Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tadla komentuje plotki o zwolnieniu na antenie "Wiadomości": "Do zobaczenia w niedzielę, mam nadzieję"

467
Podziel się

"W wielu dziedzinach życia już się dzieje..." - powiedziała. "Wszystkim widzom "Wiadomości" życzę przede wszystkim spokoju. Moim redakcyjnym koleżankom i kolegom także".

Tadla komentuje plotki o zwolnieniu na antenie "Wiadomości": "Do zobaczenia w niedzielę, mam nadzieję"
bDeQQywR

We wtorek wieczorem Sejm przyjął nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, która została nazwana "małą ustawą medialną". Z chwilą wejścia ustawy w życie, wygasną mandaty obecnych zarządów i rad nadzorczych Telewizji Polskiej, Polskiego Radia oraz innych redakcji lokalnych należących o TVP. Napięta sytuacja w mediach stała się powodem spekulacji dotyczących przyszłości niektórych dziennikarzy pracujących w TVP. Wiadomo już, że z telewizji odchodzi Tomasz Lis. Ostatnio Krystyna Pawłowicz zasugerowała, że inni też powinni bać się o swoje etaty. Przypomnijmy: Pawłowicz zwalnia dziennikarzy TVP: "Tadla, Kraśko, oboje Lisowie i reszta kłamczuchów na kursy do Ojca Dyrektora!"

Na odpowiedź dziennikarzy nie trzeba było długo czekać. Piotr Kraśko, kończąc prowadzenie wieczornych Wiadomości, złożył życzenia noworoczne zaczynając od słów: "Ponieważ widzimy się dziś po raz ostatni... w tym roku".

W jego ślady poszła Beata Tadla, która w czwartek prowadziła serwis informacyjny. Ostatni materiał kończył się słowami "Będzie się działo", co Tadla skitowała pożegnaniem:

bDeQQywT

W wielu dziedzinach życia już się dzieje, ale niech nic Państwu nie zepsuje humoru, takiej codziennej życiowej radości - powiedziała. Wszystkim wspaniałym widzom "Wiadomości" życzę przede wszystkim spokoju. Moim redakcyjnym koleżankom i kolegom także. Do zobaczenia w niedzielę, mam nadzieję.

bDeQQywZ
bDeQQyxa
bDeQQyxu
KOMENTARZE
(467)
gość
5 lata temu
Tadla, zagorzała fanka PO, już dawno powinni ją wywalić za sianie propagandy wśród społeczeństwa.
Paweł
5 lata temu
Ona mogłaby wylecieć, uważa się za piękność stulecia i najlepszą dziennikarkę ever!
Gość
5 lata temu
w końcu zrobią porządek w tej telewizji
bDeQQyxv
gość
5 lata temu
Oni po pracę za najniższą krajową to by się nawet nie schylili.... Wszyscy jak jeden mąż przekonani o swojej doskonałości i wykształceniu i kwalifikacjach zupełnie tak jakby inni młodzi ludzie nie kończyli żadnych studiów, niczego w życiu nie widzieli i nie słyszeli...
gość
5 lata temu
niech nierzetelni, stronniczy ddziennikarze znikna z anteny, ona do nich nalezy, pa pa bez zalu
Najnowsze komentarze (467)
gość
5 lata temu
Najlepsze cycki w publicznej. Szkoda.
gość
5 lata temu
wreście w*****ą tych pseudo celebrytów W*********C z saletą do tajlandi i liska weżcie ze sobą
gość
5 lata temu
150n wzrostu to nie ma sie co dziwic ze ma kompleksy
anna
5 lata temu
i dobrze ze będzie czystka w TV ,za dużo mądrzyli się panowie i panie dziennikarze ,uważali ze mogą wszystko ale DZBAN WODĘ NOSI DO CZASU AŻ UCHO MU SIĘ NIE URWIE chyba już czas pozamiatać
Łaniok
5 lata temu
Poszła w*n.....
gosc
5 lata temu
jarek bierz sie za nich i rozlicz ich ------jeden zarabia miliony a drugi 1200zl i musi zyc
gość
5 lata temu
w*n szczekacze powscy z telewizji, komuszki po w*n!
gość
5 lata temu
Pani Tadla,spokojni jesteśmy i będziemy jeszcze bardziej spokojni,kiedy z telewizji znikną twarze tych,którzy dzięki układom otrzymali ciepłe i dobrze płatne posadki.Mamy nadzieje,ze sami odejdziecie.
bDeQQyxn
ość w Waszym ...
5 lata temu
Znów się Tadla popłakała, znów jej p**a nie posmakowała, ktoś jej zrobił wała.
gość
5 lata temu
nie podoba mi się ! jako Wolnemu Obywatelowi tendencyjna okładka w SIECI..... moim zdaniem, ten dziennikarz nie zasłużył sobie na taki wizerunek ....
gość
5 lata temu
No litości, ZWALNIAĆ tak dobrą, obiektywną, profesjonalnie przygotowaną dziennikarkę .... czemu, za co..... czy głos Społeczeństwa się liczy, które jest WYBORCĄ !!!!!!
citizens
5 lata temu
Niech wezmie ze soba Krecisko
gość
5 lata temu
Zawsze przyjsc moze czas na zmiany , pani Beato , NIC , a zwlaszcza kariera w TV nie jest dana raz na zawsze , trzeba to zaakceptowac , teraz przyjda lepsi i mlodsi !!!
goryl górski
5 lata temu
ta i*****a POwinna wylecieć jako pierwsza.
...
Następna strona
bDeQQyxP