile wlezie, to nic nieznaczy tak jak I wy!
A w domu wszyscy zdrowi ? :)
Powiedział co wiedział, KRETYN. Nie masz gdzie się wygadać? Miałeś się wyrazić o Młynkowej.