Trwa ładowanie...
Przejdź na

Młynarska odpowiada Kijowskiemu i Żakowskiemu: "Psim obowiązkiem jest płacić na dzieci, które się urodziły z waszej spermy!"

1384
Podziel się:

"Stara męska śpiewka, od której nam kobietom już nawet nie chce się rzygać: jesteśmy stworzeni do wyższych celów! Otóż nie jesteście".

Młynarska odpowiada Kijowskiemu i Żakowskiemu: "Psim obowiązkiem jest płacić na dzieci, które się urodziły z waszej spermy!"
bESDqYgR

W dzisiejszym Super Expressie ukazał się dość zaskakujący wywiad z Jackiem Żakowskim. Dziennikarz jest członkiem kapituły Nagrody Wolności, przyznanej w tym roku po raz pierwszy. Trafiła ona w ręce Mateusza Kijowskiego, założyciela Komitetu Obrony Demokracji - który, jak się okazało, ma ponad 80-tysięczny dług wobec trójki swoich dzieci. Alimentów na nie (łącznie 2 tysięcy złotych miesięcznie) nie płaci... od trzech lat. Zobacz: "Super Express" o alimentach założyciela KOD: "Zarabiał 7 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE. Mógł płacić 2 tysiące złotych"

Żakowski nie widzi w tym jednak nic niestosownego. Co więcej, podziwia Kijowskiego, który porzucił własne dzieci w tym "czasie najwyższej konieczności" i oddał się "obronie demokracji". Porównał założyciela KOD-u do bohaterów wojennych i Solidarności podkreślając, że "należy mu się szacunek i uznanie". Zobacz: Żakowski broni Kijowskiego: "Mężczyźni zostawiają kobiety z dziećmi i idą na wojnę! Należy mu się szacunek!"

Głos w tej sprawie zabrała Paulina Młynarska. Dziennikarka zaznaczyła, że brała udział w demonstracjach KOD-u w obronie demokracji i przeciw rządom Prawa i Sprawiedliwości, jednak nie godzi się na usprawiedliwianie migania się od płacenia na własne dzieci.

bESDqYgT

Nie dźwigam faktu, że Mateusz Kijowski jest alimenciarzem. Nie unoszę też dyrdymałów, które w jego obronie wyplata i to na łamach szmatławca SE redaktor Jacek Żakowski, do którego właśnie straciłam szacunek - pisze Młynarska. Widzę, że mój szanowny, starszy kolega, odpalił wehikuł czasu i katapultował się do świata, w którym politykę i wojnę robili wyłącznie mężczyźni. (...) Jednym z najbardziej obrzydliwych objawów polskiego alimenciarstwa, które plasuje Polskę w niechlubnej czołówce Europy, jest powszechna męska solidarność w tej dziedzinie. Jacek Żakowski właśnie dołączył do tego parszywego trendu. Stara męska śpiewka, od której nam kobietom już nawet nie chce się rzygać: jesteśmy stworzeni do wyższych celów!

Otóż bardzo mi przykro, ale nie jesteście - kontynuuje dziennikarka. Waszym psim obowiązkiem jest płacić na dzieci i dzielić opiekę nad nimi z kobietami, które je urodziły z waszej spermy. I nie ma tu żadnego znaczenia, czy jesteście z prawa, z lewa, piszecie wiersze, czy pasiecie świnie.

Dopiero kiedy jako rodzice wypełnimy wspólnie obowiązki wobec dzieci, które powołaliśmy na świat, możemy i powinniśmy razem, ramię w ramię iść i bronić wartości, które są nam bliskie. Inaczej, jest to tylko gówniarstwo i bufonada, a tego, my kobiety, czyli 50% populacji, mamy od dawna serdecznie dość.

Alimenciarstwo jest okradaniem własnych dzieci. Jest także formą przemocy ekonomicznej. I, przede wszystkim, jest łamaniem prawa. Jeśli Mateusz Kijowski chce bronić w kraju praworządności, niech go opatrzność strzeże przed jego kumplami-obrońcami. Proponuję, żeby skorzystał z licznych kontaktów, które ostatnio nawiązał i rozejrzał się za dobrze płatną robotą, by jak najszybciej wybrnąć z tej żenującej sytuacji.

bESDqYgZ

Zgadzacie się? Przypomnijmy, że sam Kijowski tłumaczył się, że "płaci tyle, ile może"...

bESDqYhu
KOMENTARZE
(1384)
gość
6 lat temu
zgadzam sie w 100 % , chociaż jestem facetem :)
gość
6 lat temu
Paulina- brawo!
gość
6 lat temu
Ohydne towarzycho.
bESDqYhv
gość
6 lat temu
Brawo Młynarska.
gość
6 lat temu
no i ma całkowita rację :)
Najnowsze komentarze (1384)
emmel
5 lata temu
Żakowski diabłu się zaprzeda i rękę uściśnie, jeśli tylko jest to przeciw PiS!! Oszalał z nienawiści.
gość
5 lata temu
Zgadzam się
gość
5 lata temu
i ma rację! co za wstyd...
Gość
5 lata temu
Jakby sprzedał motor to juz by miało na kilka rat
darek1m
5 lata temu
Żakowski na stare lata staje się prawie tak łupi jak nasz noblista Bolesław Nadęty!!!
mały
6 lat temu
Pan Kijowski niech najpierw spłaci zadłużenie alimentacyjne a puźniej niech sobie walczy o co chce bo takich ludzi to powinno się zamykać więzieniach i do przymusowej pracy bat i kromka chleba ,i wtedy była by demokracja .
gość
6 lat temu
A nie warto się też zastanowić nad skutkami "rozkładania nóg" - zanim s****a tam trafi ?
ola
6 lat temu
Dobrze gadasz,tylko dlaczego chodzisz na te ustawki?To jest schizofreniczne.Nie popierasz zachowan Kijowskiego,a idziesz na jego demonstracje,jak baran
bESDqYhn
gość
6 lat temu
To jest S**r jebniety z tego Żakowskiego!!!!!!!!
gość
6 lat temu
Ktoś kto okrada własne dzieci jest najgorszym sortem złodzieja. I niech on mi nie chrzani o demokracji.
bm
6 lat temu
paulina kodziara a swoich atakuje? czyzby miala ochote przejac wladze w kodzie?
Gość
6 lat temu
P.Mlynarska szacunek. Żakowski jest też alimenciarz ? Wiem że miał młodszą żonę sam mówił
gość
6 lat temu
rzygac sie chce. Jedni tylko gorsi od tych drugich.
gościu
6 lat temu
Co to w ogóle jest ten kijowski. Kawał .....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDqYig
bESDqYih
bESDqYii
bESDqYij
bESDqYik
bESDqYhP