Trwa ładowanie...
Przejdź na

Monika Zamachowska kupuje eklery... (ZDJĘCIA)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
223
Podziel się:

Nie wygląda na zadowoloną. Boi się o pracę po zmianie kierownictwa w TVP?

Monika Zamachowska kupuje eklery... (ZDJĘCIA)

Monika Richardson Zamachowska dość niespodziewanie znalazła się na domniemanej czarnej liście nowych władz Telewizji Polskiej, mianowanych z nadania nowej władzy Prawa i Sprawiedliwości. Być może nie podobają się im dwa rozwody i romans z żonatym wówczas Zbigniewem Zamachowskim. Z drugiej jednak strony sam Jacek Kurski jest przecież rozwodnikiem... Zobacz: Była żona gratuluje Kurskiemu: "Spełniło się jego marzenie"

Nie wiadomo, czy Monika zachowa pracę w Pytaniu na śniadanie - w przeciwieństwie do jej redakcyjnej koleżanki, Anny Popek, która bardzo przytomnie zaczęła podlizywać się nowemu szefowi pierwszego dnia jego urzędowania. O swój los mogą być też chyba spokojni Danuta Holecka z Wiadomości oraz Przemysław Babiarz z redakcji sportowej. Zobacz: Anna Popek pozuje z Jackiem Kurskim w TVP (FOTO)

Nasz czytelnik spotkał Zamachowską w jednym z warszawskich centrów handlowych - najpierw wybrała się do sklepu spożywczego, a następnie zaopatrzyła w cukierni w eklery.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(223)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gość
10 lat temu
No,to jest nius. Rzekła bym nawet,że HIT!!!
Gość
10 lat temu
Czy podzieli sie ze zbyszkiem czy zje sama:)
Gość
10 lat temu
Powariowali z tymi newsami.. 😂
gość
10 lat temu
Wygląda jak normalna osoba robiąca zakupy.. Sensacji nie ma :)
Gość
10 lat temu
Wywnioskowaliscie to po eklerach?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (223)
Gość
10 lat temu
Teraz program Europa da się lubić z udziałem polityków byłby nizłym manewrem
Gość
10 lat temu
Ale sensacja a kogo to obchodzi? Ja dzisiaj zjadlam 2 pączki i nikt o tym nie pisał!! ;-)
gość
10 lat temu
Najwyzszy czas abs opuscila TWP Idz i nie zaniedbuj porannego seksu kiedy cie widzimy to nam sie przyoiminasz okropnosc
Nicka
10 lat temu
Może jest 'niezadowolona' bo ma okres :D Ja też w trudnych dniach :P wpierdzielam pączki i eklery aż mi uszami wychodzą.
gość
10 lat temu
haha koleżanka trafiła dzieki temu na pudelka:) Eklerki od Bliklego :D Mniam :D
Realia
10 lat temu
Ciekawe czy będzie foto z tego jak wydala te eklery.
gość
10 lat temu
W*n z tym ścierwem .
gość
10 lat temu
następne zakupy pewnie w Biedronce Pudel miej oko izaraz informuj
Gość
10 lat temu
Gal Mok?
gość
10 lat temu
Chociaż jedna sałaty nie szarpie skrzywiona
ivss
10 lat temu
No na bank zwolnią ją bo jest rozwodnikiem..... To nie redniowiecze. Zwalniają stronniczych dziennikarzy o gwiazdowrskich kontraktach, którzy nie potrafili być za grosz profesjonalni. Tym bardziej, że Kościół nie wyklucza rozwodników, nie uznaje tylko rozwodów, więc nadal może uczestniczyć we mszy ale będac w nowym związku nie może przyjmować komunii - przejrzyste zasady, jeśli coś komuś nie pasuje to 5 min w kancelarii parafii i może się wypisać z KK. Nikt nikogo nie zetnie maczetą jak w islamie za zmianę wiary. Polska to jeszcze nie Niemcy i Francja na szczeście.
gość
10 lat temu
czytelnik-paparazzo? przeciez widac ze profesjonalny aparat. I jeszcze do auta za nia sie powlokl....zenada
gość
10 lat temu
EKLER to jest zamek do męskich spodni, a nie ciastko.
gość
10 lat temu
oo robi zakupy w najlepszym punkcie A.Blikle, na Sadybie. :)
...
Następna strona