Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozprawa Durczoka TRWAŁA 10 GODZIN! Latkowski: "Czegoś takiego jeszcze nie widziałem"

251
Podziel się

Na kolejnej ma się stawić jego żona. Będzie go bronić...

Rozprawa Durczoka TRWAŁA 10 GODZIN! Latkowski: "Czegoś takiego jeszcze nie widziałem"
bCysueiJ

W lutym minie rok od pierwszych publikacji tygodnika Wprost ujawniających kulisy pracy Kamila Durczoka w redakcji Faktów. Od tamtej pory były gwiazdor TVN-u sądzi się z wydawcą magazynu, od którego żąda 7 milionów złotych za naruszenie dóbr osobistych. Durczok już myśli o tym, żeby wrócić do zawodu. Ciekawe, w której stacji telewizyjnej chcieliby mieć takiego szefa. Przypomnijmy: Durczok wróci do telewizji? "Stęskniłem się za widzami"

We wtorek odbyła się kolejna rozprawa między Durczokiem a Sylwestrem Latkowskim, byłym redaktorem naczelnym Wprost. Jak donosi Super Express, na sali sądowej było naprawdę nerwowo. Rozprawa zaczęła się o 9:30, skończyła... po dziesięciu godzinach:

Niejedno już widziałem, ale czegoś takiego jeszcze nie. Dziś przy pogaszonych światłach wychodziliśmy z opustoszałego sądu - komentuje w tabloidzie Latkowski. Nasz Wysoki Sąd zapatrzył się w nocne obradowanie Sejmu.

bCysueiL

Na kolejnej rozprawie ma stawić się żona Durczoka, Marianna Dufek-Durczok. Tabloid przewiduje, że to jej zeznania mogą być "kluczowe dla przebiegu sprawy".

Przypomnijmy, że chyba tylko żona skompromitowanego dziennikarza nie wątpi w jego stuprocentową niewinność. Dzięki skandalowi i zwolnieniu go z pracy wrócili do siebie po latach separacji i są znowu typową, śląską rodziną.

