Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Moro marzy o córce! "Nie rezygnuje z planów powiększenia rodziny"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
53
Podziel się:

Trzecim dzieckiem miałby głównie zajmować się jej mąż. Aktorka jest zajęta karierą.

Joanna Moro marzy o córce! "Nie rezygnuje z planów powiększenia rodziny"

_

_

Joanna Moro od sukcesu biograficznego filmu o Anie German, w którym zagrała tytułową rolę, więcej czasu spędza na planach filmowych w Rosji niż w Polsce. Nie jest tajemnicą, że rosyjscy producenci płacą nawet 5 razy więcej niż polscy. Polscy aktorzy, o ile znają w wystarczającym stopniu język rosyjski, chętnie korzystają z tej szansy

Rosjanie kochają Joasię - ujawnia w rozmowie z tygodnikiem Na żywo znajoma aktorki. Widzą w niej swoją boginię, Annę German.

Ledwo Moro wróciła z planu rosyjskiego serialu, wyjechała z mężem do Rzymu, gdzie odnowili przysięgę małżeńską i przy grobie Jana Pawła II podziękowali za 7 wspólnych szczęśliwych lat. Po powrocie Moro przepakowała walizkę i wyjechała na międzynarodowy festiwal piosenek Anny German, gdzie zasiadała w jury. Po powrocie wzięła udział w kampanii promującej badania ginekologiczne. A za kilka dni wyjeżdża do Wilna, gdzie mieszkają jej rodzice, by razem z nimi spędzić święta. Na szczęście tym razem zabiera męża i dwóch synków. Mąż aktorki, Mirosław Szpilewski ostatnio ponoć trochę narzeka, że wszystko jest na jego głowie, a żona w domu jest tylko gościem. Jednak Moro uznała, że skoro mąż tak dobrze radzi sobie z dwójką dzieci to poradzi sobie też z trójką.

Choć wie, że w nowym roku będzie często poza domem, nie rezygnuje z planów powiększenia rodziny - ujawnia tabloid. Marzy jej się córeczka. Mając tak opiekuńczego męża, śmiało może te marzenia zrealizować.

_

_

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(53)
Olix
6 lat temu
Wizualnie niezbyt do siebie pasują. No ale powodzenia w poczęciu córki :)
gość
6 lat temu
Dacie wiarę: większość Polaków nie ma dzieci, więc gwiżdże na 500+, większość Polaków broni zachodnie banki i hipermarkety, a swoich nienawidzi, chce dłużej pracować i nie chce mieć poważnych ulg podatkowych! Polacy lubią byc ubodzy i dlatego pomagają bogatym ich wydoić. Nie za taką Polskę ginęli nasi dziadkowie. Polska to jednak dziwny kraj. Nie protestowali jak wyprzedawano za bezcen majątek. Nie protestowali jak podnoszono wiek emerytalny. Nie protestowali jak ukradziono ich pieniądze z OFE. Nie protestowali jak bankowcy świadomie zadłużyli oszukując milion polskich rodzin, które nigdy nie spłacą długu. Ale część poszła protestować w obronie sedziow z TK, którzy zarabiają 30-50 000 miesięcznie za to, że zbiorą się parę razy do roku, którzy to wszystko przyklepali wbrew Konstytucji. Komentarz Tygodnia - Gadowski TV 16.12.2015 - YouTube - o co naprawde chodzi KOD
gość
6 lat temu
Na poczęcie córki musi znaleźć trochę czasu, tak, żeby jeszcze zdążyć przepakować walizki!
gość
6 lat temu
Soros daje 150 mln na walkę o demokrację w Polsce – Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny.
;/
6 lat temu
Nie bardzo rozumiem czemu się czepiacie ze robi karierę. Większość ludzi to robi i to nie tylko bogaci. Jak im tak dobrze to co wam do tego. Kazdy z nas jak by miał taka szanse to by z niej skorzystał i nie bądźmy hipokrytami twierdząc ze...." my nie". Biedny czy bogaty lata za kasą.
Najnowsze komentarze (53)
;-)))
6 lat temu
To się da zrobić... i to niekoniecznie z mężem.
gość
6 lat temu
okropna aktorka !
gość
6 lat temu
Na bank d******py :)
marian
6 lat temu
Aśka jak ci mąż nie będzie chciał córki zrobić to ja ci zrobię. Ustawimy się na weekend i zrobimy córeczkę jak malowaną .
gość
6 lat temu
trzeba robić a nie marzyć
gość
6 lat temu
A jak wyjdzie trzeci syn???
gość
6 lat temu
straszna jest, we wszystkim
gość
6 lat temu
aktorka do bani
gość
6 lat temu
a kogo to obchodzi? Kim jest jakas Moro? :P
gość
6 lat temu
Nie trawię tej pani....ilekroć ją widzę przypominam sobie jej wywiad, w którym padły jakże skromne słowa: "stać mnie na więcej niż większość Polaków".
julita
6 lat temu
Irytujące...a jeśli trzecim dzieckiem okaże się synek? Będzie marzyc o czwartym dziecku:)...Masakra-chora kobieta i z chorymi ambicjami-jak widać także w życiu prywatnym
gość
6 lat temu
fajna para
gość
6 lat temu
jest obrzydliwa, ma kurzaje i p***y charakter, niech juz sie nie mnozy ten wielki łeb
gość
6 lat temu
i tak ciągnie ją do Maseraka, sporo razem przeżyli, chyba więcej niż z mężem
Oferty dla Ciebie