Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Super Express": "Założyciel KOD nie płaci alimentów! Dług urósł do 83 tysięcy!" Kijowski odpowiada: "Płacę tyle, ile mogę"

957
Podziel się:

"Nie będę tego ukrywał, bo takie są fakty" - przyznaje. "Więcej nie byłem w stanie płacić".

"Super Express": "Założyciel KOD nie płaci alimentów! Dług urósł do 83 tysięcy!" Kijowski odpowiada: "Płacę tyle, ile mogę"

_

_

Super Express w przedświątecznym numerze postanowił zdemaskować tajemnicę założyciela Komitetu Obrony Demokracji, Mateusz Kijowskiego. Jak ujawnia tabloid, bezrobotny obecnie Kijowski, pozostający na utrzymaniu żony, zalega z alimentami na trójkę dzieci z poprzedniego związku. Uzbierała się już spora kwota.

Okazuje się, że po rozstaniu z pierwszą małżonką Kijowski nie płacił alimentów na swoje dzieci - pisze tabloid. Sprawa szybko trafiła do komornika sądowego w Pruszkowie. Obecnie dług urósł do kwoty 83,3 tysięcy złotych. Do tego dochodzą jeszcze odsetki i opłaty egzekucyjne. W sumie Kijowski ma już do spłaty grubo ponad 100 tysięcy złotych. Jak ustaliliśmy, w listopadzie lider KOD wpłacił 1000 złotych, w grudniu 1210 złotych.

Jak komentuje Kijowski, nie było czego "demaskować", bo nigdy nie ukrywał tego, że ma kłopoty finansowe i płaci na dzieci tyle, na ile go stać.

Nie jest tak, że mam kłopoty z płaceniem. Po prostu płacę tyle, ile mogę - wyjaśnia w tabloidzie. Mam zasądzone bardzo wysokie alimenty, w wysokości 60 proc. wynagrodzenia, na trójkę dzieci. Płaciłem regularnie, nawet wtedy, kiedy byłem bezrobotny. Po prostu więcej nie byłem w stanie płacić. Nie będę tego ukrywał, bo takie są fakty.

KOMENTARZE
(957)
gość
6 lat temu
A co matka ma powiedzieć dzieciom, dostaniecie tyle jedzenia ile mogę ? !!!
gość
6 lat temu
to niech wezmie kredyt u kolegi P.
gość
6 lat temu
Ubrany w markowe ciuchy, nie wygląda na biednego
gość
6 lat temu
Połowa z nich nie płaci alimentów, podatków itd. Dlatego walczą o "demokrację", bo przecież nie zaczną teraz płacić :)
gość
6 lat temu
szumowiny i nieroby zyjace kosztem innych i ich walka o doopokrację
Najnowsze komentarze (957)
gość
6 lat temu
Poradnik dla Kijowskiego / dla jego dziecka (i byłej żony):
gość
6 lat temu
Dlaczego sie nie kapiesz - UMYJ GLOWE!!!
IVKA
6 lat temu
Panie Kijowski z kod Jak ma się dzieci to trzeba na nie łożyć TAK STANOWI PRAWO. Pan chce uczyć wszystkich prawa a SAM GO NIE PRZESTRZEGA. Zamiast chodzić po kodach to lepiej zarobić pieniądze i dać je własnym dzieciom bo im się należą na utrzymanie. To należy do obowiązku rodzica.
Jozin z Bazin
6 lat temu
Kijowski nic dziwnego ze kobieta Cie pogonila. Normalna kobieta Polka chce miec prawdziwego meszczyzne za partnera a nie jakiegos brudasa. Od kiedy to faceci z pedalskimi kitkami i pedalskimi kolczykami maja nam mowic jak zyc i co bronic. Nie obroniles wlasnej rodziny przed rozpadem a chcesz bronic demkracji????? Idz bron ptaszkow i zabek bo na takiego obronce wygladasz. Wstydzimy sie za takich jak Ty!!!!!
gość
6 lat temu
K O D w skrócie Komitet Obrony Donosicieli
gość
6 lat temu
Widać jak bucha biedą z Bali Dziennikarzy.Tak Wam wpółczujemy.Mam prośbę do Pani Kolendy-Zalewskiej aby w sprawie biedy w śród dziennikarzy wywalonych z TVP na swojej stacji TVN zorganizowała pomoc finansową dla Dziennikarzy bez pracy.Jestem za i sam wspomogę tych potrzebujących.Rany Boskie ten PIS krzywdzi tych uczciwych i obiektywnych dziennikarzy.Unia Europejska proszę wyślijcie do Polski czołgi i żołnierzy niech zrobią z Rządem i PIS-em porządek.Marzy mi się POLSKI MAJDAN.
KOD=1066
6 lat temu
Postawa moralna godna naśladownictwa "daje ile może" A co na to wyemancypowane panie z PO. POstawić mu POmnik
KOD=1066
6 lat temu
Niech się kobita nie martwi PO, Petru i Komuchy zrobią zrzutę to dostanie kasę z nawiązką.
gość
6 lat temu
To niech się weźmie za robotę a nie wychodzić na ulicę ja dałabym mu dzieci i niech robi co chce
sibi
6 lat temu
I już wiemy kim jet założyciel KODU.
gość
6 lat temu
Pewnie płaci za niego Państwo, tak jak za wielu innych alimenciarzy " biedaków bez środków do życia " co to płacą, ile mogą.A czemu komornik nie zajmie mu majątku? pewnie jest na obecną żonę..Krzyczy o demokracji a własnym dzieciom jałmużnę funduje. Wstyd i hańba.TATUŚ.
gość
6 lat temu
po prostu taki sort ...
333
6 lat temu
I co z tego, jego sprawa , dziennikarze może niech się zajmie prezydentem, który rozwala Polskę.
ania
6 lat temu
za to jest przystojny :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie