Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki o "selfie" z Lewandowską i Liroyem: "Najgorszy sort Polaków"!

270
Podziel się

Odwołał się do piątkowych słów Jarosława Kaczyńskiego.

Wojewódzki o "selfie" z Lewandowską i Liroyem: "Najgorszy sort Polaków"!
bCxesSHV

W piątek Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu Telewizji Republika. Zapytany o propozycję dyskusji w Parlamencie Europejskim na temat aktualnej sytuacji w Polsce, odpowiedział, że jest grupa Polaków dziedzicząca "gen zdrady":

W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest jakby w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków - powiedział Kaczyński. No i ten najgorszy sort właśnie w tej chwili jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony. Proszę zwrócić uwagę, że wojna, potem komunizm, później transformacja tak, jak ją przeprowadzono, to właśnie ten typ ludzi promowała, dawała mu wielkie szanse.

Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu celebrytów, z którymi czuje się napiętnowany przez prezesa PiS-u. Pochwalił się tradycyjnym "selfie", jakie zrobił w studio z Anną Lewandowską i posłem Piotrem Liroy-Marcem.

bCxesSHX
bCxesSId
bCxesSIy
KOMENTARZE
(270)
gość
4 lata temu
Lewandowska straciła właśnie całą moją sympatię. Żeby się wozić z leśnym dziadkiem...
Gość
4 lata temu
Wstyd ze do Leśnego poszła ten facet to dno a oglądalność programu spada na łeb na szyję. .
gość
4 lata temu
Skamlał dziadek Kuba, prawie się posiusiał - Panie prezydencie, przyjdź pan do Kubusia! Usiądź na kanapie, Kubuś bardzo prosi, a będzie ci w zębach bambosze przynosił. Będzie wiernie służył, chociaż strzyka w kościach, ale się rozpłaszczy dla takiego gościa. Krzyżem się położy, pozwoli się zdeptać, na twoje życzenie będzie z miski chłeptać. Prezydencie Dudo, zrób łaskę biednemu, chociaż dziadek Kuba równy stajennemu. Konik jego tyci, rozumek też lichy, lecz tak bardzo prosi, że mu skręca kichy. Pajacyki robi, aż go w stawach łamie. W końcu nie wytrzymał i zsikał się w bramie! Już miał się popłakać, lecz w uszach dźwięk błogi, niczym bicie serca... pocą mu się nogi, bo oto w drzwi bramy ktoś stuka kołatką, otwiera i słyszy - S*******j leśny dziadku!
bCxesSIz
aaaaa
4 lata temu
Cała prawda, nieroby i pustaki!!!!!! W końcu stary maleńki prawdę o sobie powiedział :-D
raz prawdę po...
4 lata temu
Żebyś wiedział, że do niego należysz sprzedajny, żenujący Jakubie W.
Najnowsze komentarze (270)
gość
4 lata temu
same prawicowe złamasy na tym forum, a myślałem że tu tylko tipsiary zaglądają
gość
4 lata temu
Ten wierszyka jak na pisowca to fajny
Gość
4 lata temu
Dobrze, że choć na tyle samo krytyki go stać.:)
gość
4 lata temu
Oglądałam program jak wojewódzki ośmieszał Polaków ,że są brudasami i śmierdzą .
Anty PO
4 lata temu
A ja jestem za PIS-em :))) i uważam że tamci nie mieli prawa przedłużać swoim koryta w Trybunale to było nieuczciwe posunięcie ...Bo niby jak PIS ma coś zdziałać jeśli większość będzie od PO to chore.PO już zdecydowanie za długo miało władzę.
gość
4 lata temu
Żałosne i jeszcze raz żałosne, lubiłam kiedyś Wojewódzkiego teraz on na siłę stara się byc fajny bo jego poularność spada i nie wie już jak tu zwrócić na siebie uwagę. A pozostała dwójka no coż żal komentować..
gość
4 lata temu
Czy ten kurd**el, który udawał, że bierze udział w rewolucji w kraju, pierdząc ze strachu na kanapie ośmiela się teraz mieszać z błotem innych i podawać siebie za przykład???
Gość
4 lata temu
Lewy twoja żonka to dno i metr mułu dla sławy zrobi wszystko myślą nie skalana lansiara.
bCxesSIr
Gość
4 lata temu
Dobrze wam wszystkim d**a napasionym. Skończy się...źródełko
gosc
4 lata temu
Ktos tu jest psychcznie chory albo ja albo PIS.Komunistyczny prokurator.SBcki szef PKP,zydowskiego pochodzenia dziennikarze krzycza na pochodach precz z komuna,precz z zydami.No komus sie we lbie porabalo!
gość
4 lata temu
Skoro kaczor poruszył temat zdrady narodowej, to może niech przypomni wszystkim kto podpisał traktat lizboński odbierający Polsce suwerenność?
gość
4 lata temu
Wojewodzki ! Nie Polakòw, lecz Polaka. P****u na gumce!
Gość
4 lata temu
Leroy jako poseł... Poseł z wulgarnymi gestami. To jest tak żenujące ze brak mi slow..
gość
4 lata temu
Kto jeszcze chce słuchać i oglądać kogoś takiego jak Wojewódzki , kogo obchodzi coś takiego, fe!!!!!!!
...
Następna strona
bCxesSIT