bCysueiR
bCysueiS
bCysuejm
KOMENTARZE
(251)
Gość
4 lata temu
Nikt nie chce go już oglądać!!!!!!
gość
4 lata temu
mało Pan jeszcze widziałeś Panie Latkowski.
Gość
4 lata temu
Jak posmaruje to i dowody przeciw niemu się rozpłyną.
bCysuejn
gość
4 lata temu
Prawo jest dla bogatych inne i dla biednych inne
gość
4 lata temu
Naruszyli jego dobre imię:) żałosny erotoman
Najnowsze komentarze (251)
gość
4 lata temu
Tragiczne jest to, że to dziadostwo i patologia uważa, że "jesteśmy typową śląską rodziną".
Gość
4 lata temu
Panie Durczok juz nikt nie ma zamiaru pana oglądać chyba że przyjma pana do Trwam
gość
4 lata temu
ooooo... wrócił do żony!!!! a ona w zamian będzie zeznawać na jego korzyść.... czego to się nie robi "z miłości" do...... Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość.
gość
4 lata temu
Taki facet nie musi molestować same do łóżka mu wchodziły a najgorszą bronią jest odrzucona kobieta!!!!!!!!!
Anna Knapik
4 lata temu
Kto chciałby mieć takiego szefa!!???Zaraz dostaniecie odpowiedź.Na pewno ja!A sądzę,że chętnych znalazłoby się więcej i nie tylko dlatego,że to profesjonalista,ale dlatego,że wolałabym sypiać z naczelnym,wiedząc,że mi pomoże rozwinąć skrzydła niż z kilkuset dupkami,pomiotami i jakimiś przydupasami z TVN-u co klucze biorą od portiera,żeby awansować na wyższe stanowisko.Nie od dziś wiadomo,że podobne relacje są we wszystkich większych korporacjach,firmach czy mediach,tylko nikt głośno o tym nie mówi,bo się boją albo nie mają dowodów.I jeśli nie chcesz gnić 10 lat w tym samym miejscu i na tym samym stanowisku bez perspektyw musisz wybrać co wolisz.Teraz PiS doszedł do władzy,to jak ktoś im nie spasuje,to choćby nie wiem co znajdą coś na niego,jakieś jego głupie hobby,chore marzenia,pragnienia i wyd....od razu!
Anna Knapik
4 lata temu
I znowu plotkujecie obrzydliwcy z zasr....Pudelka!Nigdy nie nauczycie się sprawdzać informacji i pisać prawdę!Kolejny bubel!Mniemam,ze nie pierwszy i nie ostatni w waszej historii.Do waszej wiadomości,jest wielu ludzi,którzy wierzą w niewinność Kamila,nie tylko ze Śląska i nie tylko jego święta,cudowna była żona!Także jego rodzina i jego niezłomni fani i wielbiciele,których ma jeszcze sporo pomimo tego co komu się wydaje!A co do ich idealnego związku z Marianną,to wciąż pytam,skoro tyle piszecie o ich idealnej relacji,przebaczeniu i cudownej miłości,to pytam się po raz kolejny,gdzie są na to dowody,czyli zdjęcia,ale ich obecne wspólne zdjęcia,nie stare sprzed 7 albo i nawet 8 lat!Bo poza pięknymi opowieściami Marianny,nic więcej nikt nie widział i nawet nie słyszał!Nawet sam Kamil nigdy wprost nie powiedział,że jest w związku z byłą żoną,szczęśliwym związku.Dziwne,nie!?Skoro tak idealnie im się układa,a Marianna tyle o tym miele na lewo i prawo,czemu on nie che nie tylko o tym opowiadać,co nawet nie potwierdza tych rewelacji??Odpowiedź:bo to żadne idealne relacje ani rewelacje.Po prostu łączą ich wspólne sprawy,syn i zwyczajnie mu pomaga,a to,że jej marzy się......to juz inna sprawa.Ot to ta typowa rodzinna relacja.Kamilowi chyba co innego się jednak marzy.I wcale mu się nie dziwię.Nie dlatego,że ma w głowie poprzewracane jak twierdzą niektórzy,ale dlatego,że kiedy jej najbardziej potrzebował,to gdzie była??Robiła karierę w TVP Katowice i miała swoje sprawy.Nie chciała przy nim zostać w stolicy.A jako żona,chyba to mu przysięgała.A o przyzwoitości Latkowski to niech jak najmniej się wypowiada.On akurat nie ma prawa,gangster z ciekawą przeszłością!Zresztą Marianna z tego co wiem już zeznawała w sądzie na korzyść Kamila w zeszłym roku.Macie coś porąbane z tym przekazem i informacjami.Widać,że jesteście typowym szmatławcem goniącym za sensacją!Nawety jakby Durczok zesr...na ...
Ala
4 lata temu
Ona to po prostu baba bez żadnej godności dla samej siebie.
Bona
4 lata temu
Durczok to ś****a, a jego żona to pozbawiona honoru i godności baba. Jak się odkuje to znów ją rzuci jak jakiegoś szmatławca bez honoru.
bCysuejf
zenada
4 lata temu
jakie sądy niezawisłe? heh wystarczy odpowiednio dobrany skład i wszystko można wydrukować - jak piłkarski poker
gość
4 lata temu
jak trwoga to do Marianny!
gość
4 lata temu
jak trowago to do Marianny,ha ha!
gość
4 lata temu
Ja chcę oglądać i proszę w moim imieniu się nie wypowiadać!!!
Gość
4 lata temu
Jak tak to czytam to ręce opadają.Nie wydawajcie sądów,nie byliście materacem etc. Dla mnie to nagonka na Pana Kamila,bardzo go lubię i chciałabym aby wrócił do telewizji.A co do Pani Marianny to z jakiej racji twierdzicie ,ze nie ma godnosci....Słyszeliście o czyms takim jak przysięga małżeńska?("na dobre i na złe,w zdrowiu i w chorobie "itd.).Ja ją podziwiam ,że potrafiła wybaczyć i mimo wszysto stoi za swoim meżem murem.
gość
4 lata temu
ale się uśmiałam, do telewizji narodowej go albo do Trwam
...
Następna strona
bCysuejH