Trwa ładowanie...
bCHUIygl

50 TYSIĘCY ludzi na marszu w obronie demokracji w Warszawie! ZOBACZCIE ZDJĘCIA!

Zebrali się przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego. Manifestacje odbyły się też w innych miastach Polski. Zobaczcie, co się działo dzisiaj na ulicach.

1274
Podziel się
1 z 31
50 TYSIĘCY ludzi na marszu w obronie demokracji w Warszawie!
50 TYSIĘCY ludzi na marszu w obronie demokracji w Warszawie!
0
0

Dzisiaj w Warszawie i kilku miastach w Polsce odbyły się manifestacje Komitetu Obrony Demokracji. Jest ruch obywatelski, który po raz pierwszy zebrał się na Facebooku. Grupa postanowiła protestować przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego przeciwko łamaniu zapisów konstytucyjnych przez Sejm i prezydenta Andrzeja Dudę.

Warszawski marsz rozpoczął się w południe pod siedzibą Trybunału i przeszedł pod Pałac Prezydencki. Szacuje się, że uczestniczyło w nim aż 50 tysięcy osób.

Podobne manifestacje zorganizowano we Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu, Lublinie, Szczecinie i Bielsku-Białej. Demonstrację w Gdańsku zaplanowano na jutro.

Zobaczcie, co działo się dzisiaj na ulicach:

bCHUIygL
KOMENTARZE
(1274)
gość
5 lata temu
BIEDNI ZMANIPULOWANI LUDZIE, CYRK JAKIŚ
gość
5 lata temu
Jakie 50 tyś. Max było 10 tyś ludzi.
Ewa
5 lata temu
Medialny teatrzyk reżimowych mediów i ich mocodawców z PO i Nowoczesnej. Ludzie już zmądrzeli po 8 latach upokorzeń i rujnowania Polski i polskości! Nie damy się nabrać! Popieram prezydenta i rząd PIS!
bCHUIygP
Standartenfuh...
5 lata temu
Biedni zmanipulowani TVenem TVP i GW ludzie. Podziemną TV by sobie pooglądali.
gość
5 lata temu
obudzone PO
Najnowsze komentarze (1274)
demaskatorka
5 lata temu
Policja szacuje że pajaców z Komitetu Obrony Degeneracji było nie więcej jak 15 tys. Co do kontrdemonstracji - ok. 50 tys. Niemieckie media w Polsce podają dokładnie odwrotne ustawienie liczb. CYRK. CYRK. CYRK.
gość
5 lata temu
Europa Zachodnia się stacza, a że życie nie znosi pustki, to na pewno przyjdą nowe prawa i wartości... Nawet można przewidywać w 100% jakie wartości i jaki bedzie Europejczyk za 20 lat. Wizja raczej niezbyt optymistyczna - bezideowe, tęczowe społeczeństwo multi kulti, albo islam - tylko te dwie opcje są mozliwe. Majstrowanie przy Trybunale K. zaczęła PO, po to by sobie zapewnić wpływ na ustawodastwo i mozliwość paraliżowania pewnych kroków nowej władzy. Ale jakoś tedy media milczały jak zaklete...
gość
5 lata temu
PIS powinien zacząć od MEDIÓW - sprzedajnych, zagranicznych, opłacanych przez lewacki zachód. To one ogłupiają Polaków i dbaja przede wszystkim o interesy zachodnich właścicieli i koncernów. KOD, to zdrajcy, walczą o sprowadzanie do nas imigrantów, są za eutanazja, leżą na kolanach przed muzułmanami, chcą likwidacji tradycyjnych świąt, wychowania młodzieży w lewackich ideałach.
gość
5 lata temu
Petru-celebryta, ostatnia deska ratunku tonącej lewicy- zbiera ludzi na fb i namawia na protestowanie, wymyślając dumnie brzmiące hasła. A chodzi tylko o to,żeby on i kumple z lewicy nie spadli ze stołków, na których siedzą 8 lat
gość
5 lata temu
Petru-celebryta, ostatnia deska ratunku tonącej lewicy- zbiera ludzi na fb i namawia na protestowanie, wymyślając dumnie brzmiące hasła. A chodzi tylko o to,żeby on i kumple z lewicy nie spadli ze stołków, na których siedzą 8 lat
gość
5 lata temu
Liczba demonstrantów kilkakrotnie zawyżona w przypadku KOD. Liczba demonstrantów popierających rząd 13XII, wielokrotnie zaniżona. To się nazywa sprawiedliwość popleczników TK.
gość
5 lata temu
to są stare zdjęcia!! facet wolnym prawym roku rogu pozował już tydzień temu
gość
5 lata temu
a ratusz mówił o 20 tys., no cóż zawsze można napisać 100, 200 a nawet 500 tysięcy - zależy kto liczy i tyle, przecież nikt tego sprawdzać nie będzie, a tytuł pozostanie!
bCHUIygH
ell
5 lata temu
ale mamy niedouczoną policję, określiła zebranych na "około: 20 tys.
Karolek72
5 lata temu
jak PO wygrywało to im PiS nie przeszkadzał
gość
5 lata temu
fotomontaz
gość
5 lata temu
Nie wiem jak to powiedzieć. PETRU niby taki dobrze ubrany a SMIERDZI PETRU SMIERDZI
nieżyt
5 lata temu
atak klonów. Gdzie te lemingi tak pędzą. Zdjęcie zmanipulowane, bo naliczyłem aż 3 Petru. Jednego grubego i dwóch chudych.
gość
5 lata temu
150 000 tysięcy wam nie pomoże po- jesteście żałośni jak trzymiecie się tych stołków chyba wam przyspawali - oderwać się nie da no 8 lat swoje robi siedzieć na tych czterych literach i nic nie robić. siemion to już sam siebie przechodzi już zaczyna przepraszać za pis niech on nas przeprosi za te kłamstwa które bredzi
...
Następna strona
bCHUIygt
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zmęczony Taco Hemingway podąża za zapatrzoną w telefon Igą Lis w drodze po kwiaty (ZDJĘCIA)

