Trwa ładowanie...
Przejdź na

28-letnia nauczycielka aresztowana za uprawianie seksu z uczniami!

344
Podziel się:

Haeli Wey uwiodła 17-latków pod pretekstem... "chrześcijańskiego programu treningowego". Grozi jej nawet... 20 lat więzienia!

28-letnia nauczycielka aresztowana za uprawianie seksu z uczniami!

Haeli Wey, 28-letnia nauczycielka matematyki w Austin w Teksasie, trafiła do więzienia z zarzutami odbywania "kontaktów seksualnych" z nieletnimi licealistami. Jej "ofiarami" padło dwóch 17-latków, którzy odbyli pod jej opieką "chrześcijański program treningowy". Według prokuratury Wey nadużyła swojej pozycji. uwiodła i wykorzystała obu chłopaków.

Pierwszy z licealistów był synem znajomych Wey. Na zaproszenie jego rodziców spędziła z nimi wakacje w Afryce. To tam zaczęło iskrzyć między nią a nastolatkiem. Po powrocie z wakacji poszła z nim do łóżka. Jak później zeznawał, spotkali się na wydarzeniu duszpasterskim, po którym odbył z nią "około 10 stosunków seksualnych".

Drugi z 17-latków uczestniczył w mniej intensywnym programie, gdyż skończyło się jedynie na namiętnych pocałunkach w hamaku. Sprawa wyszła na jaw, gdy pierwszy z licealistów przyłapał swoją dwa razy starszą dziewczynę z jej nowym obiektem zainteresowań w parku. Opowiedział wtedy ojcu o swojej przygodzie seksualnej, a potem pokazał władzom szkoły pikantne wiadomości od Haeli, które przechowywał w telefonie.

Zaraz po ujawnieniu afery w październiku Wey została zwolniona z pracy w szkole i straciła uprawnienia wykonywania zawodu nauczyciela. Dopiero w tym tygodniu postawiono jej oficjalne zarzuty. Opuściła areszt po wpłaceniu kaucji.

Zgodnie z prawem Teksasu, które surowo karze jakiekolwiek stosunki seksualne między nauczycielami a uczniami, grozi jej do... 20 lat pozbawienia wolności.

KOMENTARZE
(344)
gość
6 lat temu
uswiadomil sobie ze zostal uwiedzony jak zobaczyl konkurencje? intersujace..
Gość
6 lat temu
No z taką nauczycielka😊czemu nie
gość
6 lat temu
wykorzystaniem bym tego nie nazwał,chyba każdy chłopak choć raz marzył o takiej przygodzie z nauczycielką
Gość
6 lat temu
uwiesc 17latkow bu ha ha ha haaa!
gość
6 lat temu
takiej nauczycielce to i ja bym uległ ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najnowsze komentarze (344)
Lucasius
2 lata temu
Drogie Panie, tak się właśnie kończy zdradzanie waszych kochanków |-> Men Power !!!
Bolek
5 lata temu
Niech szybko ucieka z Teksasu, to jedesn z najdurniejszych stanów w USA. Tak się kończy romansowanie z małolatem i tak samo Panowie z małolatami. Uważajcie hehe
Gość
5 lata temu
Nie ma to jak zazdrosny chłopak Co on myślał że będzie z nim do końca życia Zapchał dziurę i wynocha Se rękę umyj m****e, tyle ci zostało
gość
6 lat temu
Sliczna
gość
6 lat temu
"Dwa razy starszą" ?! Redaktorzy Pudla zamiast matematyki chyba też odbywają "chrześcijańskie programy treningowe".
gość
6 lat temu
niektore komentarze sa obrzydliwe, zastanówcie się co w ogole mówicie.
gość
6 lat temu
Siedemnastoletni, doskonale wiedzą, do czego służy przyrodzenie...!
gość
6 lat temu
Amerykanie to chyba najwięksi hipokyci świata. Nie potrafią zdemaskować prawdy o World Trade Centre,żaden z prawdziwych zbrodniarzy któzy za tym stoją ( na czele z Bushem) nigdy nie odpowiedział za swoje czyny, ale młoda kobieta, która choć niewątpliwie postąpiła żle, pojdzie do więzienia na długie lata, za chwilę głupoty.
sexy
6 lat temu
Z taka sexy to i ja bym chcial yylko zeby mnie nie zdradzila:(
gość
6 lat temu
Eeeee tam, na zdrowie!
Gość
6 lat temu
Sam chcial zemscil sie jak zobaczyl ja z innym
gość
6 lat temu
No bez przesady, moglaby dostac 2 lata w zawiasach a nie 20
faustyna Tere...
6 lat temu
niedobrze to bardzo źle nie powinno tak być
anton
6 lat temu
Nauczyciel ma ważną rolę dla osoby związanej wiedzy edukacji, a także jest w stanie dając różne atrakcyjne sposoby uczenia się, aby ludzie rozumieją. Jeśli jesteś wiarygodnym nauczycielem, dołącz Preply Polska nauczyciel
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie