Trwa ładowanie...
Przejdź na

Charlie Sheen wyznaje: "ODSTAWIŁEM LEKI NA HIV! Ryzykuję życie? Trudno. Urodziłem się martwy"

111
Podziel się

Aktor wziął udział w "alternatywnej terapii" w Meksyku, po której... poziom wirusa HIV w jego krwi się podniósł.

Charlie Sheen wyznaje: "ODSTAWIŁEM LEKI NA HIV! Ryzykuję życie? Trudno. Urodziłem się martwy"
bEgyNCgR

W listopadzie zeszłego roku Charlie Sheen ujawnił, że jest nosicielem wirusa HIV. Okazało się, że aktor wiedział o tym od lat prowadząc imprezowe życie, mając setki kochanek i wynajmując prostytutki. Nie informował ich o nosicielstwie, opłacając wszystkich wokół za utrzymywanie jego spraw w tajemnicy. Żadna z kochanek nie wiedziała, że sypiając z nim ryzykuje życiem.

bEgyNCgT

Po tym, jak byłe kochanki Sheena zaczęły przygotowywać przeciwko niemu pozwy sądowe o narażanie ich zdrowia i życia, aktor postanowił już na bieżąco informować wszystkich o stanie swojego zdrowia. Najpierw pochwalił się, że dzięki lekom poziom wirusów we krwi się obniżył. Ostatnio jednak poddał się "alternatywnej terapii", po której mu się pogorszyło.

Gdy wybuchł konflikt między Sheenem a jego byłymi kochankami, celebryta utrzymywał, że dzięki zażywaniu leków HIV był na tak niskim poziomie, że nie zagrażał jego kochankom. Podobno zawdzięczał to przyjmowaniu "koktajlu leków".

Sheen nie lubił jednak regularności, z jaką musi przyjmować leki, bo kłóciło się to z jego trybem życia, gdy przez całe dni leżał nieprzytomny pod wpływem alkoholu i narkotyków (zobacz: Była żona Sheena: "Brał leki na HIV tylko jak trzeźwiał"). W końcu pojawiła się nadzieja - "alternatywna terapia", którą zaproponował mu meksykański "lekarz" Sam Chachoua. Żeby wziąć udział w jego leczeniu Sheen odstawił wszystkie swoje leki.

Nie biorę leków już od około tygodnia - powiedział Sheen na prywatnym nagraniu. Czuję się świetnie. Ryzykuję życie? Trudno. Urodziłem się martwy. Ta część życia w ogóle mnie nie przeraża.

bEgyNCgZ

Po udziale w "terapii" okazało się jednak, że aktor nie tylko nie wyzdrowiał, ale jego stan bardzo się pogorszył. Poziom wirusa HIV we krwi zdecydowanie się podniósł. Celebryta wytłumaczył się z całego pomysłu w programie The Dr. Oz Show.

Wcale nie traktowałem tego jako rosyjskiej ruletki. Nie traktowałem tego jako całkowitego zaprzepaszczenia konwencjonalnego leczenia, na którym byłem. Nikomu tego nie polecam. Traktuję siebie jako świnkę doświadczalną.

Prowadzący program podkreślił, że Sam Chachoua nie widnieje na liście lekarzy rekomendowanych w USA. W programie puszczono też nagranie rozmowy z Meksykaninem. Podobno był tak pewny efektów swojej terapii, że był gotów... wstrzyknąć sobie krew Sheena.

Pobrałem mu trochę krwi i wstrzyknąłem ją sobie - powiedział "doktor" Chachoua. I powiedziałem: "Charlie, jeśli nie wiem, co robię, to wtedy obaj mamy kłopoty, prawda?"

bEgyNCha

Sądząc po łych wynikach Sheena, "doktor" Chachoua powinien szybko przebadać się na obecność HIV.

bEgyNChb
bEgyNChc
bEgyNChu
KOMENTARZE
(111)
Gość
5 lata temu
Podobno przecietny czlowiek uprawia seks dwa razy w tygodniu....juz wiem kto wyrobił moja norme :)
gość
5 lata temu
chyba raczej urodzil sie g***i...
Nina
5 lata temu
Jak widać pieniądze potrafią zniszczyć człowieka.
bEgyNChv
gość
5 lata temu
czy komuś w ogóle jest go żal? ma co chciał...
gość
5 lata temu
czyli PSYCHOLE
Najnowsze komentarze (111)
Arek
5 lata temu
A mi go szkoda i to bardzo a takie porównanie ze pieniadze~choroba to bardziej kretynskiego nie mógł wymyslic. Tak jak mniejmajetni nie chodzili na panienki . jeden lubi sie zabawic i poszalec i do tego potrafi na to zarobic inny zbiera znaczki a kolejny jak mu skarpetki smierdza! Poprostu zazdrość przez was przemawia. Typa ktory sie stoczyl nie ma chaty bo chlal to zal wam i 2 zl do puchy dacie ale jak ktos ma 2 zlote to juz jest bee.. Zal mi go fajny facen mam nadzieje ze mu sie polepszy i jeszcze nie jedna zaliczy tego mu zycze a wam tych smierdzacych skarpetek jednokomorkowce!!
Gość
5 lata temu
Gdyby d**y nie dawały to HIVa by nie miały i to tyle...
Gość
5 lata temu
Zazdroszczę mu tego życia jego.Żyj intensywnie,umrzyj młodo.
Gość
5 lata temu
Tak się kończy jak mężczyzna nie może się zdecydować na jedną prawdziwą kobietę a wybiera tanie szmaty i dziwki. On nie musi się im tłumaczyć że ma HIV kim one są dla niego że musi się tłumaczyć ze swojego stanu zdrowia.? Nikim ważnym płaci i oczekuje na seks i to wszystko. A nawet gdyby się zaraziły no cóż skoro wybrały rolę kochanki to nie mają prawa mieć prawa do pretensji. Puszczał się z nimi a one z nim nie pytając o stan zdrowia więc same są sobie winne.
gość
5 lata temu
Warszawa Radomiem Europy.
gość
5 lata temu
całe życie jak s****a
gość
5 lata temu
taki gosc jak on nie bedzie sie leczyc, bo to przeszkadza w piciu wody. Jego zycie - jego wybor.
gość
5 lata temu
facet jest porąbany , przykro mi to mówić ,ale jest zagrożeniem dla innych,gdyby nie miał kasy dawno by nie zył...
bEgyNChn
gość
5 lata temu
Jest żałosny w swoim zachowaniu. Poprzez swoją popularność dorobił się takiej buty że żal patrzeć jak wielką przeszedł przemianę ... szkoda.
gość
5 lata temu
nigdy nie rozumiałam jego fenomenu czy te l***i sa slepe
Gość
5 lata temu
Wniosek? Psychiczny lekarz, który sam ma hifa
gość
5 lata temu
i****a długo juz nie pociągnie, i dobrze mu tak na własne zyczenie
gość
5 lata temu
Za dużo pieniędzy
gość
5 lata temu
pewnie Warszawę tylko na mapach oglądasz stąd takie przypuszczenia
...
Następna strona
bEgyNChP