Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lis tłumaczy się z odcinka, w którym wyśmiewał Kingę Dudę: "Czułem, że lada chwila zemdleję!"

869
Podziel się

"Resztką sił ciągnąłem program. Jeden z moich współpracowników podał mi kartkę, z rzekomym wpisem Pani Dudy..."

Lis tłumaczy się z odcinka, w którym wyśmiewał Kingę Dudę: "Czułem, że lada chwila zemdleję!"
bDgJKSpx

Jedną z najgłośniejszych wpadek Tomasza Lisa w minionym roku - a także wpadek w skali kraju - było przytoczenie w trakcie kampanii prezydenckiej rzekomego tweeta córki Andrzeja Dudy, Kingi. W swoim programie dziennikarz i aktor Tomasz Karolak kpili sobie z 19-letniej córki kandydata prezydenta. Po tym incydencie obaj celebryci kłócili się w mediach, zrzucając na siebie nawzajem odpowiedzialność za sytuację.

Ponieważ z końcem stycznia Lis przestanie pracować dla TVP, opublikował na swoim blogu w naTemat wpis pożegnalny. Skorzystał z okazji, żeby wytłumaczyć się z fatalnej sytuacji z rzekomym tweetem Kingi Dudy.

bDgJKSpz

Nieszczęsny tweet rzekomo Pani Kingi Dudy - wspomina Lis. 11 maja, w czasie programu, poczułem się bardzo źle. Byłem kilka tygodni po wielodniowych pobytach w szpitalach, dwóch w Amsterdamie, a potem w Warszawie. W czasie rozmowy z A. Kwaśniewskim czułem, że lada moment zemdleję.

Resztką sił ciągnąłem jednak program. W czasie przerwy powiedziałem kolejnym gościom, by w razie gdybym przestał zadawać pytania, mówili sami. Realizatora zaś poprosiłem, by mnie nie pokazywał.

Czułem się strasznie, na pewno tak wyglądałem. Program, czego na szczęście nikt nie zauważył, skróciłem o 6 minut. W tym czasie na Woronicza jechała już karetka. Chwilę potem wylądowałem na kardiologii w szpitalu MSW na Wołoskiej. Lekarze, podobnie jak w wypadku poprzednich pobytów w szpitalach, kategorycznie odradzali mi prowadzenie programu w tym stanie zdrowia.

Jak poprzednio, podpisałem dokument o wypisaniu mnie ze szpitala na moją prośbę. Mojej producentce powiedziałem wtedy krótko : "Zaproś kogo chcesz, ale nie możesz fundować mi konfrontacji na antenie, bo, ich zdaniem, skończy się to tragicznie". Trzecim gościem w programie był pan Tomasz Karolak.

bDgJKSpF

Tuż przed jego pojawieniem się na antenie, moja producentka powiedziała mi, że Karolak chce mówić o jakimś wpisie Kingi Dudy na Twitterze. Dosłownie sekundy przed programem, jeden z moich współpracowników podał mi kartkę, z rzekomym wpisem Pani Dudy.

Gdy Karolak zaczął mówić o sprawie, sięgnąłem po karteczkę i przeczytałem treść rzekomego tweeta. Po czym dodałem, że to co mówi albo czego nie mówi młoda osoba nie ma znaczenia. Tuż po programie poinformowano mnie, że wpis jest fałszywy. Natychmiast na Twitterze panią Kingę Dudę przeprosiłem.

Jak sądzicie, dlaczego akurat teraz, po tylu miesiącach wytłumaczył się z całej sytuacji?

bDgJKSpG
bDgJKSqa
KOMENTARZE
(869)
gość
5 lata temu
Taaa...
Gość
5 lata temu
Zero szacunku do tego pana
Jam Jest CIAS...
5 lata temu
LISY są rude. Jak mówiła prababcia- co rude, to FAŁSZYWE.
bDgJKSqb
gość
5 lata temu
Kończ waść, wstydu oszczędź
gość
5 lata temu
chyba komuś pali się grunt pod nogami .....
Najnowsze komentarze (869)
gość
5 lata temu
Bo mi serce pęknie.A wszystko by żyło się lepiej.Goni kasę goni aż się zagoni.
klops
5 lata temu
Ach szpital i karetka... Jak dla mnie wyreżyserowana ustawka - ten fragment jest na YouTube i tam widać, jak Lis się tym syci. Swoją drogą Karolak nigdy nie zagra w filmie nominowanym do Oscara więc pytanie go o takie rzeczy też było głupie.
gość
5 lata temu
lis pierdoiisz jak c***n, pamietasz jak śmiałeś się z nas widzów na jakimś uniwersytecie, teraz to my się śmiejemy z ciebie
gość
5 lata temu
wcale nie po kilku miesiącach ale zrobił to od razu
gość
5 lata temu
-wreszćie Pan Kurski zrobi porządek z lisopodobnymi niemotami dziennikarskimi-brawo******
gość
5 lata temu
-lisie ty jesteś niemotą dziennikarską
gość
5 lata temu
Jeszcze ta otoczka o chorobie, karetce itd.... ma nam być go szkoda?
gość
5 lata temu
Myślę, że wróci do ciebie wszystko to co serwowałeś współpracownikom w kolejnych redakcjach będąc "gwiazdą"
bDgJKSpT
Waldeczek
5 lata temu
Zwykła szumowina! I jeszcze głupio się tłumaczy. Obserwujemy właśnie, jak utalentowany niegdyś gość stacza się coraz szybciej w dół. Jakby stracił instynkt samozachowawczy strzela na oślep sobie bramki samobójcze. A to co wygadywał o Maksie Kolonko to już jest żałosne
gość
5 lata temu
-słuchaj lisie,powinieneś wiedzieć,ze: -słowa raz powiedziane ,idą w górę jak dym,a potem trudno je cofnąć. zapamiętaj to na całe zycie i na przyszłość rozwaz dobrze co paplasz. Dziennikarzyno od siedmiu boleści.
gość
5 lata temu
Nawet początkujących dziennikarz nie poruszy tematu bez przygotowania. . .
Łowca lisów
5 lata temu
Taki niby bidulek chory, a na ulicy ma siłę drzeć ryja w "obronie demokracji". Zwykły fałszywy mąciwoda i oszust.
WUJ
5 lata temu
LIS sezon na te GADY dawno się skończył wiec co tu robisz???
gość
5 lata temu
Tomaszu Lis, zamilknij na ten temat. Zrobiłeś to z premedytacją. Kindze Dudzie do pięt nie dorastasz, daj jej spokój. Ze swoimi ziomami z PO takie błędy ci się nie zdarzały. Chłopie , zniknij z mediów bo obraziłeś już chyba wszystkich, kogo tylko można było.
...
Następna strona
bDgJKSqv