20-letnia córka Kingi Rusin oraz starszy od niej o 9 lat raper wybrali się do kwiaciarni, gdzie zakupili sporej wielkości bukiet kwiatów. Nie zapomnieli też o zasadach bezpieczeństwa, przemierzając centrum Warszawy w maseczkach ochronnych.
bCHUIygu
7.

"Obwieszeni metkami" Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan cieszą się (?) chwilą odpoczynku podczas spaceru po Wilanowie (ZDJĘCIA)

Zapracowanym rodzicom udało się wygospodarować moment wolności od 24-godzinnej warty przy malutkim Heniu. Stylowo się prezentują?
6.

#DAJGŁOS. Gwiazdy zachęcają do głosowania w drugiej turze: "Dlaczego chcesz, żeby ktoś inny wybrał ci prezydenta?"

Kolejne gwiazdy dołączają do akcji Pudelka, w której namawiamy Was do pójścia na wybory. Marcin Prokop wystosował ważny apel, a Natalia Siwiec zapowiedziała, że skraca urlop, by móc zagłosować. Zobaczcie, kto jeszcze przyłączył się do #DAJGŁOS.
bCHUIygv
4.

Pozbawiona trosk Reni Jusis imprezuje nocą z przyjaciółmi "na Zbawiksie" (ZDJĘCIA)

Piosenkarka wyglądała na zachwyconą spotkaniem z kilkorgiem znajomych pod popularnym warszawskim klubem. Rozpoznalibyście ją na ulicy?
3.

Zakochany Baruś stroi miny i całuje kark Blani - swojej dziewczyny (ZDJĘCIA)

Blanka Lipińska i Baron poszli do restauracji w Sopocie, gdzie dokazywali niczym para nastolatków. Miłość kwitnie?
bCHUIygw
2.

Promienna Katarzyna Zielińska rozkoszuje się wypadem do kawiarni z mężem, synami i torebką za 7 tysięcy (ZDJĘCIA)

Niedawno aktorka dołączyła do wyzwania Anny Lewandowskiej. Myślicie, że dobry humor to zasługa uwolnionych podczas treningów endorfin?
1.

Wygłodniała Zofia Zborowska całuje Andrzeja Wronę w czoło. Smaczne...? (ZDJĘCIA)

Para celebrytów wybrała się na romantyczny lunch. Jak wnioskujemy po zdjęciach, dopisywały im i humory, i apetyty...
bCHUIyhj