Niedziela 13.12.2015 09:30

Sztaba czeka na narodziny syna. "To będzie wymarzony prezent na gwiazdkę"

Adam Sztaba Agnieszka Dranikowska

Sztaba czeka na narodziny syna. "To będzie wymarzony prezent na gwiazdkę"

Adam Szataba i jego obecna partnerka, menedżerka Agnieszka Dranikowska, spodziewają się wspólnego dziecka. 40-letni muzyk zostanie ojcem po raz pierwszy w życiu. Dotąd spełniał się jako zastępczy tata syna Doroty Szelągowskiej z poprzedniego związku. Ostatecznie rozwiedli się, jednak chłopiec nadal traktuje Adama jak ojca.

Sztaba jednak od dawna marzył o własnym biologicznym dziecku. Podobno jednym z powodów rozstania z Dorotą było to, że nie mogli dogadać się w tej sprawie. Z Dranikowską za to szybko doszedł do porozumienia. Ich dziecko przyjdzie na świat rok po tym, gdy ze sobą zamieszkali. Adamowi bardzo zależy na tym, by syn przyszedł na świat w Boże Narodzenie. Wcześniej bowiem będzie zbyt zajęty, by uczestniczyć przy porodzie.

Adam mówi znajomym, że to będzie wymarzony prezent na gwiazdkę - ujawnia osoba z otoczenia muzyka. W grudniu Adam pracuje na planie kolejnej edycji Must Be The Music. Ma nadzieję, że Agnieszka nie urodzi mu syna, kiedy będzie w pracy. Bardzo chciałby przy tym być, w końcu tyle lat o tym marzył.

Zobacz też: Sztaba z NOWĄ KOCHANKĄ na zakupach! (ZDJĘCIA)


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (148)

Odpowiedz
7 2
zgłoś
WWWWWW 13.12.2015 10:04
On ciągle ma kobiety z dziećmi
Odpowiedz
9 1
zgłoś
Roxx 13.12.2015 10:05
Wiem, każdy ma prawo do własnych marzeń i wizji swojego życia, ale dla mnie to takie z jednej strony smutne, że związki rozpadają się, bo ukochana osoba ma różne podejście odnośnie dziecka... tzn. rozumiem, dziecko to jednak duża sprawa i odmienne poglądy w tej sprawie to jednak duża różnica, ale mimo wszystko... kiedy ta jedyna rzecz różni, a cała reszta jest idealna, to dla mnie to takie okrutne - "odchodzę od ciebie, bo nie chciałaś dać mi dziecka", tak jakby to własne "ja" i wlasne dziecko było priorytetem, a nie ta kobieta, to inna. (Pomijam to, czy faktycznie cała reszta była idealna) / Tak, jestem jeszcze młoda i głupia.
Odpowiedz
7 8
zgłoś
Gość 13.12.2015 10:05
gość: Fajna miał te poprzednia żonkę. Nice nice
Ta też jest fajna no i najważniejsze że się dogadują 😍
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 13.12.2015 10:07
Gość: I nieważne czy tamta ładniejsza może....bo przychodzi taki moment ze liczą się dla faceta inne rzeczy...żeby był dom, rodzina, żeby bylo gdzie wracać...
Szkoda ze o tym czasie nie mysla wczesniej, tylko zdradzaja, laza i szukaja. Jak sie im nalewa do tylka, to wtedy nagle Czas sie pojawia, niech czas, a kobieta ktora ich trzyma krotko za p**k i wtedy panowie siedza cicho i grzecznie. Bo jak nie to zostana na starosc sami.
Odpowiedz
7 6
zgłoś
gość 13.12.2015 10:12
Pani dużo brzydsza od Doroty.
Ładowanie komentarzy…