Środa 09.12.2015 00:02

Steczkowska o Rihannie: "Było bogato tylko głosu zabrakło"

Rihanna Justyna Steczkowska

Steczkowska o Rihannie: "Było bogato tylko głosu zabrakło"

W sierpniu przyszłego roku w Warszawie wystąpi Rihanna. Wprawdzie do koncertu zostało jeszcze mnóstwo czasu, jednak Justyna Steczkowska postanowiła już ostrzec widzów przed nieuchronnym, jej zdaniem, rozczarowaniem.

Piosenkarka była już raz na koncercie Rihanny, na prośbę syna. Wywołał u niej mieszane uczucia. Artystka dopatrzyła się u Barbadoski poważnych niedociągnięć warsztatowych.

Było bardzo bogato, było naprawdę wszystko, czego człowiek może zapragnąć: świetne wizuale, światła, stroje, piękna dziewczyna - wyliczyła w wywiadzie radiowym. Ale zabrakło tego, co ma np. Sade - fantastycznego głosu i magii. Głosu, który pracuje tak, jak ona sobie tego zażyczy. Było wiele niedoskonałości i po prostu zbyt wiele słabych momentów w tym koncercie.

Oraz wizyta na plaży w Sopocie. Pamiętacie?

Rihanna na plaży w Sopocie!


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (247)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 241-247 z 247
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.02.2016 10:55
Staczajaca Sie Steczkowska: Ojejciu i kto to mówi? Kto jak kto ale ona mogłaby się zamknąć. Typowy żydowski tupet - sam nie umiem ale uważam się za bóstwo lepsze od innych.
Akurat w sprawie muzyki Justyna ma pełne prawo się wypowiadać. Talentu i wielkiego głosu nie można jej odmówić. Pozdrawiam.
Justysia-karlowata kreatura ubrana na czerwono z garbatym nosem i kretynskimi piosenkami idioty. Dodam ze glos skrzata spod paproci-no napawde ma prawo krytykowac innych!
A Rihanna o czym śpiewa ? O czymś lepszym ? Nie... Ona nawija o OBCIĄGANIU...Wielka mi artystka i osobowość... Ruhanna...Cha, cha...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.02.2016 10:57
Gość: Uwielbiam Riri, piosenki długo siedzące w głowie np. Stay. .piękny i rozpoznawalny głos. Niczego nie udaje , ma ochotę to idzie do klubu ze striptizem, innym razem ubierze się byle jak ale się z tym nie kryje. Nie to co większość naszych ,, gwiazd ,,
Fani Jebanny... Idioci...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 27.02.2016 11:00
gość:
gość: Jusia, zmień leki albo lekarza, bo już naprawdę tracisz poczucie rzeczywistości. Ty nawet nie masz prawa miernoto jedna wypowiadać się o kimś takim jak PRAWDZIWA GWIAZDA ŚWIATOWEGO FORMATU RIHANNA.
to że jest gwiazdą światowego formatu nie znaczy że dobrze śpiewa
Dokładnie...W tych Stanach karierki chyba same beztalencia robią... A talenty nie mogą się wybić. Bo nie są WYZWOLONYMI I PUŚCIUTEŃKIMI RIHANNKAMI...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.03.2016 16:21
gość:
Gość: Lepiej niż Justynka śpiewa
Czyś Ty kompletnie zgłupiał/a ?
Justyna Steczkowska to i*****a Riri bardzo łądnie śpiewa lepiej od niej
Odpowiedz